Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 numara...

ReDDoG

Öne çıkan mesajlar

Pancu, yeni sezonda 1 numara giyecek...
Kadıköy'deki 3-4'lük tarihi zaferde kaleyi koruyan Pancu yeni sezonda 1 numaralı formayı giyecek

Beşiktaş'ın geçen sezon Fenerbahçe ile oynadığı ve 4-3 kazandığı derbi maçta, kaleci Cordoba'nın kırmızı kart görmesinin ardından, zorunlu olarak kaleye geçen Rumen futbolcu Daniel Gabriel Pancu, yeni sezonda 1 numaralı formayı giyecek. Kulüpten yapılan açıklamada, 17 Nisan 2005 tarihinde Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yapılan maç sonrası siyah-beyazlı taraftarlarca "Kadıköy Panteri" lakabı konulan Pancu'nun, yeni sezonda 1 numaralı formayı giyeceği bildirildi.

Geçen sezon 1 numaralı formayı giyen kaleci Cordoba ise yeni sezonda 35 numaralı forma ile mücadele edecek.

www.karakartal.com[signature][hline]Çarşı Alayına karşı
Sosyal ağlarda paylaş

Yakışır Pancu ya...

fener maçlarında kaleye alıcaz zaten.

ama ben derimki Pancu tek fenerbahçe maç yapsın daha az gol yer fener...
dimi =)[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

napsınlar bi hedefleri yok kendi çaplarında eglence arıyolar bizim işimiz gucumuz var daha şamp ligi fln urasamıyruz bole boş işlerle.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

@cintonik: o kadar yücelttin ki gözümde feneri anlatamam. CL falan... fb 6-0 niyetinde gs'le uğraşırken eyvallah, biz uğraşınca neden farklı?[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
http://opethized.blogspot.com
Sosyal ağlarda paylaş

Walla güzel haber sevinmedim desem yalan olur
said:
Cintonick, 25 Temmuz 2005 20:01 tarihinde demiş ki:
napsınlar bi hedefleri yok kendi çaplarında eglence arıyolar bizim işimiz gucumuz var daha şamp ligi fln urasamıyruz bole boş işlerle.

Evet daha çok işiniz var gelenden 5 gidenden 4.. Çok iş çok ..
Daha tavşan çiftliği (6-2) kuracaksınız.
Zorla söyletiyosunuz...
said:
Mandoo, 25 Temmuz 2005 18:13 tarihinde demiş ki:
ne kadar komik la ahahahah...

Sizin forvetlerin becerisizliği dimi?
Evet auhuuauhaueuu

tello$ +1 :)[signature][hline]| Mail | | Msn | | Ultima Online | | icQ |
Ölüm Ölüm Dediğin Nedir ki Gülüm ; War'a Geç Resliyim.
Surda bir gedik açtık; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgâr, artık ne yandan esersen es!..Ûstad Necip Fâzıl.
Sosyal ağlarda paylaş

Nethaberde de yazıyor.
Popülist birşey. Taraftarı ne yapsakta yolsak diye düşünüp böyle birşey yapmışlar. FB transfer yaparak forma satarken BJK eski başarıların üzerinden forma satmaya çalışıyor.

BJK liler için gurur verici birşeydir belki ama bir fb li olarak komik geldi bana.[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 26 Temmuz 2005 02:49 tarihinde demiş ki:
BJK liler için gurur verici birşeydir belki ama bir fb li olarak komik geldi bana.

bize gurur vermio sadece çok komik olduğu için yapıoruz bunu

said:
JuM, 26 Temmuz 2005 03:19 tarihinde demiş ki:
Bjk geçen sene kaçıncı olmustu arkadaslar?

ilk 3 e giremeyene söz hakkı yok :)

o ilk 3 geriemien.sizi dumur etti ikimaçdada. ayrıca pendik vakasını unutmuş deiliz:D en azımdan bizim öle bi hatıramız yok.bide pendik demişken o maç kaç kaç bitmişti hatırlayan varmı?[signature][hline]Çarşı Alayına karşı
Sosyal ağlarda paylaş

hey allam güldürmeyin fenerli dostlar beni ya adamlar eski başarıları üzerinden forma satmaya çalışıo denmiş...başka nası satılır forma?siz hala 5 sene önceki maç için kotlar montlar üretip almıomusunuz bırakın bunları bari susun en iyisi komik işte kadıköy panteri sizin pembe panterden iyidir
Sosyal ağlarda paylaş

hakkaten yav. 5 sene önceki maça tişörtler çıkartıolar mazi olmuyo. uefa mazi oluyo. ne dielim abi...[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
http://opethized.blogspot.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...