Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mr. and Mrs. Smith

berqe

Öne çıkan mesajlar

Film çok basit bir film. Bone'un dediği gibi "Bradi Angelinayı alalım birleştirelim popüler film olsun isim yapsın" kaygısı var, orası kesin. Çok basit bir konu, sıradan olaylar, uyutucu bir macera... Bi iki minik espri dışında bişey yok ortada. Eğer "1-2 saat boş vaktim var eğleneyim" diyecekseniz iş görür ama ötesinde öyle güzel bir film beklemeyin. Sağa sola ateş edip birbirini vuran insanlar işte...

P.S. : Angelina Jolie bence de çok güzel bir kadın değil. Çok fotojenik, bazı fotolarda gerçekten çok güzel, mükemmel çıkıyor ama genelde öyle çok güzel sayılmaz.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

Oha, angelina jolie'yi ne kıskanayım be, çamur atmanın bu kadarı... Hadi "Brad Pitt'i kıskanıyosun" desen bi inandırıcılığı olur onun kadar yakışıklı zengin ünlü vs olmamak bir sebeptir kıskanmak için de... A.Jolie'yi hangi erkek neden kıskansın ya? Ha, kişisel tercihim Liv Tyler gibi daha "masum" bayanlara yöneliktir. Jolie sadece fotojenik, ama güzel değil. Evet bazı foto ve film sahnelerinde çok güzel çıkıyor çünkü fotojenik. Doğru açıdan bakarsan doğru pozu verdirtip doğru şekle sokarsan güzel. Ama o da biraz aldatıcı güzellik oluyo.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

ya var ya şu angelina jolie ye güzel değil diyenlere angelina jolie gelip sadece bi meraba falan dese selam verse dipleri düşer gibime geliyo ya hadi neyse...
kardeşim nesi güzel değil ya bal gibi fıstık gibi güzel bi hatun. ben günlük hayatımda öyle güzel pek göremiyorum valla artık siz nerede yaşıyorsunuz bilemiyorum. :)[signature][hline]Old man : In the church, they say to forgive..
Creasy : Forgiveness is between man and God. My job is to arrange the meeting ...

(Denzel Washington - Man on Fire )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Werewolf, 14 Haziran 2005 22:27 tarihinde demiş ki:
Vücudu güzel ama tipi güzel değil bana göre.
Alıp veremediğimiz yok amma velakin methiyeler düzülünce beğenmediğimizi söylemek bok atmak ise atıyorum.

vücut deil bence yüzü güzel.Vücudu güzel deil ki :)[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

------------------------------------
''ağlamak ruhun fiziksel dünyaya bir yansıması, bir boyut değiştirme çabasıdır...''

Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bi laf varya ; "ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca" diye. arkadaşlar bunu kastetmişler sanırım.

vücudu da iyi, yüzü de iyi ...
kaç yaşında acaba onu merak ettim şimdi..[signature][hline]Old man : In the church, they say to forgive..
Creasy : Forgiveness is between man and God. My job is to arrange the meeting ...

(Denzel Washington - Man on Fire )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
laila, 12 Haziran 2005 16:21 tarihinde demiş ki:
Abi ben Angelina Jolie'yi tek geçerim, herzaman wallpaperim da ona ait bir resim vardır . Şu an olduğu gibi onun dudakları dünyada hiç bir hatun da yok bence neyse , bu arada filme bugun gitme fırsatım olucak anadolu yakasına hangi sinemayı tavsiye edersiniz...

kakashi sensei'in dudakları daha iyi bence lmao (bakınız naruto 101)[signature][hline]Morotetori Kaitennage
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada odion - cineplex de gittik filme, gayet hoş sinema imiş, en son 4-5 sene önce gitmiş idim profilo alış veriş merkezine, şimdi daha bir hoş olmuş. profilonun yemek katı genişlemiş bir an neredeyiz diye bakar bulduk kendimizi. filmden önce göbek şişirmek için emmim adı verilen kebabcıyı tercih ettik. yemek öncesi meze ve iskender kebabı tavsiye edilir ;)[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Web Site(ler)mizin Tarihçesi
Never argue with an idiot, they'll drag you down to their level and beat you with experience!
Sosyal ağlarda paylaş

beğenmedim ben filmi.çok extrem şeyler yapmışlar.

[spo1=mesela]jane john u nası evire çevire dövdü öle aman tanrım. hani özel eğitim almış falan tamam da adam izbandut gibi be. ayrıca yediği o tekmelerden sonra ayağa kalkamaması lazım kadının.[/spo]

[spo2=bi de]bi dövüşüp bi barışmaları falan abest olmuş. öldüresiye kapışıyolar önce, sonra barışıyolar sevişiyolar falan. saçmalıklarla doluydu yani[/spo][signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG:
Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Otkoo Jeliyeer of Bria Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MrBomb, 19 Haziran 2005 20:02 tarihinde demiş ki:
beğenmedim ben filmi.çok extrem şeyler yapmışlar.

[spo1=mesela]jane john u nası evire çevire dövdü öle aman tanrım. hani özel eğitim almış falan tamam da adam izbandut gibi be. ayrıca yediği o tekmelerden sonra ayağa kalkamaması lazım kadının.[/spo]

[spo2=bi de]bi dövüşüp bi barışmaları falan abest olmuş. öldüresiye kapışıyolar önce, sonra barışıyolar sevişiyolar falan. saçmalıklarla doluydu yani[/spo]

ha filmdeki herşey normal, bunlar saçma yani ahuah. bu filmden böle şeyler bekleyerek gitmezsen beğenmezsin tabi =)[signature][hline]Old loves they die hard
Old lies they die harder...
Sosyal ağlarda paylaş

abso, böle meydanı boş bulmuşsun yazıyorsun ama günün birinde yenge hanım nickinin sagındaki soru işaretine basarsa naapacaksın çok merak ediyorum ;)[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Web Site(ler)mizin Tarihçesi
Never argue with an idiot, they'll drag you down to their level and beat you with experience!
Sosyal ağlarda paylaş

heheh yav başta onlar daha az ilgili idi Angelina ile ama bir anda arabadan inip yaklaşınca kardeşim ve eşim çılgınlarca fanatikleşip milletin üstünden zıplayıp ulaşmaya falan çalışmışlardı Angelinaya ama malum çekiciliğim sayesinde Angelina tam gelip karşımda imza falan dağıtmaya başlayınca hemen gereken muameleyi yaptım :)
Yani sorsanız londra premierinde biri vardı hatırlarmısın diye? Diyeceği tek şey ben hatırlarımda o beni hatırlarmı acaba olacaktır. hahahaha[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Kızımız Duru
Yeni Yılınız kutlu olsun PATİ abilerim ablalarım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...