Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KOTOR'1 de yardım edin pls Bakın lütfen

sith

Öne çıkan mesajlar

Açıkcası eğer google dan kotor cheats diye aratırsan, bir satır eklenip eklenmeyeceğini bulabilirsin. Bir satır eklensin eklenmesin konsolu açmak için altgr-i,ctrl-i,shift-i yada hangisiyse artık basman gerekiyor. Konsol é tuşu ile açılmıyor. Yalnız misal alt-i bastıktan sonra tekrar i basman gerek. Herneyse arat bak cheats diye bulursun. Hatta hala burada bana sorduğuna göre anlaşıldı search etmeyi sevmiyorsun. Tüm hileler ve nasıl aktif edeceğin.

Cheats
In your game directory edit swkotor.ini file and under [Game Options] add "EnableCheats=1" (minus quotes!) and save. Then when playing press ' to open the console and enterany of these cheats below:
(number) = any number you choose to input from 10 up to 999
heal
setcomputeruse (number)
setdemolitions (number)
setstealth (number)
setawareness (number)
setpersuade (number)
setrepair (number)
setsecurity (number)
setstrength (number)
setdexterity (number)
setconstitution (number)
setintelligence (number)
setwisdom (number)
setcharisma (number)
addexp (number)
turbo
invulnerability
restartminigame
bright
addlightside (number)
adddarkside (number)
revealmap
givecredits (number)
giveitem (item name)
givemed
giverepair
givecomspikes
givesitharmor (number)
warp
infiniteuses
whereami
addlevel (number)
dancedancemalak

Bu arada ingilizcen yoksa ilk paragrafta kotor.ini dosyasını bulman dosya içindeki game options başlığı altına "EnableCheats=1" yazman gerekiyor. Hadi kolay gelsin.

Not: Bugün iyi günümdeyim anlaşılan fazla bi yardımcı oldum.

[Bu mesaj Lynx tarafından 22 Aralık 2004 01:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Walla tam olarak hangi tuş hatırlamıyorum ya ALT, ya ALTGR, ya SHIFT ya da CTRL tuşlarından biri ile 'i' tuşuna aynı anda basacaksın. Ama dikkat etmen gereken konsol direk açılmıyor mesela ALT ve i tuşuna aynı anda bastıktan sonra tekrar sadece i tuşuna bas o zaman ekranın üst köşesinde tek satır console görmen lazım.

Bu arada ben yinede savegame editor tavsiye ederim hileden çok daha kullanışlı olur. Hadi iyi eğlenceler.

Not: Yaşasın Tellioğulları :-P

[Bu mesaj Lynx tarafından 22 Aralık 2004 17:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GE-TA, 22 Aralık 2004 14:59 tarihinde demiş ki:

Seni bu alana kim mod yaptı Azmo? Doğruyu söyle yoksa sen Seferoğulları'nın mı modusun? :-P

lol

seferoğlu olan arcane'dir![signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Büyük ihtimalle kotor.ini dosyasını açıp [Game Options] kısmı altına enablecheats=1 yazıp denemişsindir. Eğer hala olmuyorsa benim tavsiyem savegame editor kullanman, sonuçta editor ile karakterlerinin istediğin özelliğini değiştirebilirsin. Bi kaç link veriyorum:

Link 1

Link 2

Not: Bu arada sadece EnableCheats=1 yazılacak, ayraç eklemen gerekmiyor :)

[Bu mesaj Lynx tarafından 23 Aralık 2004 14:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...