Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mtv'de metallica icon

Manticore

Öne çıkan mesajlar

onu bunu bosverin, metallicanin kendisine bakin, hoca adamlar halen deli gibi yaw, boyle guzel performans gormedim.

bide yeni sarkilarini caldilar, hosuma gitti acikcasi, bateri deli gibi, sarkinin adi Frantic kazaa da var downloadu.

superdi metallica bence,

onun disinda en iyisi avrildi, kendisi guzel soyliyemedi ama sarkiyi tam cuk diye oturttular, diger gruplar asiri degisikliklere ugratarak canlandirdi.

neyse,

10 haziran i sabirsizlikla bekliyorum, yeni album ciksin yer yerinden oynicak.[hline]Can't rain all the time...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Limp bizkit Sanitarium ı calarken Kirk lee hammetın Cok aptalca surat ifadesi Aklımdan hiç gitmiyor içinden kesin ulan aldılar sarkının icine ettiler diyo resmen Gerçektende ole sanitarium calmak okadar kolay değildir.
Ben izledim avrilde başladı herhalde avril wardı açtıgımda VE tek kelimeyle sesini kalınlaştırdı ve S.çtı resmen şarkıyo Nerde hetfiıldın o güzelimsi sesi ?? öff öff yeni gruplar hep eski sarkıları batırırlar kornu ızleyemedım ama limple avrilin berbat söylediklerini biliyorum sonra metalıka cıktı ve bi sarkı caldı hatfield nefes nefes icinde adam çürümüş yaw :( nerde o eski yorulmaz hatfield?[hline]--------|
. (= ..../_/
.. /| .(='o'=)
./. | ..|
.. / ...|
_/. . _.|
--------|

sam fortivanda idare eder bir gruptur altepunk calıyolar (alternatif le pank arası)

[Bu mesaj Erutan tarafından 04 July 2003 18:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

brutal mrutal o kadar teknikten anlamam.
ama metallicanın değişik yorumlanışını beğendim. Hele snoop dog çok iyiydi.
Metallica'nın şarkılarının aynısını söyleselerdi çok sıkıcı olurdu. Playback yapsalardı daha iyiydi. Ama herkes kendi tarzında metallica söyledi. İyiydi hoştu.

Ama şu avrili bir türlü anlamıyorum. Müzik felan orjinal kalcak diye yıpratıyor kendini. Ne anlar o metalden? Aynı şey Chop suey için de geçerli. Kendi stilinde coverlasa çok iyi olur. Ancak sesi çok ince kaçıyor metale.[hline]fizban:
forza tayvan malı chipsetler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 13 May 2003 23:05 tarihinde demiş ki:
korn çıkmamalıydı bence ya da cıktıklarında daha güzel çalabilirlerdi şu açıkkı one ın solosunu atamazlardı bunu geçtim ama bütünrifleri powerchorda çewirmelerni abest kaçtı..arcane in dediği gibi jonathan garip kaçtı vs vs..fred dusrt idam edilmeli avril lavigne in gitaristi en iyi gitarist bi de adını bilmedigim bi grubun solistini en iyi solisty sectim su taklit yapanı..snop doga girmiorum artık..[hline]POPÇULAR DIŞARI !!
One ın solosunu çalmamalarının sebebinin çalamamak olduğunu sanmıyorum çalınmicak bişeyi yok çünkü ben bile çalıyorum :)[hline]Karpuz:ben korkarım özellikler beyaz ve yağlı olanlarından...
Chemical:Ben ama sölemem
Karakedi:üzerine konan bımzbırtı ---> Su bardagı
Sosyal ağlarda paylaş

o t-shirtten almak istiyorum..
sipariş vereceğimiz bi site varmı??

bide metallica'yı bir tür ile sınırlandırmak haksızlık olur..
adamlar kendi türlerini yarattı bariz..
Açıkçası Metallica'yı bir Dark Tranquility'nin veya Anthrax'ın veya Kovenant'ın coverlamasını da beklemem.[hline]valandil ownz j0o!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SouLForGeD, 05 July 2003 12:49 tarihinde demiş ki:
said:
korn çıkmamalıydı bence ya da cıktıklarında daha güzel çalabilirlerdi şu açıkkı one ın solosunu atamazlardı bunu geçtim ama bütünrifleri powerchorda çewirmelerni abest kaçtı..arcane in dediği gibi jonathan garip kaçtı vs vs..fred dusrt idam edilmeli avril lavigne in gitaristi en iyi gitarist bi de adını bilmedigim bi grubun solistini en iyi solisty sectim su taklit yapanı..snop doga girmiorum artık..[hline]POPÇULAR DIŞARI !!
One ın solosunu çalmamalarının sebebinin çalamamak olduğunu sanmıyorum çalınmicak bişeyi yok çünkü ben bile çalıyorum :)[hline]Karpuz:ben korkarım özellikler beyaz ve yağlı olanlarından...

one ın en sonundaki solo zor bence. ne kadar zor bilmiorum daha hiç denemedim çalmayı ama zor yani. onu çalabiliomusun.[hline]Belphegor, 04 July 2003 23:41 tarihinde demiş ki:
muhahaha :hrr:

Sosyal ağlarda paylaş

said:
metboy, 07 July 2003 20:45 tarihinde demiş ki:
said:
SouLForGeD, 05 July 2003 12:49 tarihinde demiş ki:
said:

one ın en sonundaki solo zor bence. ne kadar zor bilmiorum daha hiç denemedim çalmayı ama zor yani. onu çalabiliomusun.[hline]Belphegor, 04 July 2003 23:41 tarihinde demiş ki:
muhahaha :hrr:

O son solonun bası zaten hikaye o soloda 2 bolume ayrılyorya araya riff giriyor hah işte ilk bölümün sonu biraz kasıyor ama one ın son solosu zor değil sanitariumun solosu daha kolay metallicada öle zor aşmış solo 2 3 tane bence Call of Ktulu(abi calınmıyo bu solo yani benim parmak hakimiyetim bu kadar iyi değil olamaz) Creeping Death(calabilen varsa tanısmak isterim :)) bide No remose var ama orjinalini dinlemedim cunning stuns ta dinledim wah kullanıyodu ve hız olayını asmıs bisey anlamadım :) Master of puppets fln tras yani bu arada call of ktulu nun solosunun calabilen varsa bi kaç soru sorcam hehehe icq imzada bulsun beni lütfen[hline]Karpuz :ben korkarım özellikler beyaz ve yağlı olanlarından...
Freddy12:app lın yapmana gerek yok

Sosyal ağlarda paylaş

said:

haklisin ama bence korna yakismis snoop dogg neydi allahi unutamiycam!

tekrar diyorum sum41 inanilmaz yapmis inanilmaz daha iyi olamazdi[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...