Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kapalı alanlarda sigara

irin

Öne çıkan mesajlar

bu kurala ne zaman uymaya baslayacagız biz?

ben cok rahatsız oluyorum sigaradan,gozlerim yasarıo,burnum akıo kıpkırmızı oluyorum.ve su an kafede fosur fosur sigara icio bi grup insan.cok kotu oldum yine.

icmeyelim sunu kapalı mekanlarda,rahatsız olan insanlar var!!![signature][hline]bi post kasamadan geldik gidioruz iyi mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Valla dünyada bir sürü çeşit olduğu için herkesin bunu kavrayacak kadar saygılı olabileceğini sanmıyorum o yüzden yasa, kural gibi şeyler lazım bu konuda kessinlikle. Çocuğunun bebeğinin yanında sigara içen insanlar varken kapalı yerlerde içenleri normal bile karşılıyorum heh.[signature][hline]Beş Hececiler
''Özünün farkında olup bunu gölgelemek farklı, bu gölgelemenin farkında olmayıp kendini başka türlü nitelendirmek farklıdır.'' - S
Sosyal ağlarda paylaş

Valla güzel arkadaşım bak normalde internet cafelerde sigara içilmesi yasak hemen arıyorsun polis i

155 i arıyorsan bi tane İMDAT

114 ü arıyorsan Hızır diyorsun geliyorlar..[signature][hline]Ferrero, 10 Temmuz 2005 22:13 tarihinde demiş ki:
bi kere kene banada sokmuştu. sonra çıkarttım. kafasını içime almışım. kaldı içimde çıkmadı o. zamanla kayboldu...
Sosyal ağlarda paylaş

Çok dikkat ettiğim bir konudur yanımda oturan insana sorarım yakmadan her zaman "rahatsız olur musun?" diye. Kız arkadaşım sigara içmeyen biriyse onunla buluştuğum gün içmem vs. Saygı göstermek lazım bazı şeylere. Daracık mekanda püfür püfür içmek de çok büyük ayıp.[signature][hline]Gods&Slaves
Msn Space
Sosyal ağlarda paylaş

Cafe'lerde falan (barları bilmiyorum) imek kanunen yasaklandı yeni yasayla..
Kapalı alanlarda yasaktı ama cafelerde falan içebiliodun..

En son yeni kanunçıktı biliyorum ama yürülüğe girdi mi bilmiyorum..[signature][hline]King Kong gelsede dans etse.. | nedanko...
Nostalji Mp3 : Ace Of Base - All That She Wants | arşiv***********
Sosyal ağlarda paylaş

ahah deli oldum.adama sordum ,sigara icmek yasak deil mi dedim

-siz icmiyor musunuz dedi?
-kapıyıo kapalı tutmak zorundayız klima calısıo dedi

bi kere soruya verilen cevap mantıksız,,ee napıyoruz bi daha o kafeye gitmiyoruzz,gondermiyoruzz[signature][hline]bi post kasamadan geldik gidioruz iyi mi?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Antimodes52, 16 Ağustos 2005 19:39 tarihinde demiş ki:
Küçük gibi gözüken şeyler bunlar. Ancak bunlar aslında toplumu toplum, insanı insan yapan şeyler. Hala almamız gereken çok yol var ne yazık ki.

Bunu diyen de sigarayı yüzüme yüzüme üfleyen şahıs . Ben de sigara kullanıyorum ama dumanından rahatsız oluyorum . Onun yerine paraya kıyıp bi neo-plazmalı klima bi havalandırma yapsa kafeler vs. Öyle bi kural çıksa hangi mekan uyacak türk toplumunun büyük bir çoğunluğu sigara içiyor . Mekan sahipleri de dahil doğal olarak buna ...[signature][hline]...rest your trigger on my finger , bang my head upon the faultline...
Alexi_Septimus, Türkiye-Yunanistan maçı sırasında Taksim'de demiş ki:
Pes.Maç oynanırken ezan okuyorlar . Az bi oyuna saygı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Asteroth, 16 Ağustos 2005 18:45 tarihinde demiş ki:
Kafe sahibine şikayet et?

Şahsen benim krizim tutunca dışarı çıkıp içiyorum, saygısızlık yaptıkları...

+1 evde bile kimse içmiyor die yaz kış balkonda içmek zorundayım kendi odamda bile birisi geldiğinde dumandan rahatsız olmasın diye içmiyorum[signature][hline]I'm sure of your ability
To become my perfect enemy
Fallen

Sosyal ağlarda paylaş

Balkonda içme olayı felaket hele kışın . Ben eski evde camdan bizim arka bahçeye atlayıp orda içerdim duman odamdan üst kata çıkıp kardeşime gitmesin diye . Şimdi taşındık çatı katına kuruldum son derece de tütüyorum hehe ...[signature][hline]...rest your trigger on my finger , bang my head upon the faultline...
Alexi_Septimus, Türkiye-Yunanistan maçı sırasında Taksim'de demiş ki:
Pes.Maç oynanırken ezan okuyorlar . Az bi oyuna saygı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

kesinlikle karşıyım kapalı alanlarda sigara içilmesine,kendi sağlıklarını düşnmedikleri gibi,sigara dumanı ben ve benim gibi bazı kişileri çok rahatsız ediyor.gerek göze kaçması gerekse öksürtmesi bakımından.[signature][hline]man is just a weak reflection
in evolution´s history

Sosyal ağlarda paylaş

Kafelerde sigara içilir.
Kapalı alanda sigara içirmemek çok saçmadır.
Akla mantığa uymaz zaten çoğu yerde de adam gibi uygulanmaz. Allahın -5 derecesinde kafede sıcak sıcak otururken sigara içicem diye dışarı mı çıkıcam? Sinemada dur ben bi sigara içiym diye diyelim sinemadan dışarı çıkıp orda mı içicem sigaramı? Kusura bakmayın biz sizin sigaradan rahatsız olmanıza ne kadar tecavüz ediyosak ve siz bunu Ben sigaranın yasak olduğu yerlerde özgürce durmak istiyoru diyosanız bu yasayla bu kuralla da bizim özgürlüğümüze engel oluyosunuz. iki kesimin özgürlükleri söz konusu iki türlü de tecavüz söz konusu.[signature][hline] ÜÇ Ayarcılar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...