Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legacy Of Kain : Defiance

pntREi

Öne çıkan mesajlar

Parmakliklarin arka tarafindan ?

Bir parmakliktan geciytorsun. Yikik temple gibi biseyde 3-4 kisiyi kestikten sonra, yukarilara tirmaniyorsun biraz ve merdivenli bir yere geliyorsun. En asagida da bu olay var zaten.[signature][hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..
Ethernass Sys. Adm., Sys. Security Prv., Ethernass Rsp.
www.ekohost.net
Sosyal ağlarda paylaş

hmmm... yaw bilemiyorum. o zımbırtıyı alana kadar baya bi dolandıydım. ama sonra kolayca geçtimdi...

sonuçta yüksekçe biyere çıkıyosun, ordan bi kule görünüyo. cain oraya uçuyodu. zannedersem o sealin arka tarafında ya da öyle biyerdeydi... neydi yaw... walla unuttum...[signature][hline]You figure a sword and a
bunch of spells make you
tough? It ain't
what you got
that counts, berk.
It's
what you know.
-Fairven, a cipher
Sosyal ağlarda paylaş

hah bak sharky parmaklıkların arka tarafına geçiyosun harabenin tepeden bi yere geliyosun en aşağı iniyosun adam bakınıyo bişey lazım türü konusuyo fln orda bi tıkanıyosun napcam diye orda bölüme başladığın yere geri gitcen bi gate türü bir şey var ama kapı olması gereken yerde bi sütün var, bide ondan önde alakasız bi sütün var orda kapının yanındaki meşaleleri tk ile yakıcan, sonra alakasız olan sütünü çevircen onun çıkıntısı kapıyı gösterene kadar çevircen kapı açılcak soar[signature][hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
spoil demek berbat etmek demek

mesela ben bi oyunun başındayım, sen onun sonunu bana söylersen oyun zevkimi mahvetmiş olursun yani spoil etmiş olursun.bu yüzden o tarz mesajların başına "spoiler" yazıyoruz ki (veya bitirmeyen okumasın gibi uzun ama türkçe bişiy de olabilir) bitirmemiş arkadaşlar oyunlardan zevk almaya devam etsin.[signature][hline]stick me with pins
peel away my skin
pluck out my eyes
i can't stand to see you die
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
blood omen buldum oynadım biraz ilerledim
gaza geldim gittim blood omen 2 ve defiance aldım
blood omen 2 kurmadı cdde bozukluk varmış patladım
defiance çok güzel, kombatlar mombatlar, demon kain vs.. ama iş zıplamaya gelince berbat ötesi bir oyun.

konsol oyunlarının en sevdiğim olayı.

-süper aksiyon, cool hareketler.

konsol oyunlarının en nefret ettiğim olayı.

-berbat kamera kontrolu, iğrenç zıplama aktiviteleri.
-gördüğüm en salak save imkanı.

evet, bir yerde iki sarkıt kırıp üzerlerinden atladığımız kısımda takıldım ve 50 kere (evet 50) aynı yeri oynamama rağmen geçemedim çıldırcam.. oysa oyunun başı çok eğlenceliydi.. pfff

yok mu bu salak kamera kontrolunu third person fixlenmişe çevirecek?
ya da bir "istediğin yerde save" fixi de olabilir..

ya da bir uçma hilesi de olabilir şu salak zıplama yerlerini geçmek için..

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 17 Kasım 2004 13:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
bonec +10yüz1000 baloncuk
cdyi kırıp yiyesim gelmişti adam şurdan şuraya gidemiyo diye
bi de aşmış vampir olacaklar... peeeeeeh
blood omen 2 yüzünden de serçe parmağım 1.5 katına çıkmıştı nasır tutmaktan (neden? soldaki shift tuşu ne yazık ki combat mode tuşu idi ve basılı tutmak gerekiyodu :hrr: )[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
beleş 3.5 ed.e
Sosyal ağlarda paylaş

o bahsettiğin tuş büyük ihtimalle gamepadın arkasındaki olan tuştur.

ee konsolun gamepadinde çok kolay basması.
ancak klavye ve mouse 3 boyutlu birşey değil ki, tuş haritası 2 boyut üzerinde olması lazım. Gamepadi tutarken basması kolay olan tuş, klavyede eziyet çektiriyor insana.[signature][hline]Did you know that 4 out of every 5 people have the potential to be a zombie?
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
eski konuyu uplamak die buna denir. hll be[signature][hline]Atalarımız zamanında demiş ki: Afrika'da bir sabah ceylan uyanmış. En hızlı aslandan daha hızlı koşması gerektiğini biliyormuş. Yoksa ölecekmiş. Afrika'da bir sabah aslan uyanmış. En yavaş ceylandan hızlı koşması gerektiğini biliyormuş. Yoksa aç kalacakmış. Önemli olan aslan veya ceylan olmanız değildir. Herkes her sabah iyi bir gün için koşmaya başlamalıdır. Sabah olur olmaz koşmaya başlasanız iyi olur...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...