Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yaz aylarının sıcağına yakışır yeni sıcak bir sayfa :-)

Goarth

Öne çıkan mesajlar

said:
Goarth, 17 Temmuz 2005 16:05 tarihinde demiş ki:
Yaz aylarında sıkılan bir arkadaşım tarafından bu nacide site, tatille çıkamayan erkek paticik arkadaşlara yönelik ama yanlış anlmayın kesinlikle illegal bir içeri yoktur... Umarım bu sitede benim hoşuma gittiği kadar sizinden gider

nadide cnm o[signature][hline]Atalarımız zamanında demiş ki: Afrika'da bir sabah ceylan uyanmış. En hızlı aslandan daha hızlı koşması gerektiğini biliyormuş. Yoksa ölecekmiş. Afrika'da bir sabah aslan uyanmış. En yavaş ceylandan hızlı koşması gerektiğini biliyormuş. Yoksa aç kalacakmış. Önemli olan aslan veya ceylan olmanız değildir. Herkes her sabah iyi bir gün için koşmaya başlamalıdır. Sabah olur olmaz koşmaya başlasanız iyi olur...
Sosyal ağlarda paylaş

ambrosio olmazsa olmaz.

yükleyeyim, katkım olsun bari.[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MagicGladiator, 17 Temmuz 2005 17:52 tarihinde demiş ki:
said:
blackchaos, 17 Temmuz 2005 16:38 tarihinde demiş ki:
bu ana sayfadaki elisha m değil dimi !!! yığarım lan o siteyi oraya !!!

yavaşşş ne oluor o yengen senin :D acı ama gercek bu

Tez bunun Kellesi alına !!!!!!![signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

teşekkürler arkadaşlar,
Goarth ' ın bahsettiği gibi sıcaklığı kontrol altında bi site oldu..
Arşiv bulundukça FSO sistemi olduğundan sürekli güncellenen bir arşiv. Dosya göndermek isteyen arkadaşlar için "upload" olayını da düzelttik.. hertürlü yorumlarınız için çok teşekkürler.
daha gelecek yorumları da bekliyoruz, beta olduğumuzdan çeşitli hatalar olabilir, hepsini düzelttiğimizde çok güzel olacak :)[signature][hline]Legends may sleep
But they never die...
Sosyal ağlarda paylaş

Kullanışlı bir site değil üstelik veritabanıda çok güzelmiş :D Shockhaber.mdb :-)

De anlamadığım o alttaki copyright yazısını ve site adını neden veritabanı içine koyma gereği duydunuz ki :). Her neyse[signature][hline][ www.wow-turk.com | doruan.com | POP-TR | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Ahmet topu at cümlesinde Ahmet insanmı¿ İsmi neden ahmet¿ bide neden topu atıyo¿ O_o
Sosyal ağlarda paylaş

Webtabanına bilgileri o şekilde girmemiz tamamen keyfi, ancak oraya ulaşabilmen senin becerin değil, birkaç kişi güncellediğimizden dolayı hosting tek ip'nin database editlemesine izin veriyor, sadece onu açtım, dolayısıyla sen de almışsın, ki alabilirsin onun güvenliğini ayrıca aldık.
Birde daha kullanışlı nasıl olur diye yardımcı olursan geliştirmek adına daha hızlı yol alırız, eleştrin için saol[signature][hline]Legends may sleep
But they never die...
Sosyal ağlarda paylaş

Anlamam ben asp'den :). mdb falan sadece veritabanı olduğunu biliyorum hatayı gördüm dosyaya baktım indirdim :). EHehe o kadar ama birde bütün sitenizin klasorlerini gezebiliyorum dir=../../ yazarsanız adres çubuğuna görürsünüz. Eğer dosyalar da listelense bir sorun oluşturabilirdi ama bunun bir sorun olacağını sanmıyorum.[signature][hline][ www.wow-turk.com | doruan.com | POP-TR | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Ahmet topu at cümlesinde Ahmet insanmı¿ İsmi neden ahmet¿ bide neden topu atıyo¿ O_o
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...