Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Maldonado Fenerbahçede !

Bonjo

Öne çıkan mesajlar

MALdonado alinamaz die dusunuyorum cunku talibi fazla ve eski hocasinin takima gitmek varken avrupa kupalarında "0" cekmeyi garantilemis bi takima gitmez...

Ayrica adi duyulmamis dedigin oyuncu ulkesinde en degerli oyuncu secildi

Kaynak: Telegol'deki spiker[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Theo, 14 Temmuz 2005 15:21 tarihinde demiş ki:
MALdonado alinamaz die dusunuyorum cunku talibi fazla ve eski hocasinin takima gitmek varken avrupa kupalarında "0" cekmeyi garantilemis bi takima gitmez...

Kaynak: Telegol'deki spiker

fazlacana agresif olmus biraz volume'u kis malum kavga cikinca toparlayamioz iki saat.[signature][hline]Azmod3lli L33trano, Leetranos.com acildi... test surusundeyiz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 14 Temmuz 2005 15:22 tarihinde demiş ki:
said:
Theo, 14 Temmuz 2005 15:21 tarihinde demiş ki:

Kaynak: Telegol'deki spiker

fazlacana agresif olmus biraz volume'u kis malum kavga cikinca toparlayamioz iki saat.

O zmn mesajı silin bizde cvp vermeyelim tartışma çıkmasın[signature][hline]98>100
Sosyal ağlarda paylaş

Hala neyin tartışması yapılıyor anlayamıyorum ya kim kimden üstün konusu mu ?
Eğer bugün FB olmasaydı GSnin anlamı olmazdı,GS olmasaydı FBnin öyle değil mi ?
Yeter artık yani neyi değiştireceksiniz,FBlinin veya GSlinin kafasındakini mi ,böyle düşünen varsa gerçekten salaktır kusura bkmasın,herkes tabiki sevdiği takımı sonuna kadar savunup tutacaktır,ne yani karşı takımın taraftarı laf edince bizim takım kirleniyor mu yada tam tersi ?
Aşın birazcık bunlar bence türkiyenin her sene çıkan şike iddalarına,hakem hatalarına,futbol kalitesine,anadolu takımlarının hallerine,genç futbolcularımıza bakın,biraz bunlarla ilgilenin bence.
Yok o gelmez yok bu gelmez FB 6 tane attı,0 çekti,GS riberyi kaçırdı vay mallar fln
Anlayışlı olun birazcık ,ben rastlayamadım ama aynı stadda yanyana GSlilerle maç seyretmek o kadar çok isterdim ki,geçen gün TVde izledim ne kadar uzak geliyor şimdi bize..Keşke böyle olmasaydı,keşke.[signature][hline]Düşündüğünü hemen yap; yoksa karar vermek zorunda kalırsın!...
Sosyal ağlarda paylaş

Senin dediğin zamanLarda okumuş cahiL sayısı çok az oLduğundan herkesin herkese karşı sonsuz hoşgörüsü ve anLayışı vardı.[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

evet konumuz maLdonado ve adamın birini sırf bu herifin adını MALdonado yazdı diye hırpaLıycaz :)

Ne kadar enteresan değiL mi , adamın adını doğru yazmak biLe suç oLmuş :)[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...