Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayatınızın Son Saatinde Olsaydınız Ne Yapardınız?

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

+1
bol bol yemek yerdim :D

said:
orc_lord, 27 June 2003 03:18 tarihinde demiş ki:
vallahi oturdugum mekana bakardım birsürü isteğim olurdu sevdiklerimle uzun bir kucaklaşma fln olurdu off off düşünmek bile korkutucu :([hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
*Balık katili olmuştur*
[hline]There's a heaven above you baby...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 27 June 2003 00:30 tarihinde demiş ki:
sevmediklerimi
zincirle döverdim
vücutlarına kancalar saplar çekerdim
kafalarına çivi çakardım

yahu bu ne be iç karartma forumu..[hline]Little pigs, little pigs, let me come in! Not by the hair on your chinny chin chin? Then I'll huff, and I'll puff, and I'll blow your house in!
Wendy, darling, light of my life, I'm not going to hurt ya. You didn't let me finish my sentence, I said I'm not going to hurt ya, I'm just going to bash your brains in
J.P. "JESUS CHRIST!"
Pinhead "Not quite."

40 yılın başında bir mesajına katılıyorum.. :)

oha yani milletin içinde adam öldürmek/tecavüz etmek kalmış demek ki giderayak yapmaya çalışacaklar bunları. tamam snn'de açılırdı böyle başlıklar (50 tane görmüşümdür herhalde) da orada cs'den hepten beyni bulanıp rotten.com'dan link koyup "desert ne yapmış adama asdasdass" diyenler zaten çoktu da buradakilerden bu kadar çok çıkmasını beklemezdim..

iki kişi 'dokundurunca' da hemen değişiyor mesajların akışı, biri dese ya "hayır hoca mantığı şu" diye[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

Hiçbişey. Bişey yapmak çok anlamsız zaten. Eğer Tanrı varsa, cennetteki mükemmellik son yaptıklarımdan alacağım hazzı aratmayacaktır, cehennemdede o kadar rezalet durumda olacaksındırki son yapılanları hatırlayacak rahatı zaten vermeyeceklerdir. Eğer Tanrı yoksa, bi haltı hatırlamayacağım ve yok olup gideceğime göre ne kasayım.. :)[hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Bazı hayvanlar eşittir ama bazıları daha eşittir /Animal Farm
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Disappear, 27 June 2003 05:24 tarihinde demiş ki:
topic degisecek ama bende merak ediyorum
klonlanan dolly`e ruh nasil geldi ? yani bi koyunu alip ona benzettilerse bilemem ama klonladilarsa nasi ruh geldi ?
bu arada ben $ahsen okuldakilerin anlina silah falan dayar psikolojik baski yapardim sonra silahi atar gulerek cikardim odadan =D ole i$kenceyle i$im olmaz da tecavuze falan oha yani sizin ablaniza falan yapilsa dinlemessiniz son 1 saat falan[hline]Ernest "Disappear" Clyburn
Jena "Sherea" Varela
Ra_d demiş ki :...zed ye beni...
[b]arcane bi ara demiş ki:
... ben elime almam ... [/b]

Sen dikkat et de son bir saatinde öldürmesinler :) Oh my god they killed Kenny :D
bence ruh gelmedi çünkü ruh diye birşey yok.
Kafası değiştirilen maymunlarda ruh kafayla mı gitti vücutla mı kaldı?
Gerçekten ruh olayı mantıklı geliyor mu ki size? Bu arada kendi topicimi kendim saptırıyorum yahelal olsun bana :)[hline]Penthesilea Caldwell in Locus
Once I had strenght but no wisdom,
Now I have wisdom but no strenght.

[Bu mesaj penthesilea tarafından 27 June 2003 07:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Qui, 27 June 2003 05:04 tarihinde demiş ki:
Hiçbişey. Bişey yapmak çok anlamsız zaten. Eğer Tanrı varsa, cennetteki mükemmellik son yaptıklarımdan alacağım hazzı aratmayacaktır, cehennemdede o kadar rezalet durumda olacaksındırki son yapılanları hatırlayacak rahatı zaten vermeyeceklerdir. Eğer Tanrı yoksa, bi haltı hatırlamayacağım ve yok olup gideceğime göre ne kasayım.. :)[hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Bazı hayvanlar eşittir ama bazıları daha eşittir /Animal Farm

eğer tanrı yoksa daha da kasman gerekmez mi son bir saatte. Var olduğun son anlar.[hline]Penthesilea Caldwell in Locus
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 27 June 2003 04:55 tarihinde demiş ki:
said:
sevmediklerimi
zincirle döverdim
kafalarına çivi çakardım

yahu bu ne be iç karartma forumu..[hline]Little pigs, little pigs, let me come in! Not by the hair on your chinny chin chin? Then I'll huff, and I'll puff, and I'll blow your house in!
Wendy, darling, light of my life, I'm not going to hurt ya. You didn't let me finish my sentence, I said I'm not going to hurt ya, I'm just going to bash your brains in
J.P. "JESUS CHRIST!"
Pinhead "Not quite."

oha yani milletin içinde adam öldürmek/tecavüz etmek kalmış demek ki giderayak yapmaya çalışacaklar bunları. tamam snn'de açılırdı böyle başlıklar (50 tane görmüşümdür herhalde) da orada cs'den hepten beyni bulanıp rotten.com'dan link koyup "desert ne yapmış adama asdasdass" diyenler zaten çoktu da buradakilerden bu kadar çok çıkmasını beklemezdim..

iki kişi 'dokundurunca' da hemen değişiyor mesajların akışı, biri dese ya "hayır hoca mantığı şu" diye[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001

Bunun nedeni bastırlmış bir toplum olmamız.
İçimizdeki vahşetin nedeni savaş toplumu olarak büyütülmemiz. Dedelerimiz şuralarda savaştı şu kadar adam öldürdü, babalarımız şurada savaştı şu kadar adam öldürdü, Osmanlı Vinaya kapılarına dayandı, önüne çıkan tüm devletlere girip yağlamadı vsvsvs
Abi dünyanın neresinde olursa olsun böyle savaşla ve adam öldürmeyle büyüyen toplum böyle olur yani. Yanlış anlamayın, TC yi kurmak ve savunmak için savaşan herkese minnet borcum ve borcumuz var, ama biz tam anlamıyla tarih derslerinde falan savaşla büyüyoruz ya. Üstüne insanların gıcık ve anlayışsız olması ve ekonomik ve sosyal bunalımlar eklenince herkesin bunlrı yazması çok doğal
Tecavüze gelince yine aşırı mantıklı. Hiçbir avrupa ülkesinde, bastırılmış çocuklar hariç tecavüz ederdim diyecek adam olacağını sanmıyorum. Avrupada liselerin mantar panolarında güvenliğiniz için prezervatif kullanın yazıları varken, daha doğum kontrol yöntemlerini dahi bilmeyen lise okuyanları var ülkemizde. Sen bir toplumu bu kadar bastırırsan böyle patlar bence. Konuşulmaktan utandıkları herşeyi Tü kaka olarak çocuklarına aşılayan toplum olduk.[hline]Penthesilea Caldwell in Locus

[Bu mesaj penthesilea tarafından 27 June 2003 07:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
penthesilea, 27 June 2003 07:13 tarihinde demiş ki:
said:
Sam, 27 June 2003 04:55 tarihinde demiş ki:
said:
sevmediklerimi
zincirle döverdim
kafalarına çivi çakardım

J.P. "JESUS CHRIST!"
Pinhead "Not quite."

Level, Ağustos 2001

Bunun nedeni bastırlmış bir toplum olmamız.
İçimizdeki vahşetin nedeni savaş toplumu olarak büyütülmemiz. Dedelerimiz şuralarda savaştı şu kadar adam öldürdü, babalarımız şurada savaştı şu kadar adam öldürdü, Osmanlı Vinaya kapılarına dayandı, önüne çıkan tüm devletlere girip yağlamadı vsvsvs
Abi dünyanın neresinde olursa olsun böyle savaşla ve adam öldürmeyle büyüyen toplum böyle olur yani. Yanlış anlamayın, TC yi kurmak ve savunmak için savaşan herkese minnet borcum ve borcumuz var, ama biz tam anlamıyla tarih derslerinde falan savaşla büyüyoruz ya. Üstüne insanların gıcık ve anlayışsız olması ve ekonomik ve sosyal bunalımlar eklenince herkesin bunlrı yazması çok doğal
Tecavüze gelince yine aşırı mantıklı. Hiçbir avrupa ülkesinde, bastırılmış çocuklar hariç tecavüz ederdim diyecek adam olacağını sanmıyorum. Avrupada liselerin mantar panolarında güvenliğiniz için prezervatif kullanın yazıları varken, daha doğum kontrol yöntemlerini dahi bilmeyen lise okuyanları var ülkemizde. Sen bir toplumu bu kadar bastırırsan böyle patlar bence. Konuşulmaktan utandıkları herşeyi Tü kaka olarak çocuklarına aşılayan toplum olduk.[hline]Penthesilea Caldwell in Locus

[Bu mesaj penthesilea tarafından 27 June 2003 07:16 tarihinde değiştirilmiştir]

bir kere o denli bastırılmış bir toplum denemez türkiye'ye artık, zaten bunları diiyemezsiniz öyle olsa 'sanal alem'de bile. "onu keserim buna tecavüz ederim" diyen adamın nesi bastırılmış yahu. hani içinden geçirse sadece belki bastırılmış derim o da değil. mantar panoda prezervatif ilanı demişsin heryerden orkid ve prezervatif reklamı fışkırıyor, iran'da falan yaşasan herhalde marquis de sade'a tur bindireceksin.

buradaki insanlar artık tanışıyor yüzyüze görüyor birbirini. sen ya da bir diğeri buradaki bir bayanla tanışacaksınız diyelim bir başka piknikte/toplantıda/paintball'da, nasıl bakacaksın yüzüne?

yok "osmanlı asmış kesmiş öğretildi bize şiddetle büyüdük" dersen o da başka bir alakasızlık olmuş, "tv'den, sinemadan, oyunlardan şiddet görüyoruz" deseydin o mantıklıydı ama onu da diyemezsin çünkü batıda da mevcut aynı faktörler. savaş toplumu dediğin türkiye değil olsa olsa ırak filan olabilir, savaşa mı katıldın kendin de psikolojik bunalıma girdin? neymiş savaş toplumu?

herşey konuşuluyor işte, sabah akşam cinsellik konuşuyor gençler. siz amerika'da herkesin "baba bugün şunla yattım" deyip dertleştiğini mi anıyorsunuz? gazeteden tv'den cinsellik fışkırıyor, sokak ortasında iç çamaşırı defilesi yapılıyor.

bunların hiçbirine karşı değilim de birisi çıkar da "biz bastırılmış milletiz, ondan böyle öldürmek, tecavüz etmek istiyoruz" derse orada durup tekrar düşünmeli..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

haklısın öyle bir tc betimlemesi yaptın ki rüya gibi. Tam özgürlükler ülkesi
Gerçekler var inkar etsen de. Vurmayı kırmayı güç sanan bir milletiz, bu nedenle şiddete eğilimimiz var. Postal Gta gibi oyunları tüm dünya oynuyor, onlarda da şiddete eğilim var ama bizde neden bu kadar fazla? ABD de çok büyük suçlar işleniyor, ama bizimle kıyaslanamaz. Alın işte 13 yaşında çocuğa 20 küsur kişi tecavüz etmiş. Nedir bu? Erkekliğini ispatlıyor adam bu şekilde, çünkü bastırılmış.
Her ne dersen de, biz bu ülkenin en özgür ve en az baskı altında olan fertleriyiz. Belki ülkenin doğu kısmını görmediğin için ülkede baskı falan yok diyorsundur. Batı da orayı aratmıyor gerçi. Bu arada orkid ve prezervatif reklamlarına gelince, adam reklamı izleyip ne işe yaradığını bilmiyorsa ne işe yarar o reklam?[hline]Penthesilea Caldwell in Locus

[Bu mesaj penthesilea tarafından 27 June 2003 14:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Magic, 27 June 2003 00:49 tarihinde demiş ki:

Allah korusun yarın bir gün hastalığa yakalanıp öleceğinizi öğrense şurdan 2-3 kişi, Türkiye'de iç savaş çıkar be

lol =)

sevmediğim herkeze onlar hakkında ne düşündüğümü sevdiklerimede aynı şekilde onlar hakkında ne düşündüğümü söylerdim. tecavüz vb. yapmazdım , diğer dünyadayı düşününce ...[hline]Guilty Chef(Gothic 2): There was a misunderstanding between a guest, meat clever and me ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
penthesilea, 27 June 2003 14:19 tarihinde demiş ki:
haklısın öyle bir tc betimlemesi yaptın ki rüya gibi. Tam özgürlükler ülkesi
Gerçekler var inkar etsen de. Vurmayı kırmayı güç sanan bir milletiz, bu nedenle şiddete eğilimimiz var. Postal Gta gibi oyunları tüm dünya oynuyor, onlarda da şiddete eğilim var ama bizde neden bu kadar fazla? ABD de çok büyük suçlar işleniyor, ama bizimle kıyaslanamaz. Alın işte 13 yaşında çocuğa 20 küsur kişi tecavüz etmiş. Nedir bu? Erkekliğini ispatlıyor adam bu şekilde, çünkü bastırılmış.
Her ne dersen de, biz bu ülkenin en özgür ve en az baskı altında olan fertleriyiz. Belki ülkenin doğu kısmını görmediğin için ülkede baskı falan yok diyorsundur. Batı da orayı aratmıyor gerçi. Bu arada orkid ve prezervatif reklamlarına gelince, adam reklamı izleyip ne işe yaradığını bilmiyorsa ne işe yarar o reklam?[hline]Penthesilea Caldwell in Locus

[Bu mesaj penthesilea tarafından 27 June 2003 14:23 tarihinde değiştirilmiştir]

doğudaki adamın biri çıkıp demiş "son saatimde şuna tecavüz eder bunu öldürürdüm" diye? hayır, senin kendi deyiminle "bu ülkenin en özgür ve en az baskı altında olan fertleri" demiş bu sözleri.

abd ile kıyaslamışsın da her yıl birilerin okulunu ya da işyerini makineli tüfekle basıp milleti taradığı bir yeri örnek vermen gene garip olmuş. peki orada bastırılmışlıktan mı bunlar oluyor? hayır, demek ki sadece onunla ilgisi yokmuş, kendimizi kendimize acındırmak için abarttığımız bir kavrammış bastırılmışlık..

zaten en baştan havada kalıyor iddian, bastırılmış insan "ben bastırılmışııım" diye bağırmaz orta yerde. gene orta yerde diyemez "şuna tecavüz edeceğim bunun beynini akıtacağım" diye. e bunları buraya yazanlar bastırılmış değillerse nedir o zaman bu olay?[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...