Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

abi bu yonja iyice amele yatağı oldu

Mavi

Öne çıkan mesajlar

Ya zaten netten arkadaş bulma fikri ne kadar orjinal bir fikir olabilir ki? Yani sitenin teması amele birkere. Aklı başında olan hiç kimse oraya üye olmaz. Orada zorla milleti listeye ekleyip "ben sosyalım" diyen asosyallere acımaktan başka birşey gelmez insanın elinden. Yazık yazık[signature][hline]Fear of the fool, is the beginning of the wisdom
Sosyal ağlarda paylaş

adam bi de o kadar kasmış ki, benim için kızlar önemli değil giysi gibi giyip çıkarıyorum vs...
ama gerçekte nası biri tabi görmek lazım[signature][hline]Everytime I see you falling I get down on my knees and pray.
I'm waiting for the final moment you say the words that I can't say...

SAKLI SOKAK | Bütün videolarımın bulunduğu persınıl sayt!

Sosyal ağlarda paylaş

Buranın birde arkdaşlık sitesine dönüştüğü günü görürsem kahrolurum. Ulen gittik askere böle bişi yapmadınız 1 sene, geldik aradan geçen zamande arkadaşlık sitesi oluyor.[signature][hline]TABU Kelime: Kırbaç
Anlatan: Adam dövmekte kullanılır. Ayrıca Sextede kullanılır.
Anlayan: MALA.... MUŞTA...
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben uyarımı yaptım...

Listemdeki herhangi bir kıza msj atan direk bana pm den adresinide yollasın oyarım dinime kitabıma :P !!![signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

Cidden yonja'da çok rezil insanlar var. Ama ben de liseden bir çok tanıdığımı buldum yonja sayesinde. Herkesin nasıl değiştiğini görünce bi garip oldum. Kimisi tiki olmuş, kimisi taş gibi olmuş ;), kimisi hiç değişmemiş, kimisi kro olmuş. Tanıdıkları bulmak için güzel bir site sadece, gerisi boş. Üyelerin de çoğu boş.[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

Favorite Music:radiohead, nirvana, Pearl Jam, 3 doors down, portishead, Duman, Muse, system of a down, Creed, gripin, iced earth, Staind, mor ve ötesi, Kurban, blind gurdian, teo vs.
İMDAAAAAAT[signature][hline]navyamphs, 23 Temmuz 2005 14:58:
Belkide sende gaysin ve bunu saklıyorsun. birisi bunu açıklayınca cesaretleniyor, ama benim gibi birisiyle karşılaşınca geri çekiliyorsun.
gay olduk geeey

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...