Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Word Fuck

KucukHusamettin

Öne çıkan mesajlar

Fak yu.[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkcası her yazılan yazıda yazarı aşağılama veya konu seni sarmadı ise nasılsa birileri destekler diye laf edilmesi artık antipati yaratıyor bende. Adam konu açmış bu konunun gereksiz veya yanlış yerde olduğuna modlar kararverir. Beğenmiyor isen düşünceni akıllıca belirtirsin ama burdaki gibi terbiyesiz şekilde karşılık vermek hiç hoş olmuyor. Ha hiç beğenmedin ise şikayet edersin yetkililer konuyu taşır, siler, yazarı uyarır veya hiçbirşey görmez ise dokunmaz.[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Kızımız Duru
Yeni Yılınız kutlu olsun PATİ abilerim ablalarım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 27 Temmuz 2005 14:50 tarihinde demiş ki:
Açıkcası her yazılan yazıda yazarı aşağılama veya konu seni sarmadı ise nasılsa birileri destekler diye laf edilmesi artık antipati yaratıyor bende. Adam konu açmış bu konunun gereksiz veya yanlış yerde olduğuna modlar kararverir. Beğenmiyor isen düşünceni akıllıca belirtirsin ama burdaki gibi terbiyesiz şekilde karşılık vermek hiç hoş olmuyor. Ha hiç beğenmedin ise şikayet edersin yetkililer konuyu taşır, siler, yazarı uyarır veya hiçbirşey görmez ise dokunmaz.

Katiliorum biraz saygi duyun ayrica cok güzel ben begendim :D:D[signature][hline]---Öttürmüsüm Dünyaya----

Böle bildim böle sölerim...
Sosyal ağlarda paylaş

bu tarz şeylere pek gülmezdim ama bu komik geldi
heh
said:
Saeros, 27 Temmuz 2005 14:57 tarihinde demiş ki:
in"fucking"credible.
eheh bu süper :D[signature][hline]Sensible, 28 Temmuz 2005 17:37 tarihinde demiş ki:
Yeni gelenler bölümü kapatılsın yahu bu ne. Hale bak paticiğin yarısı daha mesaja bakmadan hoşgeldin yazıyo nedense. Post kasmaktan başka bi anlamı kalmamıış buranın

'yeni gelenler' kapatılsın!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...