Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Basit Mutluluklar

DeLi_CeVaT

Öne çıkan mesajlar

said:
GeeM, 20 Ekim 2002 21:00 tarihinde demiş ki:
Ertesi gun okulum oldugu geceler 3.00 gibi uyanIp "Daha ücbucuk saatim var iyi degerlendirmeliyim" diyip uyumaya calI$mak[hline]Mooom this cat's being dildo

Ayenen
+
Haftasonu da saatimi normal kalkacağım zamana kurup offf uyuyorum işte girdi mi salak saat offf diyip tekrar yatmak.[hline]deep-night
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ra_d, 20 Ekim 2002 21:00 tarihinde demiş ki:
bu arada canım portakal suyu çekti gidip sıkayım.[hline]Cogito Ergo Sum

annem bu sabah canım portakal suyu çektiğinde "oğlum daha mevsimi gelmedi" diyerekten beni kandırdı
ofh nefret ediyorum bundan ..
neyse yarın sabah afacanda içerim ben de
kazık ama napalım portakal suyu için herşeye değer[hline]Tanrı'yı güldürmek istiyorsan ona planlarından bahset
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
Tam İshal olmuşken birde evden biraz uzaktaysan eve koşarak gelirsin montunu bile çıkarmadan direk dalarsın tuvalete ve o ilk an o ilk çıkış mest eder seni daha çıkmak istemezsin tuvaletten ama bacaklarının ağrısı izin vermez.[hline]www.merlininkazani.com
-Merlin Yazarı-
Sosyal ağlarda paylaş

-ılık/serin bir günde kulağımda green day sokak sokak dolaşmak :)
-kaykayda her hangi bi haraket yapmak(gerçekten süfer bir his) :)
-saat sabahın 4-5 i iken smashing pumpkins-perfect dinlemek. ninni gibi geliyor cidden ya :)
-Zodiac Cafe/Pub da arkadaslarımla içki içip sohbet etmek :)
and so on... :)[hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)
Sosyal ağlarda paylaş

annem sabah erkenden kaldırınca bugün okula gitmiom be diip yastıın altına kafanı sokup annenin bağırışları eşliinde uyumak efsane olurdu ama yarım daa kaçarsam okuldan atılcam ya da atıldım haberim yoq bilsem atıldıımı gitmem boşuna onu da sölemiolar süpriz yapcaklar heral :D[hline]a dying wish...
Sosyal ağlarda paylaş

Çok manyak bir mutlulukta sabah erken den kalkarsın okula gidersin binbir zahmetle tam okulun kapısının önüne gelirsin bakarsın bekçi sana bir şey söylüyor "bu gün okul yogg" oooOOooo işte o an en büyük mutluluktur tam ümitlerin bittiği bir anda kurtarıcın olur o bekçi. DAha sonra da güle oynaya takla ata ya eve gidersin yada istediğin bir yere[hline]www.merlininkazani.com
-Merlin Yazarı-
Sosyal ağlarda paylaş

Gülünç bir durum fakat sevdiğim kişinin (o sevmiyor :( ) bana gülümsemesi veya onunla iki laf etmek 4 saatimi filan mutlu geçirmeme yetiyor... Sonra lanet olsun neden sevmiyor diye melankolikleşiyorum... Ama yinede kponuşmadan veye gülümsemeden aldığım hazzı başka bir şeyden alamam...[hline]Ast Bilak Parbilakir, Suh Tangus Moipiar
Sosyal ağlarda paylaş

Sop Soğuk ice-tea yi ağır ağır yudumlamak
1 Yeni Mesaj alındı yı görmek
yazdığım başlıklara cevap gelmesi
metrodaki aletlerden bişiler almak
Counter strike da rakibimi tek kurşun ile kafadan vurmak
herhangi bir şeyi 10kb/s hızın üstünde indirmek
Herhangi bir kutu içeceği açarken ki Tıkah sesi
sıcacık yatağımda başucumda suyum, lambam, kitabım (o sıralarda okumakta olduğum kitap), telefonum (ev ve cep), içinde cem yılmaz kasedi bulunan teypim yatmaya hazırlanmakta olmak[hline][Bu mesaj karpuz tarafından 27 Haziran 1693 18:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

-Güneşin altinda maç felan yaptiktan sonra pişerken aldiğin bi sise suyu dikip nefes almadan icmek..
-Kaybettiğin çok önemli weya değerli biseyi bulmak (çok yaşiom nedense acaip kaybediom ehrseyi ya bunadimmi ne :D)
-Veya sevdiiin kizin bi çiktiginin olmadigini ogrenmek weya onla 1-2 dk muhabbet :D[hline] :hrr:KaRŞıYaKa:hrr:
KARŞIYAKA
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sly-One, 20 October 2002 11:53 tarihinde demiş ki:
sewgilimle beraber olmak.(yan yana oturmak yeter luci gibi)
müzik dinlemek.
cs de adam öldürmek.
bi oynu bitirmekl , kazanmak ws..
arkadaşlarla gidip içmek.
sigara içen birinin sigarasını alıp yere atmak.
kendini jedi gibi hissetmek..[hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar

jk2 varsa gel oynayalım:)[hline]Önemli olan mesaj sayın değil, mesajlarının forumlara kazandırdıkları ve etrafa bırakdığın dalgalardır...izleridir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 20 October 2002 22:06 tarihinde demiş ki:
birinin bana gerçekden değer verdiğini bilmek...[hline]I am the Fallen
You are what my sins enclose

I seek deer
Sazanlar Kulübü müracat formu

Fİuuuuuvv *!ıslık çalar*
yılın lafı:)[hline]Önemli olan mesaj sayın değil, mesajlarının forumlara kazandırdıkları ve etrafa bırakdığın dalgalardır...izleridir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...