Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ölüdeniz ölmüs (Rezalet kepazelik)

Ancalagan

Öne çıkan mesajlar

said:
Predator, 16 Ağustos 2005 16:26 tarihinde demiş ki:
Bildiğimiz şu ünlü Ölüdeniz mi bu ya ? nasıl kimse karşı çıkmıyo nasıl bi tezgah bu oha ?

Aynen öyle aynen o meshur ölü deniz hemde koyu flnda degil tam ölüdeniz ortasi plajı[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

delil varsa sorun diil kimse kimseyi yakmaz bi foseptik borusu için. ya düzeltin yada şikayetçi oluruz daha beter patlarsınız diyebilirsiniz delil varsa. bişey yapabiliceklerini sanmıyorum yinede tedbiri elden bırakmamak lazım bu dedigimi yapmayı düşünürseniz.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Apache, 16 Ağustos 2005 16:21 tarihinde demiş ki:
chemical kolaymı öyle milletin borusunu patlatmak,tıkamak haha

kolay tabi be.
4-5 ytl ye kısa sürede tamamen tıkarsın o boruyu.
kaç defa yenisini yapabilirki yani:)
yapıp başına güvenlik gücümü koyucak[signature][hline]guns don't kill people, bullets do.
Sosyal ağlarda paylaş

Azuha. Hangi filmdeydi ama mısırları toplıyıp bombayla patlatıp metroyu tıkıyodu ahua :lol:[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

DEF Klanı'nın Gücü !
Sosyal ağlarda paylaş

Bi arkadaşım vardı. Kendileri amator olarak bomba yapımıyla ilgileniyo. Tanıştırabilirim :D

Hatta bombanın dış parçalrını hazırlamak için sanayi ye gidiyor. Kendi yapıyo falan adamla anlaşmış :-)

Sonra da Tarlalık bi alana gidip deniyodu :D

Hatta bazuka çalışması sa olmuştu. Demir bi boruyu bazukanın namlusu falan yaptı :D[signature][hline]Name: CaNNi
Class: KaşarHood
Clan: Costa
Server: Beramus
I Dont like This Game But This Game Like Me ^^
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)

[Bu mesaj CaNNi tarafından 16 Ağustos 2005 16:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla 5 sene kadar once bodrumda askeri kampa gitmiştik ailemle.bir gun işte oturuyoruz deniz kenarında bi yunan gemisi geldi demir attı açıklara.bi kaç saat durdu sonra kalktı gitti.gittikten 1 saat sonra butun sahil bok pislik doldu hayvanlar butun pisliği boşaltmışlar bizim sahile,askerlerde file gibi şeylerle bok topladı ya resmen yazık valla hayvanlıktı ya.
kaymakam a da ayrıca sinir oldum[signature][hline]when you kill a man, you're a murderer.Kill many, and you're a conqueror.Kill them all ...Oh you're a God!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sailor, 16 Ağustos 2005 15:07 tarihinde demiş ki:
otelin sahibi şerefsiz, ona arka çıkan kaymakam daha da beteri.

Kesin bir anlaşma bir olay vardır zaten bunun arkasında. İğrenç herifler...[signature][hline]Beş Hececiler
''Özünün farkında olup bunu gölgelemek farklı, bu gölgelemenin farkında olmayıp kendini başka türlü nitelendirmek farklıdır.'' - S
Sosyal ağlarda paylaş

Bahsedilen otel Hillside'mı Likya World mü acaba?! Bi arkadaş Likya World demiş ama Ölüdeniz'in o bölümünden gözükmez Lykia World sanırım Hillside o açıktaki kıyıdaki 5 yıldızlı otel =)..
Hakkaten ohannes fethiye iyice bozuldu zaten..

[Bu mesaj dufrasne tarafından 16 Ağustos 2005 18:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ancalagan, 16 Ağustos 2005 15:04 tarihinde demiş ki:
kaymakam bize DONKİSOTLUK yapmayin dedi ..

?!

Dokunulmazlıkları var mı bunların ? Yoksa niye vurmadın ? Ayıp ya işte sonra soruyoruz neden denizde bok var neden yollardan lağım suları fışkırıyor diye . Peh komik geliyor artık .[signature][hline]...rest your trigger on my finger , bang my head upon the faultline...
Alexi_Septimus, Türkiye-Yunanistan maçı sırasında Taksim'de demiş ki:
Pes.Maç oynanırken ezan okuyorlar . Az bi oyuna saygı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaymakama tekrar gidin ama bu sefer yanınızda ses veya görüntü kaydeden bir cihaz bulunsun. Sİz kaymakamın söylediklerini kaydettikten sonra, bu olayı haber yapmayacak bir kanal tanımıyorum :)
[signature][hline]İnternet ve Teknoloji |
YIM | ICQ | XFire | StarCraft Battle.Net Günlüğü

www.deadsoul.cjb.net

[Bu mesaj DeadSouL tarafından 16 Ağustos 2005 21:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

o değil de, kaymakamın siyasi görüşünü aşağı yukarı biliniyordur.

kaymakama zıt kutuplardaki basın kuruluşlarından birine ulaşmaya çalışın, kesinlikle yardımcı olacaklardır.

ayrıca "don kişotluk yapmayın" lafının motivasyonunuzu artırmasını umuyorum =)[signature][hline]"zamanı gelmiş bir düşünceyi durdurabilecek hiçbir ordu tanımıyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

GÜZEL ARKADAŞIM,

Ölüdeniz'in bu haline gerçekten çok üzüldüm.Ama yapabileceğin çok güzel birşey var.Bunları,bütün bu gördüklerini, tek tek,tane tane,düzgün bir türkçeyle güzel bir mail haline getiriyorsun.Gazete bayiinden en çok satan 3-4 gazeteyi alıyorsun.Bütün köşe yazarlarının e-mail adreslerine hazırladığın maili 2ser 3er defa yolluyorsun.

Elbet 2-3 tanesi insafa gelip konuyu araştırır.[signature][hline]**raspy voice** Join the dark side!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...