Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

O. Lyon

BulletRide

Öne çıkan mesajlar

Evet bu FransIz ligini domine eden tabiri caizse dynasty yapan takImI kim durduracak?Essien'i 45 m euroya Chealsea'ye vermeyerek kadrosunu bir bakIma koruyan Lyon bircok futbol yorumcusuna gore bu 5 yIL icinde avrupayIda domine edecek..Evet gercekten buna yetecek kadroLarI alt yapILarI var ama bi milan bi real madrid bi barcelona kadar ofansif oynamIyorlar.Teknik direktor dei$ikligi olumsuz yansIyacak mI takIma bilmem ama Lyon avrupaya meydan okuyor.Ve bu takIm ilk $ampiyonlugunu 4 yIl once aLdI demek ki 4 yILda fenomen olunabiliyor.Sizce?[signature][hline]D'akmor J.Matthew
I'm only happy when it rains
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkçası bir Kızılyıldız, bir Partizan, bir Galatasaray, bir Ajax gibi görüyorum Lyon u ben. Evet, şu an altın çağında ve parlıyo. Ama kısa süre sonra kadrosu dağılacak ve sönecek. Bir anda gelip ortalığı silip süpürüp sonra bi anda sessizce yok olacak yine gibi geliyo. Muhtemelen zaten bu ya da gelecek sezon sonu kadro dağılır herkes büyük takımlara gider...[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçekten çok saglam bi takım.Ben bu yıldada en az bi çeyrek final fln beklerim.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

kadrosunu korumaya calisiyo , ve lyon bu sene inanilmaz top oynuyor.

izlemesi cok keyifli , rekor bindirmeler yapiyolar.

govou var , essien var super herifler.

sagdan soldan besliyolar carewi , carew de yardiriyo[signature][hline]· Chillin Killin Billin ·

If you havin girl problems i feel bad for you son
I got 99 problems but a bitch ain't one.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
TRA_GS, 07 Ağustos 2005 23:13 tarihinde demiş ki:
essien gitmek istio ama hazır parada verilirken satsınlar bence adam bırakın gidim derken nası faydalanılır bilinmez seneye aynı para vericekmi birileri essiene o da bilinmes

aslinda bu da dogru 45 ml. avro super para satilip cok daha iyi bi adam alinabilir.[signature][hline]your face, your ass, what's the difference?
Sosyal ağlarda paylaş

Lyon u Lyon yapan Beşiktaştır.

Biz futbolcu sattıkmı klup en iyi dönemini yaşar =)

ah be Carew i satmasaydılar Ailton ile psikopat olurlardı.
Kleberson sergen mükemmel paslar yapar

ahhhh ahhhh[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

LoL Carew parasıyla alınmadı Ailton merak etme sen.
Carew hakkında çok eleştiri geldi bu sene güvenemediler yönetim kalsın dedi.
Ama kurullarda ve kongre üyeleri sürekli şikayet ettiler.Kimse güvenemedi carew e satıldı.
Ailton yine alınırdı yani.[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...