Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

msn ücretli olacak

biko

Öne çıkan mesajlar

en son bi mail geldi gülemedim çok sinirlendim
Bi adam kızını işe götğürüyo adamın teki bunu ıoyalıyo kızını götürtüyo kötü şeyler yapıyo vs vs. Olabilir klasik forward mail konusu ama beni sinirlendiren olaya geliyoruz: Bu maili msn şirketi takib ediyor ve gönderilen her mail için bu adamın hesabına 50 kuruş gönderiyor. Bu kadar olur mu ya...[signature][hline]Msn
Nebula Pagan Forumlarında Denmiş Ki:
BİR LAF VARDIR .. EVET BİR LAF VARDIR ... AMA UNUTTUM ŞİMDİ
[Bu mesaj KucukHusamettin tarafından Faili-meçhul bir tarihte değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eyw. ben de oyle tahmin ettiydim zati,ya hep boyle mal şeyler gelio kıl oluyorum,yok adamın biri hastaymış bi siteyle anlaşmış,mail başı yardımda bulunuyolarmış,niye bulunsunlar ki?di mi ama[signature][hline]çirkin kadın yoktur az vodka vardır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Virus, 30 Temmuz 2005 16:56 tarihinde demiş ki:
Msnden önce icq var sırada

lol evet o vardı
"ICQ PARALI OLACAK HERKES FORWARDLARSA OLMAYACAK YOKSA 1 MİLYON OLACAK ICQ HERKES FORWARDLASIN"
muhua :)[signature][hline]Sensible, 28 Temmuz 2005 17:37 tarihinde demiş ki:
Yeni gelenler bölümü kapatılsın yahu bu ne. Hale bak paticiğin yarısı daha mesaja bakmadan hoşgeldin yazıyo nedense. Post kasmaktan başka bi anlamı kalmamıış buranın

'yeni gelenler' kapatılsın!
Sosyal ağlarda paylaş

yemişler seni =)[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

Haha :D
banada geliyor bu maili yollamazsan kafana tır düşer sünnetçi kökten alır zenciler kovalar gibi mailler ama hiçte bişi olmadı.... Lan yoksa beni sünnet eden zenci sünnetçi??? LAAAAAAAAAAAAAAAAN!!!![signature][hline]Anakartına çay döken tek müstakbel Bilgisayar Mühendisi : SOLKİRANS
------------------------------------------
FM'ye geçiyorum part-time astronot olcam sabah 6'da takçam fanusu gitçem öğlen 1'de evdeyim oh mis...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
trash_, 31 Temmuz 2005 01:30 tarihinde demiş ki:
ya amma fake yiyo millet. msn paralı olsa kim girer.. töbe töbe..

doru ya en kötusu icq ya geçeriz..[signature][hline]- Aya inemiyoruz?
- Neden, modül mü bozuldu?
- Yok, Kültür Bakanlığı sit alanı ilan etmiş, bilet almamız lazımmış...
Sosyal ağlarda paylaş

İCQ ÜCRETLİ OLUCAK OLMAMASI İÇİN LÜTFEN TÜM LİSTENE FORWARDLA !!![signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...