Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GTA : San Andreas

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

said:
Korlic, 16 Haziran 2005 00:22 tarihinde demiş ki:
Ya ama işte çalmıyo şarılar o slak spikerler konuşuo durmadan şarkılar çalmıyo.

o klasöre direk şarkıları koymucaksın kısayol koycan. kısayol kopyala de klasörün içine sorunun hallolur[signature][hline]ICQ#:149976315 | Msn: [email protected]
Kellindil
Sosyal ağlarda paylaş

Ilk sehirde bir silah dukkani var fakat bu dukkanın kapisi yok icerden silah alinamiyor.Nerde bu dukkanın girisi ya?deli etti,daha oncesinde orasi ile bir gorev vardi ama geri donup bi daha yapmak istemiyorum.
tesekurler[signature][hline]To follow the path:
look to the master,
follow the master,
walk with the master,
see through the master,
become the master. Zen saying
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solufain, 16 Haziran 2005 13:24 tarihinde demiş ki:
Bu ilk şehirde araba Hidroliklerini kullanarak yaptığımız bir yarışma var. Onu nasıl geçebileceğimi bilen varmı? Tam vaktinde bile bassam Missed yazıyor.

tam ortasındayken basınca olmuyor ortaya gelmeden biraz önce basarsan olur zaten zamanla alışırsın zamanlamasını ve numpad ile yapıcaksın 8 yukarı 2 aşağı 4 sol 6 sağ çarplarda ise mesela sağ üst köşeyi gösderirse 8 ile 6 ya aynı anda basıcaksın
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe oyunu dün bitirdim.tadı damağımda kaldı.yeniden başladım.neyse gta 4 yolda.umarım bu oyun da vice city gibi cafelere yem olmaz......bikaç bebenin silah hilesi yazıp onu bunu vurup polis gelince hile ile polisi yok etmesi.sora oraya buraya çarpması yurdum insanının ne kadar geri kaldığını gösteriyor.hele ki bazı cafelerde gta 8 gibi oyunlar var.(vice city modları)bazı yerlerde 10 mb lik türkçe gta lar 3.5 milyona satılıyor.ne diim umarım bunun kaderi o olmaz......gta 4 ü bekliyoruz.[signature][hline]Volfied, 04 Kasım 2004 18:08 tarihinde demiş ki:
lan buraya sizin resminizi koysam altina TOP yazsam TOP lan bu mu diceniz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Korlic, 16 Haziran 2005 15:11 tarihinde demiş ki:
said:
ShdwFx, 16 Haziran 2005 10:29 tarihinde demiş ki:
kopyalasada olur önrmli olan options tanscan etmesi..

Off çok teş ederm ya işte bna bu lazımdı.Çok saol oyun şimdi iki kat daha zevklendi.

Genede radyoalrı mutlaka dinlemeni öneririm. Reklamlar falan koparıyor ama ço kaliteli şarkılarda cabası :d[signature][hline]Ecm
5x Priest
1453 Clanı (clan buldum sonunda)
Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solufain, 16 Haziran 2005 13:24 tarihinde demiş ki:
Bu ilk şehirde araba Hidroliklerini kullanarak yaptığımız bir yarışma var. Onu nasıl geçebileceğimi bilen varmı? Tam vaktinde bile bassam Missed yazıyor.

bunu çalan müziği dinleyerek yaparsanız çok daha kolay olur
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dux, 16 Haziran 2005 01:59 tarihinde demiş ki:
said:
Grom_Hellscream, 16 Haziran 2005 01:37 tarihinde demiş ki:
şu uçaklı yerde takıldım şimdide 3. school da kaldım

ben o görevde hemde ps2 de önce oyunu sövüyodum sonra bi düşündüm...!=) o gösteri uçağını modelleyen düşünen adamlara sövmeye başladım...sonra bi rahatlamışım 2 görevinide o kadar oynadımki altınla geçmişim =)

helikopterliyi nasıl geçtin:)[signature][hline]Yeah yo yo yo bana bak fıçı kafalı Bellow ben kel değilim tamam mı şişko desen senden zayıfım beni tüm cemaat bilir ama seni bilmez come on yeah man dönde aynaya bak sırık al kendine bir bıyık
Sosyal ağlarda paylaş

şu helikopterde kamyon ve arabaları patlatıp yerine iniş yapmayı bi geçemedim herşeyi yapıp yerime konuyorum hatta kırmızı şeyin içine giriyorum %50 veriyor ya neden[signature][hline]Yeah yo yo yo bana bak fıçı kafalı Bellow ben kel değilim tamam mı şişko desen senden zayıfım beni tüm cemaat bilir ama seni bilmez come on yeah man dönde aynaya bak sırık al kendine bir bıyık
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şimdi bir uçak görevindeyim. (lerning to Fly dan sonraki görev) Uçağı hangardan çıakrıp alçaktan uçarak bir mekana gitmemiz gerekiyor muhtemelen. Ama hangarın tam önünde bir direk var. Doğrudan ona çarpıyorum. Uçağı bir kere kaldırabildim. Ondada dengede tutamayınca savaş uçakları gelip.... Sövmek işe yararmı acaba bu görevde.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solufain, 17 Haziran 2005 09:36 tarihinde demiş ki:
Ben şimdi bir uçak görevindeyim. (lerning to Fly dan sonraki görev) Uçağı hangardan çıakrıp alçaktan uçarak bir mekana gitmemiz gerekiyor muhtemelen. Ama hangarın tam önünde bir direk var. Doğrudan ona çarpıyorum. Uçağı bir kere kaldırabildim. Ondada dengede tutamayınca savaş uçakları gelip.... Sövmek işe yararmı acaba bu görevde.

havalanmadan sağa döndür uçağı hangardan çıkıp.sora rahat geçersin.denizden gitmeye çalış
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben hırsızlık yapcamda o mınıbus u bulamadım kolay hıbı gozuktu bana hırsızlık bı gorevde sılahları calıyoruz ya onun gıbıyse eger cok para kırarım gıbıme gelıyorda hıc yapmadım henuz o van ı bulamadıgımdan[signature][hline]---------Kadikoy Anadolu-------------
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...