Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

-2 Milyar

iLoveu

Öne çıkan mesajlar

-2,116,525,329 boyle birşey oldu cantada anlam
veremedim.Nedir bu ?

İtem sattım sonra param boyle oldu.

[signature][hline]Nick : Nym
Lvl : 6x
Class : Blade Master
Clan : E†erN¡†y
NP : 42xxx
Server : Diez
Nation : EL-Morad

[Bu mesaj nym tarafından 01 Ağustos 2005 23:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CursetH, 01 Ağustos 2005 23:40 tarihinde demiş ki:
1,8 milyardan sonra bi bug var ondan kaynaklanıor gm ile görüşüosun düzeltio paran negative suan bugdan kaynaklanan bi sorun premiumsan acc den yazarsan kısa sürede customer sana yardımcı olur yani sanırım :D

1,8 değil 2,1 milar 8-)[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

nym sen japkoda oynamıyorsun dimi? dün iki kişi kastırdım birinin nicki nym di hatırlıyorum bi yerden paticiğe giriyonuzmu dedim hayır dediler bizi cz de sürekli kesiyodu fln dediler sen değilsin dimi o kastırdığım??? :-)

[Bu mesaj Milamber tarafından 02 Ağustos 2005 11:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

+7/12 Chitin Shell Pauldron
+7/12 Chitin Shell Pads
+7/12 Chitin Shell Helmet
+7/12 Chitin Shell Gaunlet
+6/10 Chitin Shell Boots
+7/70 Raptor
+7 GIGA
+7 Scorpion Shield

vs vs.

Ben sadece Shelleri satmıstım 2,5 milyara işte dusun artık :(
App bir char vardı hatta charı satın alan adam gorecek 2,5 milyardı biri bana 2 milyardan asagı dusur duzelır dedı 600 m
koyduk 1.999.999.999 ındı ama hala - seklınde duruo.Yani para Nym nin ustunde değil.App bir charın uzerınde.23 lvl bir mage.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nym, 02 Ağustos 2005 16:27 tarihinde demiş ki:
+7/12 Chitin Shell Pauldron
+7/12 Chitin Shell Pads
+7/12 Chitin Shell Helmet
+7/12 Chitin Shell Gaunlet
+6/10 Chitin Shell Boots
+7/70 Raptor
+7 GIGA
+7 Scorpion Shield

vs vs.

Ben sadece Shelleri satmıstım 2,5 milyara işte dusun artık :(
App bir char vardı hatta charı satın alan adam gorecek 2,5 milyardı biri bana 2 milyardan asagı dusur duzelır dedı 600 m
koyduk 1.999.999.999 ındı ama hala - seklınde duruo.Yani para Nym nin ustunde değil.App bir charın uzerınde.23 lvl bir mage.

gold bar al iki tane daha baska chardan sonra ekside olan charla bozdur, paranı 1,799,000,000 coine düşür..
en azından onu kurtarırsın.. düzelir[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

arkadasımınkide öyleydi düzeldi gm nasıl düzeltmem demiş şaşırdım dogrusu o premium olduundan düzelttiler ama bu yöntemde düzeltiormuş 1,8 milyarı gecince yada 2,1 milyar bug oluormuş 1,8 le düzeliormuş sen yinede 1,799,.... seklinde dene[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...