Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

-2 Milyar

iLoveu

Öne çıkan mesajlar

Hasmez Git upgrade yapmayı ogren nerde nasıl para kazanılacagını ogren.YETER ARTIK Çiçek Böcek BİR KERE MUHALEFET OLMA SU Çiçek Böcek YERINDE DELI ETME BENI Çiçek Böcek SENI.

Edit: Küfür içeriği Çiçek Böcek hadisesi olarak editlenmiştir.....
[signature][hline]Nick : Nym
Lvl : 6x
Class : Blade Master
Clan : E†erN¡†y
NP : 42xxx
Server : Diez
Nation : EL-Morad

[Bu mesaj KaKsi tarafından 02 Ağustos 2005 16:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nym, 02 Ağustos 2005 16:48 tarihinde demiş ki:
Hasmez Git upgrade yapmayı ogren nerde nasıl para kazanılacagını ogren.YETER ARTIK Çiçek Böcek BİR KERE MUHALEFET OLMA SU Çiçek Böcek YERINDE DELI ETME BENI Çiçek Böcek SENI.

çiçek böcek back @ u. ben ne dedim de sen bu kadar parladın o kısmını anlayamadım. diezde para yapmak kolay degil diyorum kısaca , istedigin kadar boss kes kıvır zıvır kes. varsa bi bildigin bizimlede paylaş.[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

nym istiyosan muhattap al istiyosan alma bunu genel bir çerçevede soruyorum. dupe yaparsın, parayla alırsın vs. vs. onlarda beni alakadar etmez seni suçlayacak halim yok şöyle yaptın böyle yaptın diye. tek merak ettigim eger "legit" bir yol varsa bizede söyleyiver çünkü diezde 2 milyar para yapılmaz öyle he deyince. bu arada bu sordugum şeyler zaten benim işim. rakip taraflarız ve eger illegal bir mevzu varsa bilmek benimde hakkımdır çünkü ozmn adil bir yanı kalmıyor oynamanın.

[signature][hline]unholy ownz u

[Bu mesaj HasMez tarafından 02 Ağustos 2005 17:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya para yapmak upgarde kesin yöntem bilmiosun kardeş?

işte shelleri +1 ken satsa o kadar etmez ama +7 olunca O_0

ayrıca onu alanların parasıda eğer onlara o parayı verebiliolarsa ne kadardır düşün bi istersen?

yani senin açlıktan nefesin kokuo die herkes fakir olmak zorunda değil.[signature][hline]Her Türk Mutlaka Okumalı!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fortuna, 02 Ağustos 2005 17:37 tarihinde demiş ki:
ya para yapmak upgarde kesin yöntem bilmiosun kardeş?

işte shelleri +1 ken satsa o kadar etmez ama +7 olunca O_0

ayrıca onu alanların parasıda eğer onlara o parayı verebiliolarsa ne kadardır düşün bi istersen?

yani senin açlıktan nefesin kokuo die herkes fakir olmak zorunda değil.

gel sana parasını/nusunu vs.sini vericem gel yap bakalım diezde bana +7. ayrıca burda senin bilmedigin mevzular var onun için atlama boşuna. hiçbir hile hurda olmadan kasıyorum ve açlıktanda agzımız kokmuyo allaha şükür. bizde boss kesiyoruz bizde farm yapıyoruz. özellikle "legit" olayından bahsediyorum ben.[signature][hline]unholy ownz u

[Bu mesaj HasMez tarafından 02 Ağustos 2005 17:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ver lan itemlerini.3 gun sonra +7 olarak al tamam mı ne istiyorsan basıcam +7 e ondan sonra seni bu paticik aleminde rezil ederim.tamam mı?Beni diez git rebelde20 ye sor maradond gorursen adamın uzerındekılerı kım basmıs clanımdakılere sor kım basmıs die.Bende para dıosun bende para olsa onları satmazdım.Aksamn 3 parca esyası bir adam aldı saten.Sinirlerimi bozma ver itemlerını +7 e basıp buradada ss olarak koyayım tamam mı?[signature][hline]Nick : Nym
Sosyal ağlarda paylaş

ya yapılır ne olcak adam kasmış belki clanından yardım görmüştür ne biliyorsunuzki burda yardım istemiş konuyu dağıtıp nerden bulduna getirmeyin size ne der olay biter..
ayrıca niye nasıl para bulduğunu size söylesinki rakipseniz elbette sizden güçlü olmak isteyecektir ki rakip olduğunu sen söylüyorsun o zamanda para yollarını söylemez
Sosyal ağlarda paylaş

Lap diye +7 olmuyor guzelim bu tamam mi.Herkesin taktiği varsa benımde var.Ben %100 +7 yaparım dıyorum +8 içinde %65 dıyorum tamam mı.3 gunde yapıyorum yapıyorum ama tamam mı?[signature][hline]Nick : Nym
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nym, 02 Ağustos 2005 18:15 tarihinde demiş ki:
Lap diye +7 olmuyor guzelim bu tamam mi.Herkesin taktiği varsa benımde var.Ben %100 +7 yaparım dıyorum +8 içinde %65 dıyorum tamam mı.3 gunde yapıyorum yapıyorum ama tamam mı?

+8 %65 nası yapıyosun ya? Çok merak ettim. O zaman senin tüm eşyalar +8?[signature][hline]Diablo2 1.11 patchi çıkmıştır hayırlı uğurlu olsun...
Sosyal ağlarda paylaş

Maradon da tam 4 tane Magic Anvil var sana bir tanesının yerını soleyım ama bulamazsın.Orc inn hostess - Human inn hostess in tam ortasına gec "B" Tusuna bas.Ama yerını bulamazsın dıyorum Boyle goremedıgımız tam 3 tane magic anvil var Bende bunlardan yararlanıyorum Tamam mı alın size bilgi.Cok merak eden varsa yerlerını.Pahalı bir değerde para alacak sekılde soylerı %100 de +7 DIYORUM.[signature][hline]Nick : Nym
Sosyal ağlarda paylaş

SANANE KARDESIM.Ben +7 +8 yapabılıyormuyum.+9 DESTROYER YAPTIM +10 BASARKEN YANDI.VARMI DIYECEGIN.hemde ben yaparken itemde yakmıyorum.Trinayıda cok nadir kullanırım tamam mı?[signature][hline]Nick : Nym
Sosyal ağlarda paylaş

aferin süper bişey yapmışsın. ne kadar bug varsa sömür , ne kadar dupe varsa yap onların hepside yanına kalsın dimi. helal olsun valla diyecek bişey bulamıyorum. başından beri takip ediyodum haybeye diilmiş demekki.[signature][hline]unholy ownz u

Sosyal ağlarda paylaş

Sen bence birşeyi takip etmiyorsun sana bişi demiştim zamanında "BENİ ÇEKEMİYORSUN" Ve halada cekemiyorsun.Git kumda oyna sen :) Ben bug yapmam dupe yapmam yapmadımda.Upgrade Master im varmı diyeceğin getir.Senin bildiğin magic anvil de basacam gozunun onunde +8 MIRAGE SWORD AMA SENI AMACIM G.T ETMESEK BUNUDA YAPACAM.BUnun ss lerını yada baska birşeyını cekıp yapıcam su paramı kurtarayım bu forumlara ayak atamayacaksın.Herkese MUHALEFET OLMA.AKLINI ALIRIM.[signature][hline]Nick : Nym
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...