Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Horde kötüler değildiiiir!!!!...

Nimloth

Öne çıkan mesajlar

Asıl Gnome'lar bence şekil değiştirmiş bataklık yaratıkları.Rogue'u gelir çat diye ambush atar.Warrior'ı gelir kendisi kadar Arcanite Reaper ile critic köser.Mage i desen zaten fireball'u kendisinden büyük.Warlock desen imp boyunda.Yok kardeşim bu şeylerin 60lvl alması için şekil değiştirmiş yaratık olmaları lazım.Deli oluyom ya küçücük boyları ile tauren kesiyorlar.Yok abi bu işte bir iş var.Topunu gebertmek lazım bunların.GEBERİN ULAN!!![signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

:hrr:"Öğretmek kendinde başlar.İlk önce kendine öğret sonra başkasına" :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

Pvp de gnome/rogue ları seçmekte zorlanıyorum ufakcıklar , bide bole vıck vıck sokup duruyorlar etrafımda dönerek , NERF gnomes ;).Şaka , maka gnome ların sırıtmalarına ve yürüyüşlerine hastayım.O kısa boylulardan o fireball nasıl çıkıyo yahu =).[signature][hline]Arloth Orc/Warlock @ Burning Legion "You shall burn in flames"...
Lorath Tauren/Druid @ Sylvanas
-What is done , can not be undone-
Sosyal ağlarda paylaş

Pvpde Gnome olup Taurene karşı savaşmak büyük avantaj olsa gerek. Zira tıklama konusunda bir "unequality" mevcut.[signature][hline]Golge-i_Khan, 12 Haziran 2005 21:37 tarihinde demiş ki:
küçükken voltranı izlerdim. Hep aklıma takılan kötülerin neden her bölüm yeni baştan bir robot yapmak yerine, 3 bölüm bekleyeyip 3 robot ile voltranı; alt ekmedikleriydi.

bunu çok düşündüm ve su içiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arloth, 20 Haziran 2005 16:29 tarihinde demiş ki:
Pvp de gnome/rogue ları seçmekte zorlanıyorum ufakcıklar , bide bole vıck vıck sokup duruyorlar etrafımda dönerek , NERF gnomes ;).Şaka , maka gnome ların sırıtmalarına ve yürüyüşlerine hastayım.O kısa boylulardan o fireball nasıl çıkıyo yahu =).

haha vıck vıck süper:P yaw fireballu dogurmuyolar ya büyü bu ne ilgisi var ebadla.P[signature][hline]WOW
Damodar-lvl 60-Night Elf-Rogue
DAOC
Katil-lvl 50 parasız asker-kay

Sosyal ağlarda paylaş

hahaha gnomeregan önünde ne danslar izledik feanoor kardeşimizden :D NE female dansı süperdir ve NE male dansıda iyidir.nesini beğenmediniz MJ dansının...asıl human male dansı nedir öyle, 80lerden kalma disco dance fever hesabı :P[signature][hline]Starcraft bölümünde din tartışılsa...
kermit:Hydra ateistmiş ben öyle duydum
screamer:Zerglerin Allahsız olduğu Kerrigan dan belli,

Talaras, da Lvl 50 Druid of BL (Retired...for now)

Sosyal ağlarda paylaş

oyunda female char acıp dans ettirme olayını yapanlara gercekten acıyorum..horde ların karizma olması bi yana kotu vs de degildir..undead mage priest (warrior bence cirkin oluyo) oyunda en karizma olabileceginiz ırk tır..hic magister set li undead mage ya da devout set li priest gordunuz mu gercekten tapılası bi sekil alıyo..ayı setleri gnome a human a giydirince resmen igrenc oluyo orc warrior zaten ayrı bi olay onumden orc warrior gecince her seferinde vay bea diyorum oyunda ki en cirkin ırk bence human human rogue biseye benziyo korsan tipinde oluyo ama aynı human a caster armorları giydirince aha gay denilen olay bu heralde diyorum :)
tauren lere de wc3 oynarken hayran olmayan yoktur heralde horde olunca herkesin inek cow vs diyecegi tuttu..
Sosyal ağlarda paylaş

bugün naked orc female dansı gördüm.elflerinki çok spastik kalıyor.ayrıca en karizma dans ogre lardan sonra orclarda gerisini tanımam.ayrıca kulaklarımızda biz koşarken sallanmıyor arkamızdan.ne öle yelken gibi.alliance da dwarflar karizma birtek onunda female i bozuyo işi[signature][hline]"Kaybetmek ölmektir.Binlerce savaştan galip çıkabilirsin ama sadece bir savaşta mağlup olursun"
Zaknafein Do'Urden
Storm , Earth and Fire heeed my call !!
Graul of BL
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...