Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampire: Bloodlines çıktı.

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

pronoit said:

jack'in kafaya shotgun yemekle ilgili yorumunu sam kırpmış.

"şatganı sen kafana yeme" diyor, kullan demiyor. :p
axedice said:

Bi ara bilgisayarda nasıl vidyo çekilir onun tutosu lazım bana. Ben de malkav açıcam, ranged gidicem tabii ki. Sam e kanıtlarla gelicem.

Gerçi ona da kesin bişey bulacaktır euheuh sam işte. Olsun ama bize eğlence çıkar.

Bu arada darth kotickin cebine para koydum, kendimi kirlenmiş hissediyorum

tamam tamam anladım 38'likle reload etmeye başladın, gerek yok bahaneye heh. uğraşma. :p

koticik cammy elder kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

üzülerek söylüyorum bu oyunu hiç melee oynamadım. hep firearms oynadım ve açıkçası bir gram zorlanmadım :D

silah yok demişsiniz de yani... bir noktadan sonra anaconda, nines amca'nın desertı veya güzel smglerle acaip iş yapıyosunuz. 2 vuruşla öldüremediğiniz minion kalmıyor. bosslara da 2-3 çakıp tehehe diyip gidiyosunuz :D

melee oyun nasıl oynanır o noktada bile acaip tırsgınçlıklarım var.

sam kaçmak sıkışmak damage yemek falan demiş ama. adamlar sana yaklaşana kadar ölüyolar zaten. kaçmak yok o yüzden. LOL
Sosyal ağlarda paylaş

Ocean house hotel ne güzel bi bölümdür ya. Hani resmen "konsept dışı kaldı ama vampirli mampirli oyun yapıyoruz bari 1-2 sahne de korkunç bölüm ekleyelim" diye sıkıştırmışlar araya ama o kadar mükemmel ki... Aşırı basit bi bölüm olmasına rağmen ciddi ciddi sinirleri yıpratıyo.

Ama itiraf ediyim ben de deli gibi tırsıyodum orada. Hatta bi kere kaydetmeyi unutmuşum bölümü tekrar geçmek zorunda kaldım ve bölümde neler olucak hepsini bilmeme rağmen ilk defa oynuyomuş gibi herşeyde irkiliyodum.
Sosyal ağlarda paylaş

valf olayı cidden çok can sıkmıştı ilk oynadığımda, bu sefer de hatırlayana kadar "yanlış hatırlıyorum galiba" dedirtti. :p

otelde ilk kısım kötü, bir de unutmuşum heh. yukarı çıkınca rahatladım neyse ki.

yalnız zombi quest'i nasıl kastırdı belli değil, swat tüfeği aldım da böyle l4d finali gibi ucu ucuna bitirebildim. yoksa imkansız direkt, celerity de yok malum.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

ocean house 1
kanalizyondaki valve bulmaca 2

her oynadigimda ikanalizasyonda kufredip 2 hafta kusuyorum oyuna

kanalizasyon o kadar kotu degilde snuff movie house cok kotuydu ya

oraya kadar zaten snuff filmleri izleyip geriliyorsunuz

sonra eve girince kucuk kucuk odalar, oradan buradan ustunuze ziplayan yaratiklar

ozellikle ranged karakter icin kabus gibiydi
Sosyal ağlarda paylaş

demian said:

axedice said:

Dondurmamı yedim ama ellerimin titremesi ancak geçti.

Şu hayatta gerçek bi erkeğin korkabileceği üç şeyden biri Ocean House Hotel.

digeri de thief 3teki yetimhane axedice. iki slot birden kaplıyor oranın korkutuculugu.

Ben kendini belli etmeyen trapler ve pms diycektim ama o da olur :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...