Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Krem 7/24 Hakkında bir soru.!

Arndiol_Vampir

Öne çıkan mesajlar

Ya ben jole kullanıyorum ve saçım acayip dökülcek diye düşünüyorum.Acaba bu 7/24 ler saç döküyor mu?Valla kimisi koruyucu dökmez dio kimiside cok sürersen döker diyo..Kafayı yicem..Birisi yardım ederse sevinirim..[signature][hline]I had something to confess to.But you dont have the time so , Look the other way.You will wait until it's over.To reveal what you would never shown her.Too little much too late
Can you see that I am needing , Begging for so much more.Than you could ever give.And I dont want you to adore me , Dont want you to ignore me . When it pleases you
And I will do it on my own
Muse - Muscle Museum

[Bu mesaj Arndiol_Vampir tarafından 17 Ağustos 2005 11:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Valla gün aşırı yıkıyorum zaten kafayı..Jolenin zararı oluyo yinede ama 7/24ün olmaz sanırım :P[signature][hline]I had something to confess to.But you dont have the time so , Look the other way.You will wait until it's over.To reveal what you would never shown her.Too little much too late
Can you see that I am needing , Begging for so much more.Than you could ever give.And I dont want you to adore me , Dont want you to ignore me . When it pleases you
Muse - Muscle Museum

Sosyal ağlarda paylaş

Çok fazla saç dökmüyor. Ancak sen bir şey sürsende, sürmesende saç günde 50-100tel dökülür... Yani normal dökülmeye devam edicek. Tabi saçının uzunluğunu bilmiyorum ama hem bu hem jöle, saç derisi için değil saç için yapılmış ürünler. Yani bu gibi kimyasallarla saç derisine yüklenmen herhalükarda saç dökülmesini arttırır.
Ancak ürün güzel, kullanışlı ve jöle kadar sert bir tutuşu yok. Bu avantaj mı dezavantaj mı sen karar vericeksin =) Sert bir tutuş istiyorsan yanlış ürün bu kremler.
Ayrıca sürdükten sonra ellere biraz fazla bulaşıyor, kaygan elden zor çıkan bişi (ıyyk!) Ancak Jöleye göre daha iyi bir şekillendirici olduğunu söyleyebilirim..[signature][hline]MONO(b)LOG
Sosyal ağlarda paylaş

yav size bişi diyimmi

[spo1=bakbakbakbakbakbakbak]saçın döküleceği varsa istediğin kadar jöle sürme onu yap bunu yap yine dökülür.eskiden sacı dokulenler jöle mi sürdügü için mi dökülüyodu..dökülürsede diktirirsin olur biter. sür kafaya gitsin[/spo][signature][hline] Hayatta yalnızca 2 kişiye güvenirim biri ben diğeri sen değilsin
Sosyal ağlarda paylaş

Keloglan oluruz artık :D Zati açık alınlı bir insanım :([signature][hline]I had something to confess to.But you dont have the time so , Look the other way.You will wait until it's over.To reveal what you would never shown her.Too little much too late
Muse - Muscle Museum

Sosyal ağlarda paylaş

Wax kullan bence . Hem saça zarar vermiyor jöle kadar hemde jöle gibi ışıldamıyor doğal gözüküyor ...[signature][hline]...rest your trigger on my finger , bang my head upon the faultline...
Alexi_Septimus, Türkiye-Yunanistan maçı sırasında Taksim'de demiş ki:
Pes.Maç oynanırken ezan okuyorlar . Az bi oyuna saygı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
huun, 17 Ağustos 2005 11:23 tarihinde demiş ki:

kullanmamakta fayda var tabii .

hiç birini kulanmamakta fayda var olurmu ama bence wax kulan sabakada yıka sacını hem vitanmın var hemde kolay şekillendiyorsun ama 7/24 de kullandım 2 side çok güzel genelde mor u kulanıyorum sacımı düz yapıyor dalgalıda hafif[signature][hline]Penthesilea 10 Kasım 2004 11:53 tarihinde demiş ki: İbret olsun diye sallandıracan senin gibileri. Ah 4. Murat aah, erken gittin.
Lexius 02 Temmuz 2005 22:33 tarihinde demiş ki: bu adam dağları deler o şeyle :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...