Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

-2 Milyar

iLoveu

Öne çıkan mesajlar

Şöyle bişe olabilir.

gerçek anvil penceresini açtıktan sonra bütün anvillere gittim. Tabi pencere açıkken koşuyosun sonra B ye basıp gizli olan anvil i seçili duruma getiriyosun. Pencere zaten açık olduğu için upgrade i yapıyosun.

ha upgrade de yaptım. Ama 100% +7 olmuyo tabi... +6 a geçerken patladı.[signature][hline]we r the n00bz
Sosyal ağlarda paylaş

nym söyle işte buraya kadar getirip sonra yallah demek olmazki yahu!?!?!

ah şöyle çöpe atıcak 3-4 gb olsaydı da kassydım bu işi...

tribula sende baya para var aslında bi kendini versene bu işe harca 1milyar bulurusun aga :)

bu arada avnil açıkken koşulmuyor.

[Bu mesaj Fortuna tarafından 02 Ağustos 2005 19:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

gayet tabii..

çünkü ben yaptım nym yaptı hadi ben nym kadar cimri değilim herkeze söledim herkez yaptı diyelim.

ne zevki kaldı kasmanın çalışan onca adamın terinin...

oyunda olsa emek emektir ve emeğe daima saygım vardır.

fakat birşeyi itiraf etmem gerekirki herkesinde o sırada kendisine dediği gibi şunu öğrensem ne Gr@l olurum bea dedim içimden.[signature][hline]Her Türk Mutlaka Okumalı!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TRibula, 02 Ağustos 2005 19:08 tarihinde demiş ki:
secsen en olacakkı yanı kullanan ve yerını bılenlere soruom secıp upgarde yapınca bı fark mı oluor ne işe yarıor? nıe var bunlar? dıerınde cok sıra olunca gel burda yap dıemı anlamdım ya

bak 3 tane var ya... birinde +6%100 oluyomuş sonra öbürküne gidince onda %100+7oluyomuş en son gerçek anvile gidip upunu yapıp %65+8yapma şansın oluyomuş..öle uydurdum kafamdan belki olabilir deneyek bir dandik chitin belki olur...:/

edit:imla hatalarını edit ettim(ztn bu forum gittikçe kirleniyo ve türkçemiz batıyor bari ben düzgün yazem kendi çapımda...)[signature][hline]Türk:Abi party plzzzz...
Gavur:full
Türk:a.ksenin a...av..a.....
Gavur:zzzzzzzz lol go learning english for come back
Türk:?
Gavur:damn TuRKs....

SErver=deimos..Nic=:_KoRn3RoTh_...
JoB=Hunter...NP=3xx:D

[Bu mesaj KoRn3RoTh tarafından 02 Ağustos 2005 19:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sağol fortuna.Cekemiyor bu hasmez kımseyı hemde kımseyı.Bunu bilir bunu soylerim.Sonucta bu bir oyun.Zevk almasını bileceksin.Bilmiyorsan boyle aclık sefalet ıcınde surunursun :) Al simdide Mage'in itemler +7/12 oldu .Complete boot gauntlet arıyorum.Bulayım onlarada basacam.[signature][hline]Nick : Nym
Lvl : 6x
Class : Blade Master
Clan : E†erN¡†y
NP : 42xxx
Server : Diez
Nation : EL-Morad
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3RoTh, 02 Ağustos 2005 19:33 tarihinde demiş ki:

bak 3 tane var ya... birinde +6%100 oluyomuş sonra öbürküne gidince onda %100+7oluyomuş en son gerçek anvile gidip upunu yapıp %65+8yapma şansın oluyomuş..öle uydurdum kafamdan belki olabilir deneyek bir dandik chitin belki olur...:/

Buraya kadar güzeldi.Cunku bu sekilde oluyor.Tebrik ederim.Ama en onemli bişi var Server'in Restart yemesi Buda +8 için :)Bugun dieze 50 defa restart attılar :D Dusunun gm ler bile basıo :D[signature][hline]Nick : Nym
Lvl : 6x
Class : Blade Master
Clan : E†erN¡†y
NP : 42xxx
Server : Diez
Nation : EL-Morad
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlış...

Oyundan zevk almak mı istiyosun???

Basarsın warrior shell boots' unu +6 dan +7' e KIRMIZILAR yanmaya başlar...

İçine oturur. Beynin karıncalanır...

2 hafta sonra bi daha shell boots düşürürsün, +7 basarsın olur...

Sevinçten kafayı yersin..

Biz buna oyundan zevk almak diyoruz...[signature][hline]we r the n00bz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nym, 02 Ağustos 2005 19:34 tarihinde demiş ki:
Sağol fortuna.Cekemiyor bu hasmez kımseyı hemde kımseyı.Bunu bilir bunu soylerim.Sonucta bu bir oyun.Zevk almasını bileceksin.Bilmiyorsan boyle aclık sefalet ıcınde surunursun :) Al simdide Mage'in itemler +7/12 oldu .Complete boot gauntlet arıyorum.Bulayım onlarada basacam.

ulan hala yüzsüz yüzsüz çekemiyo diyosun. sosyopat mısın sen? dogruyla yanlışı ayırt edemeyecek durumda mısın? senin zevkin ugruna milletin zevkinin içine etmeye ne hakkın var senin?[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...