Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

K.Erciyes - Beşiktaş

jacabo

Öne çıkan mesajlar

*!Kafesi koyar *[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

@tupak: konustukça batıyosun sus o yuzden takımını daha fazla rezil etmeye çalısma.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.

[Bu mesaj Zegna tarafından 06 Ağustos 2005 23:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben pek bişey göremedim doğru söylemek gerekirse.
Birkaç pozisyonda vardı hakemın yanlış kararı maça etki edicek kararı yoktu.

Ama bariz penaltı verilmedi ya.Daha ne olsun[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

öyle bi genelleme yok rewendor. maçı izlemediğini düşünüyorum. adam yerdeyken ayağını youla'nın beline kadar kaldırıyor. youla hava topunu takip ettiği için düşüyor. çok bariz bi penaltıydı. ayrıca penaltıya muhtaçsa bırakın yenilsin de çok saçma olmuş belirteyim. mesela lige iyi başlamak önemlidir ve o 1 gol deiştirebilir takımın moralini.

p.s. erciyes bence iyi bir kadro kurmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

erciyes bence de tam tersi rezalet bir takım maçın sonlarına doğru topu sahada tutamadı adamlar bence bu sene ligde tutunmaları zor en fazla 13 14. olurlar herhalde 90 dakikaya oyunu yayamayan takım çok gol yer son dakikalarda...[signature][hline]"In my experience, there's no such thing as luck."

- Obi-Wan Kenobi -
Sosyal ağlarda paylaş

reigman seni çok dolu gördüm..

Aadam yörünge dışı olmuş daha hala nedir kavga ? rahatsızmısınız...[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...