Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2005/2006 Süper Ligi (Tahminler,Görüşler,Fikirler...)

SbNN

Öne çıkan mesajlar

Açık ve Net söylüyorum...

Bu fener dağalır...[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Naa, 05 Ağustos 2005 16:39 tarihinde demiş ki:
Nie appiah geldi diyemi
2 senedir şampiyon olan takım hicbir oyunusu değişmemişken neden dagılsın...

Sorunda bu aynı kadro
aynı taktik
aynı plan

Ezberlendi hepsi...[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

fb yine faso fiso takımları kolay yener önemli olan derbiler ve avrupadaki önemli maçlarda neler yapabileceği bu sene malum geçen sene önemli maç kazanma sorunları vardı bu sene bakalım nası olucak ilk hafta maçlarıda adı zor bi deplasman ama gençler yeni takım napıcakları belli deil[signature][hline]can't settle the area
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SbNN, 05 Ağustos 2005 12:32 tarihinde demiş ki:
Ben Bjkli olarak Fb'yi favori görüyorum..
Daha sonra Ts ve Bjk..
Gsden pek umudum yok..(Bu yönetimle)

senin gibi beşiktaşlı olmaz olsun emiii bu takım en kötü sezonda fener 4 atmış takım deplasman da onları düşün [signature][hline]
ThuG_Life
WEST SIDE IS THE BEST

[Bu mesaj 2pac tarafından 05 Ağustos 2005 18:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

en az 20 puan fark atıcağımızı buraya yazıyorum sene sonunda aynı mesajı göstericem.

Fenerbahçe yi bu sene hiç bir tkaım zorlyamaz. Beniddalıyım 1 maç bile kaybetmicez. Bizdeki oyuncular gibi hiç bir oyuncu şuanda yok türkiyede. Apiah aurello ile mükemme bi uyum göstericektir. (everton maçı süeprdi) O boşluk kapanıcak. Defans sorunu hiç göremiyorum şuanda. Ofanse aurello nun ileriye katkısı sayesine inanılmaz boyutlara ulaşıcak. Apiah nasılsa arkayı sağlam tutucak aurellonun görevi daha azlaıcak daha çok ileri çıkabilcek. Bence fenerbahçe bu sene rakipsiz bu ligi lider başlar lider bitirir..

Beşiktaş carew i kaybetti. Galtasray Ribbery i kaybetti. trabzon, balık baştan kokar diyorum.

Galatasaray ın artık önümüzdeki 5-6 sene içersinde yok olucağını düşünüyorum. trafatarlar bu kadar kötü sonuçlara, ypaılmayan transferlere daa ne kadar katlanır bilemem. maçlara giderler mi? Forma alırlar mı bilemem. eni stad yapılcak milyon dolarlar kazanılcak dendi. Arsayı da kaybettiler. (seyrantepe) Galatasarayın hiç bir kozı kalmadı. Eğer bu sene şampiyon olmazlarsa yada 2.ci olmazlarsa en azından bence bu gs biter arkadaşlar. Hele birde uefa ya bile gidemezse düşünmesi bile kötü.

Beşiktaşı genede daha iyi görüyorum. En azından bi aile kavramı var. bir şekilde idare ederler ama 100.yıl şampiyonluğu dışında bi şampiyonluk daha almaları lazım gibi geliyo. Transferleri kötü ne yazıkki ve iş yapıcaklarını sanmıyorum. Ha tabi medya abartırsa orasını bilemem ama sahdada görücez tabi ne yaptıklarını..

Trabzon dan hiç bir şey olmaz yıllardır en iyi derecelerini geçen sezon yaptılar, üstünü düşünmesinler bile. Hele bu oyunla sanmıyorum hiç. önetimi ve futbolvularını taşlayan kalecilerinin elini bıçakla yaralayan bir takımın tribünlerinden hiç bişi olmaz. O takım ligi bu moralle götüremez acil bişiler lazım trabzona.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2pac, 05 Ağustos 2005 18:08 tarihinde demiş ki:
ama galatasaray bizm başımıza bela olur o kadar galatasaray ın ruhu var fenerbahcayi sıralamaya bile koymam ben o defans la

ahahah ben bu tupak ın postlarına çok gulmeye başladım ya cidden.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence bu sene açık ara şampiyon fenerbahçe olur. Rahat bir şampiyonluk bekliyorum. Gençler birliği beraberliği hiç önemli değil. Cunku kim ne derse desin iyi takım gencler birligi dakika 86da adamlar hala deli gibi kosuyolardi. Rakiplerimizde puan kaybedecektir.
2.lik ise bjk ile ts arasında degisir. Galatasaray bana tarihinin kötu sonuclarından alıcak ve alt sıralarda ligi bitirecek gibi geliyor. Fenerbahceli oldugum icin yapmıyorum bu yorumu.
Sosyal ağlarda paylaş

FENERBAHÇE:Bu sezon işleri zor.Hoydonk ve Serhat'ın gidişi hücumdaki alternatifleri yok etti.Olacak sakatlıklar ve cezalar sorun olacak.Defanstaki hiç bir oyuncu tam bir güven vermiyor.Hepsi bazen çok iyi bazen çok kötü oynuyor.Avrupa ve Derbi maçlarda bu defansla işler zor.Alex bu sene istatisksel anlamda düşer 25 gol 20 asist yapamaz.Fenerbahçe ligin 2 favorisinden biri ama bu sene işleri daha zor şampiyon olmak istiyorlarsa bu sene çok daha fazla çabalayıp iyi olmalılar.Avrupa'da ise bu defans ve ümit özat'ın sol kanat oynadığı bir takım iş yapmaz.Çok iyi bir kura olmazsa FB Şampiyonlar liginde bir şey yapamaz ama UEFA'ın en güçlü takımlarından olur.

BEŞİKTAŞ: Beşiktaş çok ilginç bir takım son 2 sezona bakarsak.BJK 2003-2004 sezonunda ilk 24 haftayıda lider kapattı.Ama 25.haftada liderliği FB'ye verdi ve 2.bile olamadı.2004-2005 sezonunda ise son 26 haftanın lideri olmasına rağmen 4.olabildi.Bu 2 olayda inanılmaz .Eğer Beşiktaş periyodik çöküşler yaşamayıp ortayı bulursa ki bu sene bulacaktır şampiyonluğun en büyük favorisi olur.Her alanda çok oyuncu var bu kadro iyi kullanılmalı.Rıza bunu başaracak.FB ile kıyasıya yarışa girecek olan BJK hırsı ve geniş kadrosu ile FB'ye oranla daha şanslı gözüküyor.Her geçen sene kalitesi düşen UEFA kupasında ise BJK kupanın en güçlü takımları arasında yer alıyor.BJK'nin UEFA'da kazanacağı büyük başarılar sürpriz olmaz.Zaten yabancı otoriterlde BJK'yi kupanın favorilerinden biri olarak görüyor.

GALATASARAY: GS geçen sezonda hiç bir şey yapamayacak bir takım olarak görülüyordu ama çok başarılı oldu.Bu senede aynı gözle bakılıyor ama bu sene başarılı olması zor.Geçen sezon 100.yıl aşkına taraftar,futbolcu,camia birliği vardı ama bu sene tam tersi söz konusu.Taraftar ve camiada sorunlarla boğuşan GS kadro kalitesi açısındanda rakiplerinden geride.GS için ikincilik başarı olur çünkü Beşiktaş ve Fenerbahçe'yi geçebilmesi zor görünüyor.

TRABZON: Trabzon'a herkes Famagusta maçı öncesi ve sonrası diye bakabilir ama biz öyle bakmıyoruz.Ts bu takımı elesydi bile biz Trabzon'un bu sene başarılı olacağını düşünmüyorduk.Trabzon'da geçen bazı oyuncular inanılmaz performans gösterdi.Fatih,Gökdeniz gibi oyuncular neredeyse hiç maç kaçırdı biraz şans vardı yani.Bu sene bu oyuncular aynı
mucizeyi beklemek hata olurdu.Dar kadrosu ile Trabzonun Famagusta maçı sonrası işi iyice zor.Kolay gelsin Trabzon'a.

DİĞER GÖRÜŞLERİMİZ SONRA.

[Bu mesaj Sergen tarafından 06 Ağustos 2005 13:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçe banko...acaba ikinci kim olucak çok merak ediyorum...gençlerbirliğimi ankaragücümü bi türlü karar veremedim...

ama gerçekçi olmak gerekirse ts ikinci olur..

gol rekoru vs. beklemiyorum...gsye 6 tane atalım o kadarı yeter bana...

şampiyonlar ligindense hiç ümitli değilim...gs uefada ne yaparsa yapar artık..

tüm takımlara başarılar diler özellikle gelecek sezon Orduspor'u süper ligde görmek isterim...[signature][hline]Mavi, 02 Ağustos 2005 19:42 tarihinde demiş ki:
Ağustos.

Hem doğum tarihim bu mevsimde.
Sosyal ağlarda paylaş

`Yavas olun. Eziksiniz. Siz sampiyon olamazsiniz. Kesin bu sene Diyarbakirspor sampiyon. Zuh zuh.. Ahaha eziklere bak siz kim sampiyon olmak kim? Daha ilk mactan Gencler cakti zuhahaha... 5 aticaz size. Sonraki macta da 10 aticaz. 20 atacaktik ama zaman yetmedi.`[signature][hline]wi$h, the only gay eskimo

Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçe geçen sezon hiçbir rakibi olmadığından rahat rahat gitti.
Sezonun ikinci yarısında Beşiktaş Fenerle aradaki puan farkını sürekli kapadı.
Çünkü Fenere tek rakip çıktı.Ama Beşiktaş 2. yarıya geride başladığı için ve farkta fazla olduğu için feneri durduramadı.

Bu sezon ; Beşiktaş bence hiçbirşey kaybetmedi aksine ekledi.Harika bir takım oyunu oynuyor.Ortasaha dışında sorun yok.
Fenerbahçe hala defans problemi çekiyor.Bunu dünde gösterdi.
Yıldıza dayalı oyun oynadığından. GB sıkı adam adama markajları feneri çökertti.
Bu sefer şartlar eşit.
Fenerle birlikte aynı anda başlıyoruz yarışa.

1-Beşiktaş
2-Fener (ama bence 2. bile olamıyacak çünkü patlıyacak sezon ortası)
3-Galatasaray
4- Herhangi bir anadolu takımı
trabzona şans tanımıyorum. İlk 6 içersinde...[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

Benim Galatasaray ve Trabzonspor'dan pek umudum yok!
Fener de Avrupa için kasar. Orda bişi yapamaz ligdede tökezler.

Bjk 2sindede götürür.[signature][hline]| Mail | | Msn | | Ultima Online | | icQ | | ForuM |
Ölüm Ölüm Dediğin Nedir ki Gülüm ; War'a Geç Resliyim.
Surda bir gedik açtık; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgâr, artık ne yandan esersen es!..Ûstad Necip Fâzıl.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...