Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyunların En Şaşırtan veya Etkileyen Sahneleri

Dev

Öne çıkan mesajlar

Tomb Raider ;
Küçük kırmızı dinazoru görünce tırstım bune la dedim. Ardından bi de baktım 5 katım bi trex arkamda... BRRRR !!!

Heart of Darkness ;
Çamur topunun beni yediği sahne !! Şok olmuştum...

Mgs ;
Sniper wolfun öldüğü sahnedeki söyledikleri. Etkileyici...

Mgs 2 ;
Açılış sahnesi... bilen bilir fazla söze gerek yok. O yağmurun altındaki sigara atma sahnesi devamındaki karizma haraketler...

Metal Slug 4 ;
Adamın burayı başınıza yıkacam diye bağırıp heryeri patlatmasıyla kaçışı cidden benim içinkısa süreli action şokuydu...[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

DEF Klanı'nın Gücü !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lancelion, 09 Ağustos 2005 17:54 tarihinde demiş ki:
Warcraft 3;

Grom'un ve Illidian'ın ölme sahneleri,iki saat nasıl ya diye düşündüm ikisindede..

Red Alert 2-YR;

İntro tamamen aşmıştı,söz yok.
İllidan ölmedi ama o sahneyi izledikten sonra blizzard aksini söyleyene kadar bende öldü sandım[signature][hline]Sadece yaşamak için öldür
Sosyal ağlarda paylaş

belki yeni bir oyuncu olsam birkaç şey sayabilirdim
ancak 90'dan beri pc kullandığım için sayabileceğim kesin oyunlar yok ne yazık ki.

Aklıma gelen ilk şey, KOTOR oluyor, çünkü bugünlerde o oyunu oynuyorum.
Oynadığımız karakterin Revan olduğunu ve konseyin bunu sakladığını duyunca çok şaşırdım baya etkiledi.

Sanitarium diyim. Aklımda en çok kalan oyun o olmuştur. Şaşırtan ve etkileyen birçok sahne vardır, eminim aralarında en ünlüsü şu "kardeşin yatakta öldüğü" sahnedir.

Tabii eminim bunun dışında da birçok etkilendiğim ve şaşırdığım sahneler oldu. Dediğim gibi çok oyun oynayan birisiydim, Özellikle Adventure, RPG ve FPS oynadığımdan, adamlar çok ilginç senaryolar sunuyor önümüze :)[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Warcraftta grom un ölümü

KOTOR da REvan olduğumuzu öğrendiğim sahne şeytan dark side a geç diyordu:)[signature][hline]The magic is in the blood, it flows from the heart. Every time you use it, part of yourself goes with it. Only when you are prepared to
give of yourself and receive nothing back will the magic work for you
Sosyal ağlarda paylaş

milyon tane sahne var yıllaıdr hangisini sayiyim.

Lost ninja 3 de super bi sahne vardı kötü adamı oldurduğümüz, o iyidi baya.

Omicron'da bi suru sahne var, say say bitmez

Fenix'in ustune saldığım zergling yığınlarıyla doğuşması ulan cok uzulmuştum lan.

Grim fandangonun her anı nerdeyse.

Full throotle valla yine hepsi nerdeyse

Day of tantacle: aynı

mgs'i rex'in calıştığı an ve master'ın liquid olduğunu anladığımnız an

mgs2: 20 dakkalık herşey virtual evlat sahnesi ve jack ve raiden'ın japon ucaklarının ad ve takma adları olması....

cok uzar ya.[signature][hline]Beş Hececiler
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC FREE
Sosyal ağlarda paylaş

Arthas'ın Illidan'ı tek bir hamlede yenmesi(wc3:frozen throne)
mgs 1 de miydi 2 de miydi hatırlamıorum ama raden'ın bütün bir bölümde çırıl çıplak olması.(raden sarışın adam adını yanlış yazmış olabilirim)[signature][hline]Işık öldü karanlıkta,
Ay söndü bulutların ardında
Ve ölümcül gece çöktü
Orta-Dünya'nın Topraklarına...

[Bu mesaj Dogbert tarafından 10 Ağustos 2005 00:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

etkileyen sahne olarak sniper wolf u sayabilirim kesinlikle, mgs nin bende actığı yaralar bayagı derin açıkçası

sanitarium bir türlü oynayamadım ama tanıdığım tanımadığım herkes sonuna kadar methetti oyunu

kotor da revan oldugumuzu ögrendiğimiz sahne cok iyiydi ayrıca

hatırlayıp yazarım bir ara[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine
DevArt
raistlinn i kalbimde yaşatıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

@bone: hehe, kabul edelim o sahne gman'in mevcut karizmasını 4le çarptı :-p

hmm, düşünim başka nerde etkilenmiştim.

silent hill 3'de bi yerlerde tuvalet vardı sanırım. şöyle aynaya bakarken birden yansımam dondu. nie dondu bu şimdi diye bakarken yansımamın üstü kan olmaya başladı. sonra yayıldı yayıldı odada her yer kan oldu. öd bok mix fırladım odadan :-p

edik: imla[signature][hline]wants to move to a bigger club

[Bu mesaj Dextra tarafından 10 Ağustos 2005 02:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Planescape: Torment son sahne ama ne olduğunu söylemiyorum burda bilmeyenlere spoil olmasın çünkü hikayesi bir roman değerinde :)[signature][hline]Beş Hececiler
''Özünün farkında olup bunu gölgelemek farklı, bu gölgelemenin farkında olmayıp kendini başka türlü nitelendirmek farklıdır.'' - S
Sosyal ağlarda paylaş

Of evet sanitarium...2. bölümde kilise okul ve esas ''mother'' beni çok etkilemişti[signature][hline]"so now, i got a granddaughter from a son who's not me own, and a daughter o' his that's not his own. ye'd think that one of us would've figured out that half the fun's makin' tha damn brats!"
Bruenor Battlehammer
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...