Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ICQ'ya Boykot Çağrısı (TTNET Aboneleri Banlanmış)

Xaero

Öne çıkan mesajlar

Bir forumdan alıntıdır.

Elde edilen bilgiye göre TTNET kullanıcıları icq tarafından BAN'lenmiştir. Bu konuda dişimizi göstermezsek banin açılacağı yok gibi gözüküyor. Konu ile ilgili olarak

http://web.icq.com/boards/view_messages_threaded/?tid=4824&topic_id=232838

bir mesaj attım ve tüm üyelerimizin konuya en azından bir yanıt vererek destek vermesini hatta duyurabildikleri tüm icq kullanıcılarına iletmelerini rica ederim... ilginize teşekkürler
[hline]Her oyun bittiğinde $ah ve Piyon hep aynı kutuya koyulur...
XÆ®ø ƒâ®ß®Ìgh™[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben gişrmsine giriyorumda şu aralar bazı kullancıalr attığım mesajları almıyor.url yollayarak mesajalşıyoruz:D)[hline]Bir gün iki fare krema kovasına düşmüş.1.fare pes etmiş ve hemen ölmüş.2. fare pes etmemiş ve dışarı çıkmaya çabalamış.Sonunda o kadar fazla uğraşmışki krema tereyağıyan dönüşmüş.Farede tırmanarak dışrı çıkmış.Tam kurtuldum diey sevinirken evin kedisi fareyi yemiş(neymiş?sıran geldiyse ölüceksin)
Sosyal ağlarda paylaş

dikkatinizi çekerim....

The problem has been going on for last 2 days and still nobody has done anything useful. In the beginning I couldnt realize how big it was.Attention to the all ICQ users who connect to the server through the TTNET. Mirabilis has banned a lot of ICQ users who have an IP number starts with 192. Moreover according to the rumours 2 Turkish hackers hacked Turkish internet provider Superonline and Mirabilis Server 2 days ago. That's why you may not connect to the ICQ server while you attempt. I hope somebody's gonna sort this problem as soon as possible.

diyo adamlar...
italikle ve boldla taradığım yerlere ayrı ayrı dikkat edin.yanlış çevirmediysem.192 ile başlayan icq numaraları banlanmış ve bunun nedenide 2 türk hackerin superonline ve mirabilis serverlarını hacklemesinden diyolar.
bi bakıma haklılar bi bakıma haksızlar.
haklılar çünkü yani diğer icq kullanıcılarıda kullanamıcak icqlarını.
haksızlar çünkü tüm türkiye yapmadı hack olayını.gene düşmanlık kokusu sezinliyorum.[hline]*!binalar patladığı için sinirlidir*
arcane, 15 Şubat 2003 00:29 tarihinde demiş ki:
neden patlamıyorlar ? bilinmiyor
siz niye patlıyorsunuz ? o da bilinmiyor
oyunun forumlarına bakmak lazım.
[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Bendede bu problem basgosterdi kafayi yemekteyim. Aldigim duyumlara gore icqyu registryden dahi silerek kaldirdiktan sonra 2001 kurarsaniz duzeliyormus..[hline]nukbasliklikiz, 31 Ocak 2003 16:28 tarihinde demiş ki: pazartesi o gorili nikimin altında görürsem yandınız
demokratik olun benim elimde sizin nikinizin altına goril koyma imkanım yok! işte ama siz bana goril koyar ben size koyamazsam bu adil ve demokratik olmaz! onun için silmelisiniz goril i!

Querquobad Quane [SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

duygu sömürüsü yapıcaz işte :)[hline]
Intercom:
Welcome to Vault 13!
If you want to talk to the Overseer, press '1'.
If you want to return a Water-Chip, press '2'.
If you don't want to go into the Wastelands and start a village callled Arroyo, press '3'.
If you are accompanied by a Mutant, press '4'.
If you are the Vaultdweller, go away.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...