Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray-Konyaspor

hvt

Öne çıkan mesajlar

said:
-Wissy, 06 Ağustos 2005 20:53 tarihinde demiş ki:
said:
Naa, 06 Ağustos 2005 19:48 tarihinde demiş ki:
Kesin Beraberlik...
dedi dersiniz :)

Genclere de 3-5 atiyorsunuz?

senin sorunlu oılduguna artık eminim
Git o topice bak bakayım ben orda ne dediysem buraya copy/paste yap sen yapmazsan ben yapacan bole salak salak bilip bilmeden postlar atma bir daha....[signature][hline]Bakınız! Na
Buyrun! Mail=MsN
Allahım sen beni dostlarımdan koru,Dusmanlarımla ben ilgilenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Birincisi hakarete varan cumleler kullanmadan once bir dusunun.
Ikincisi bir gun onceki mactaki puan kaybinizin hincini rakip takim taraftarlarindan cikarmamayi ogrenin.
Ucuncusu saka yollu satasmalari ciddiye alip da cevap verme konusunda bu kadar da aceleci olmayin.
Dorduncusu ve en onemlisi asla futbolda skorlara dair kesin yorumlar yapmayin. Komik oluyor.[signature][hline]wi$h, the only gay eskimo

Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 06 Ağustos 2005 21:15 tarihinde demiş ki:
Birincisi hakarete varan cumleler kullanmadan once bir dusunun.
Ikincisi bir gun onceki mactaki puan kaybinizin hincini rakip takim taraftarlarindan cikarmamayi ogrenin.
Ucuncusu saka yollu satasmalari ciddiye alip da cevap verme konusunda bu kadar da aceleci olmayin.
Dorduncusu ve en onemlisi asla futbolda skorlara dair kesin yorumlar yapmayin. Komik oluyor.

Ya banane FB puan kaybettiyse alalala
Sadece demedigim şeyleri demişim gibi gostermene sinirlendim vede haklıyım.. inanmıyorsan gidersin o topice ben ne demişim bir gusel okursun...[signature][hline]Bakınız! Na
Buyrun! Mail=MsN
Allahım sen beni dostlarımdan koru,Dusmanlarımla ben ilgilenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rewendor, 06 Ağustos 2005 19:26 tarihinde demiş ki:
Ooof of lig başladı hala transfer yok ya... Madem öle olmasın o zaman, o pirese verilcek 8milyon euro yu atsınlar kenara faize versinler, seneye bi 10 daha atsınlar kenara, 2 sene sonra sıfırdan takım kuralım.

hatta HSBC bankasından yıllık %1.2 olan BONO türlerini kullanarak A vede B tipi fon alıyolar daha sonra fiyatlar dusunce enflasyon sıfırlanınca bozduruyolar o para oluyo sana 250 MİLYAR DOLAR fln ondan sonra herkeze atıo Özhan Canaydın bi 15 milyon dolar cebine alıyo paraları kaçıyo...
Ölümüne GS ![signature][hline]Sharmon UO Shard - geLioooo
Kawalıma dokunmayın , Onuda cebimde gömün , deLi Çoban ...

[Bu mesaj Fransua tarafından 06 Ağustos 2005 23:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

favori Gs ama gonlumuz konyadan yana.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TRA_GS, 06 Ağustos 2005 23:55 tarihinde demiş ki:
neyse boşverin tartışmayı ilk hafta önemli burda bıdı bıdı yapmadan herkes maça yarın haydin yürüyün maça

siz istanbulda yanlız bırakmayın :D
bidahaki haftada biz gideriz ankaradaki maça :D hayde maça[signature][hline]Ardhath
Sevdiğimi başkalarıyla, göreceksem eğer kör olsun bu gözler göremeyeyim bir daha...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...