Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kapalı alanlarda sigara

irin

Öne çıkan mesajlar

said:
huun, 17 Ağustos 2005 11:32 tarihinde demiş ki:
not2 :12 yasindaki cocugun adekste olmasi bence daha tercih edilmemesi gereken bir durum . bos bos duygu somurusu yapmayalim .

bizim tartıştığımız şey zaten yasak olan yerlerde sigara içmek.ki yasalara göre kapalı alanlarda sigara içmek suçtur. (barlarda galiba bir istisnai durum var 18+ olduğu için girmek). onun dışında çoluk çocuğun girebildiği, rahatsız olabileceği yerde içemezsin.Modern her ülkede(fransa hariç :D,ki orda bile birçok yerde içilemiyor,bazı kafelerde) bu böyledir.

Quote'a gelince
İnternet kafeye 12 yaşındaki bir çocuğun gitmesi kadar normal birşey düşünemiyorum.İnternet kafeye 18 yaşından küçük insanlar gidebilir,ki giderde,bu çok sık rastlanan bir durum. git bir bak istersen. çocuk dolu. sömürü filan yok.[signature][hline]"Eğer insanları gerçek değerlerinden satın alıp, onları,onların kendilerine biçtiği değerden satabilseydim dünyanın en zengin insanı olurdum."
-Oscar Wilde
Sosyal ağlarda paylaş

zaten meraklisi degiliz sigara icilen yerlere gitmenin.
kanun diyorki kapali alanlarda icmek yasak.

yani gidin sokaklarda icin kapali alanlarda icmeyin diyor. kisacasi oralara gitme hakki olmiyanlar sizlersiniz biz degil.

internet kafelere gitme hakki olmayan sizsiniz(icmezseniz eyw) cogu lokanta vs ye yine sizsiniz.

neyse bu sefer bu isi ciddiye aliyorlar kokunu kurutcaklar.[signature][hline]any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic
C CLARKE
Sosyal ağlarda paylaş

Kardeşim beyin ameliyatı olalı fazla olmadı. Temiz hava ve bol oksijene ihtiyacı var ama gelen dingillerin alayı ona ayrılmış klimalı oda da sigara içiyorlar ...

İşte böyle mallar, öküzler, dayaklıklar ...

Gidip hayır yapmayacaksın yasak dediğinde de diklenirler. Allahım delirecem elimde kalacaklar.[signature][hline]Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Fikir Yurdu
Sosyal ağlarda paylaş

Ya önüme kültablası konmuşsa içerim . Senin kardeşinin öyle bi durumu varsa da gelir mesela bana söylersin daha yaktığım sigaradan bi fırt almadan ya söndürürüm ya da dışarı çıkarım . Şu 2. sınıf insan denmesi çileden çıkardı beni .[signature][hline]...rest your trigger on my finger , bang my head upon the faultline...
Alexi_Septimus, Türkiye-Yunanistan maçı sırasında Taksim'de demiş ki:
Pes.Maç oynanırken ezan okuyorlar . Az bi oyuna saygı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyin ameliyatı olan kişiye ziyarete gelenlerin bunu düşünecek kadar aklı yoksa benim yapacak birşeyim yok.

Birde 2. sınıf insan denmesine o kadar da bozulmayın. Boş yapılan işin bile bir amacı vardır, eğlendirir vakit geçirtir ama sigaranın öyle opsiyonları yok. Zamanında nasıl başladığınızı bir düşünün bakayım ? Kafanıza silah dayayıp zorla ağzınıza mı verdiler ?

Yaptığınız gereksiz bir iş, içtiğinizi gereksiz bir şey.
Açık havada bile çevredikleri zehirleyen bireylersiniz. Siz insanları zehirlerken, onları mide bulantısıyla iki büklüm bırakıp baş ağrısına ve kanser riskine maruz tutarken birşey olmuyorda onlar karşı çıkıp 2. sınıf insan dediğinde mi kopuyor kıyamet ? Her haltı yiyeyim ama bana laf söylenmesin .. oh oldu .. suyundanda koy ...[signature][hline]Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Fikir Yurdu
Sosyal ağlarda paylaş

Şunun tartışmasını yapmaktan yoruldum . Ben rahatsız oluyorum dendiği zaman söndürürüm . Ama gelip de karşıma geçip sen sigara içiyorsun 2. sınıf insan derse biri olacaklara karışmam . Terbiye denen bir şey var . Ben bu boku içmeye muhtacım arkadaşım , sen rahatsız oluyorsan başka yerde içerim , görgümden , terbiyemdendir , ama biri gelip de bana sen 2. sınıf insansın derse o onun yaptığı terbiyesizliktir ve terbiyesizliğe tahammülüm pek bi yoktur .[signature][hline]...rest your trigger on my finger , bang my head upon the faultline...
Alexi_Septimus, Türkiye-Yunanistan maçı sırasında Taksim'de demiş ki:
Pes.Maç oynanırken ezan okuyorlar . Az bi oyuna saygı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

@zopik: deodorant kullanmamış, arabaya hayatında binmemiş ve fosil yakıtla çalısan tum ulasıma araclarına hayatın boyunca karsı çıkmıs,ve evde buz dolabı kullanmayan biri değilsen bunları soyleyip dunyayı cehenneme ceviren sizsiniz 2. sınıfsınız diye basbasbağıramaya hakkın yok.ayrıca kardeşine geçmiş olsun.[signature][hline]when you kill a man, you're a murderer.Kill many, and you're a conqueror.Kill them all ...Oh you're a God!
Sosyal ağlarda paylaş

abicim çıkıp ozona yakın yerde içebiliyorsanız için. Ozon ile ya da dolaylı yoldan tanrı ile sizin aranızdaki sorun olsun. Ben açık havada dahi önümde yürüyen insan sigara içtiğinde bana da etkisi oluyor diyorum ki doğru. İşte bu yüzden her ne kadar dikkat etselerde faydasız. Ve yine bu yüzden sigara içen kişiler içinde her şekilde saygısız denilebilir ve yine bunun içinde size 2. sınıf insan deniyorsa höyt diye parlamaya hakkınız yok. Şahsi düşüncem bu yöndedir.

Teşekkür ederim. İletirim geçmiş olsun dileklerini. Tanımadığı kişilerden gelsede çok seviniyor : )[signature][hline]Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Fikir Yurdu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xaenin, 17 Ağustos 2005 01:03 tarihinde demiş ki:
said:
Zeytin, 17 Ağustos 2005 00:26 tarihinde demiş ki:
Sen özentisin sigara içiyosun.
Benim suçum ne

Sigara içenler özenti olmuş ben bf2 oynarken bak sen
İlahi Septimus ne demiş : Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayalım

Hadi bana sigaraya stresten başladığını söylede uykum dağılsın gülmekten eh ?[signature][hline]Düdüt
Sosyal ağlarda paylaş

said:
huun, 17 Ağustos 2005 09:56 tarihinde demiş ki:
sigara icenleri heryerden banlayacaginiza birazda siz sigara icilen yerlerden uzak durun .

malum sagliga cok zararli .

gelme gitme . ha adekste ya da cafenin birisinde oturup oyun oynamak ya da kahve icmekte sigara kadar gereksiz bir ihtiyac tamamen tercih meselesi . sigara icmeyenlerin anlamakta zorlandiklari bu . onlarin heryere rahatsiz edilmeden girip cikma hakki var ama 2. sinif vatandaslarin yok heh .

Ben sigara içilebilitesi yüksek ortamlara gitmiyorsam.Evde sigara içirtmiyorsam."ben özgürüm eki eki" diyerek yanımda sigara içemezsin arkadaşım.Git barda açık alanda nerede içiyorsan iç.Kimseye sigara içme demiyorum arkadaşlarım dışında.Ama içilmemesi gereken yerde içiyorsan tepki gösteririm.Sert olur[signature][hline]Düdüt
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zopik, 17 Ağustos 2005 13:07 tarihinde demiş ki:
Ben açık havada dahi önümde yürüyen insan sigara içtiğinde bana da etkisi oluyor diyorum ki doğru.

ya izliyorum topiği açıldığından beri cevap yazmayacaktım aslında ama

ne saçmalıyosun abi sen yolda osuranın da zararı vardır sana kesin[signature][hline]So weak, so hollow-minded
the primat flock responds
the jester race submits

Live In Flames..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zopik, 17 Ağustos 2005 12:49 tarihinde demiş ki:

Birde 2. sınıf insan denmesine o kadar da bozulmayın. Boş yapılan işin bile bir amacı vardır, eğlendirir vakit geçirtir ama sigaranın öyle opsiyonları yok. Zamanında nasıl başladığınızı bir düşünün bakayım ? Kafanıza silah dayayıp zorla ağzınıza mı verdiler ?

duyanda yaptigin her is dunya barisina ve kuresel isinmaya cozum uretiyor zanneder .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 16 Ağustos 2005 18:45 tarihinde demiş ki:
Valla dünyada bir sürü çeşit olduğu için herkesin bunu kavrayacak kadar saygılı olabileceğini sanmıyorum o yüzden yasa, kural gibi şeyler lazım bu konuda kessinlikle. Çocuğunun bebeğinin yanında sigara içen insanlar varken kapalı yerlerde içenleri normal bile karşılıyorum heh.
+1[signature][hline]MeLiKeJiK.!!
Sosyal ağlarda paylaş

kanunen sigara içmek yasak olmadığına göre başkasının SİGARA İÇME HAKKINI da elinden alamazsınız.[signature][hline]Wanqhinox, 29 Temmuz 2005 01:55 tarihinde bana attığı özel mesajda demiş ki:
bu balondan ne zaman kurtuluoz kocum ya yeni damgam ne kadar devam etcek daha ?

geyk.net mizah sitesi - www.geyk.net - MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...