Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampire: Bloodlines çıktı.

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

bana da öyle gelio, içimden bi ses baya bi ödün verdiler diyor özellikle o flash bannerları gördüm gamespot da.. of.hehe.

bişey olacağından değil de etiğe olan inancımızdan bu p2p olayı.[signature][hline]my god sits in the back of the limousine
my god comes in a wrapper of cellophane
my god pouts on the cover of the magazine
my god's a shallow little bitch trying to make the scene*
Sosyal ağlarda paylaş

valla ilk oyunda da öyle fallout veya baldur's gate gibi ahım şahım bir rp olayı yoktu. darkstone gibi ilerle vur kır seviye atla tarzı bir oyundu. ama o tarz olmasına rağmen masaüstü vampire: the masquerade oynarmış havası verebilen çok iyi bir rpg'ydi..

ikincisini daha oynayamadım henüz, ancak morrowind gibi karekterin hem gözünden hem üstünden görme imkanı rp'yi arttırabileceğini düşünüyorum. ilk oyunda ne varsa bu oyunda da korunduğunu sanıyorum, hatta fps sayesinde oyun dünyasına canlılık geldiğine inanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dojorel, 16 Kasım 2004 12:23 tarihinde demiş ki:
off malkavian olasim geldi feci sekilde. yarini beklemeyip bugun bi arastirmaya cikmaya karar verdim. bulabilirsem aksam yazar, agizlarinizin kanini akitirim.

benim ventrue olasım geliyor gerçi, ama bende bir çıkıp bakıcam artık 3 tane bilgisayarcıya gidicem, olmayanlar korksun:)
gangrel mi olsam ne yapsam:D[signature][hline]öss nubisi
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

en oynanasi vampir clan'lari diye bisiyler yazmak istedim, ama hepsini denerim ben. bir tek ventrue denemem. bayginlarin baygini. [oynattim, oradan biliyorum]

nosferatu deneyebilirim ben bunlar disinda. rp faktorunun dusuk olacaginini tahmin ettigimden malkav olmanin cok da artisi olmaz herhalde. nosferatu hem ucubik tipiyle hem karmasik ruh halleriyle daha cazip geldi bana. yada belki vampire armand gibi bisiyler yapar, toreador oynatirim.

ayrica oyunun tapilasi bir websitesi var. yasinizi yazdiktan sonra girebiliyorsunuz..
Vampire Bloodlines
[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 16 Kasım 2004 13:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ventrue çok rulz bi klandır, lütfen kamuoyunu yanıltmayalım:)
ama yine de ben oyunu aldığım zaman (evet bulamadım böhühüh) ilk olarak brujahla başlamayı düşünüyorum. sonra gangrel, sonra adını inatla unutmaya devam ettiğim sanatçıların oluşturduğu klan, sonra ventrue (ehe), sonrası gelir işte öle.
site hakkatende çok güzel bu arada, girmeyen mutlaka girsin bi baksın (17 yaş altındaysanız doğum yılında birazcık oynama yapın, yoksa giremezsiniz:-))[signature][hline]öss nubisi
Sosyal ağlarda paylaş

hah toreador:)
saolasın bonec, bu arada bende alamıyorum netten, annem bankacı olmasına ve bu işleri bilmesine rağmen almam ben öle yurtdışından iyiki üç kuruş para geçti eline! dedi, kaldım öle.
beklicem artık gelirse d&r a falan normal fiyatının 89378 katını verir alırız (adamlar 20m luk halflife'ın içinde opposing force hede hödö olan setini 80m'a satıyorlardı, ben adama oeh! diyip girişmeye kalkınca "kantırda var bunun içinde" demişti. zor aldılar elimden ehe)

kopyası gelsin bari be:([signature][hline]öss nubisi
Sosyal ağlarda paylaş

secilebiliyor evet. tremere benimde favorim aslinda. hem thaumaturgy, hemde dominate disciplinlerini alabiliyorlar. thaumaturgy dovus sirasinda, dominate roleplay araci olarak kullanilabilir. insallak path of blood disindaki path'lerden de secme olanagi olur, movement of mind olsa mesela, adami duvardan duvara vursak, ucup cossak..

ayrica ventrue en basarisiz klan diyorum inatla. adamlar bir zamanlar brujah neyse o olmaya calisiyorlar, ama olmuyor. neyse, oyunda bu bilgi pek ise yaramayacagindan secin istediginiz gibi :) asiri ileri bir rp oyunu olsa bile secmem ventrue'yu, baska bir alternatifim varsa. ayrica alamadim bugun, yarin bakicam.

*!di$lerini biler*[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 16 Kasım 2004 16:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sirf camarilla yapmalari mantikli aslinda. ileride expansion yaparlarsa ona da bisiyler saklamak lazim degilmi ;)

ayrica sabbat olsun desek bu sefer neutral clanlari var bunun, anarch'lari var.. hepsini kontrol edilebilir yapmak hikayeyi tumden degistirir her farkli opsiyon icin.

bunlari diyorum ama Voyvoda Vlad adinda bir tzimisce yapmak icin neler verirdim, dusunmuyor degilim :)[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 16 Kasım 2004 16:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Etos, 16 Kasım 2004 16:37 tarihinde demiş ki:
brujah ile ventrue'nun birbirine karıştırılması çok yapılan bir hatadır, alakasız olan bu iki clan'ı birbiri ile karıştırmayalım, ventrue gibi eşsiz bir clan'a da laf atmayalım =)

alakasiz?

kartaca'nin yikimina kadar brujah su an ventrue'nun kendine has saydigi misyonlarina sahipti diyelim. Brujah'lar bu sebepten hala icten bir nefret duyar ventrue'ya. gerci gunumuz Brujah'in, bu nefret sebebiyle diger klanlarin ellerine dusup su andaki hallerini aldiklarindan, kartacali brujah'la karistirilmamasi gerekir, ki basta belirtmistim eski brujah seklinde. Kartacali brujah insanlarla baris icinde yasayabildikleri neredeyse utopik kartaca'yi duzen icinde yonetirken, kendilerine asil diyen, alttan alta liderlik arzusu disinda bisiyi olmayan ventrue'lar tarafindan alasagi edilmis, efsanevi sehir de baslarini yikilmistir. bu sebeple asil yonetimde olmasi gereken brujah, sokak serserilerine, icten ice sabbatic amaclar icinde olan ventrue'da camarilla'nin basina gelivermistir. adaletin bu mu dunya bir durumdur.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...