Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray sonunda Pires'i transfer etti..

zydar

Öne çıkan mesajlar

özhan canaydın hakkaten bunlardan birini alamazsa bişi demiyorum.terbiyesiz herif ya.2-3 milyon dolar o herif için hiç bişi degil nie bu kadar eziyet cektirio bize anlamadım

etrafta bi haber yok yalan haber galiba[signature][hline]"Far away is a place where I hide
the truth that have to be locked away"
Sosyal ağlarda paylaş

pires gelse bi zaanlar ortega formaları nasıl son tanesine kadar deli gibi satıldıysa verekor kırdıysa pires formalarıda satılır biter gs baya bi kar eder..[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

ahah hurriyettede gorusmeler suruyo pires olmazsa killy gonzalesle goruscez dio lol[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

yaratıcılıgınız beni eglendiriyor.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

walla pazar günü ntvdeki programda rıdvan dilmen ile ahmet çakar'ın bi sözü vardı. sen koskoca pires arsenali bırakıp gs ye gelirmisin? diyordu.
Bi fbli olarak gelsin diyorum zavallı iliç bi işe yaramıo.[signature][hline]sahte yüzlerden kaçıp sevgini ararken ...
çok uzaklardan onun sesini duyarken....
sana huzur veren gelir mi seslenirsen?
sen de benim kadar yalnız ve ümitsizsen.....
ağla ağla ağla...
Sosyal ağlarda paylaş

daha iliç in neyini izledin de işe yaramadıgını cıkardın
2 tane hazırlık maçında napması gerekiodu adamın senin gozune girmesi için.hemen anlıosunuz yani bi adamın işe yaramdıgını.durun bi lig başlasın görelim ona göre yorum yapalım

ayrıca koskoca pires arsenali zaten bırakmıo.arsenal piresi bırakıo.arsenal piresi istese pires gelmez tamam ama gözden cıkarıldıktan sora nie gelmesin.
kaç yaşında adam 2 küsür milyon € fazla bile ona senelik yani.gelmemesi için bi neden yok[signature][hline]"Far away is a place where I hide
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hatırlıyormusunuz bu Pires in plajda videosu yayınlanmıştı.

Pires , karısı ve birde arkadaşları var

Piresin karısı topless güneşleniyor.
Pires mangal yapıyor
Piresin arkadaşı hatunun göğüsleri elliyor =)

çok gülmüştüm o videoda vay be demek pires bizim ülkeye nasipp olucakmış eheueu[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

ahahaha olaya bak
bende bi olaya şahit oldum.türk cocugun biri ingiliz kızı kucagına almış kızda minicik etek.orasını burasını mıncıklıo kucagında
kızın babasıda bunları kameraya kaydedio el sallayın vs gülüo falan

*bodrumda yaşanmıştır :)*[signature][hline]"Far away is a place where I hide
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLackcha0s, 02 Ağustos 2005 00:14 tarihinde demiş ki:
Ya hatırlıyormusunuz bu Pires in plajda videosu yayınlanmıştı.

Pires , karısı ve birde arkadaşları var

Piresin karısı topless güneşleniyor.
Pires mangal yapıyor
Piresin arkadaşı hatunun göğüsleri elliyor =)

çok gülmüştüm o videoda vay be demek pires bizim ülkeye nasipp olucakmış eheueu

meuehhehe lol be :D[signature][hline]· Chillin Killin Billin ·

If you havin girl problems i feel bad for you son
I got 99 problems but a bitch ain't one.

Sosyal ağlarda paylaş

ben star haber in ve o videonun yalancısıyım

ben evli diye biliyorum.Hatta karısı bunu aldattığı için bi süre formdan düşmüş forma falan giyememişti.[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...