Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pires ve Galatasaray

toggie

Öne çıkan mesajlar

said:
Azmodai, 13 Temmuz 2005 21:04 tarihinde demiş ki:
beni niye opuosun kardesim, ben ne burda dalga geciyorum nede alay ediyorum.

fikrimi belirtiyorum yoksa dunya yildizidir turkiyeye gelsin buyursun, ama medyamiz su gune kadar 67 isim saydi 1'i tuttu heh.

Azmo biz zaten bizim medyamızın dediklerine bakmıyoruz. BBC de bizim medyamız değil herelde?
Seni de öpüceğimi söylememin nedeni Pires'in gelmeyeceğine kesin gözüyle bakmandı. Ben alay ettiğini falan da söylemedim. O kadar emin konuştu ki gelirse öpücem seni dedim. Madem istemiyosun, ben de meraklı değilim zaten :)[signature][hline]Mike Portnoy | Vic Firth | Mapex
murderer dark forter // retired uo player
Sosyal ağlarda paylaş

Bugun Arsenal kulübü ve Robert Pires'in menajerinin yaptığı açıklamalar ile bir transfer söylentiside sona ermiş oldu.

Galatasaray tarafından önemli bir transfer olması beklenen fakat Türk basını dışında hiç bir yerde haberi yer almayan Robert Pires transferinde son noktayı oyuncunun menajeri koydu. "Robert Pires'in Türkiye'ye gelmesi imkansız."

Aynı şekilde Arsenal Teknik patronu Arsene Wenger'de "Ben ilk defa Galatasaray'ın Pires'i istediğini duyuyorum." diyerek transferin bir söylentiden başka bir şey olmadığını ispatlamış oldu.

Juventus'un Pires için girişimlerde olduğu fakat Arsenal'in oyuncuyu Juventus'a vermekte kararsız olduğu belirtiliyor. Pires'in menajerinin de bu transferi doğruladığı fakat oyuncunun ücretinde pürüzlerin olduğu belirtildi.

http://www.turksportal.net/futbolhaber/5707/pires-turkiye-mi-imkansiz.htm

Bitti rüya...[signature][hline]May Akıl Fikir Be With You Young Human..amin ceday abi,cümlemizle

Lancelion-Human Paladin-Level 3*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lancelion, 14 Temmuz 2005 03:43 tarihinde demiş ki:
Arsenal Teknik patronu Arsene Wenger'de "Ben ilk defa Galatasaray'ın Pires'i istediğini duyuyorum." diyerek transferin bir söylentiden başka bir şey olmadığını ispatlamış oldu.

Bitti rüya...

hahaha işte bu laflara çok güldüm ^^[signature][hline]BabacumMostors, 28 Haziran 2005 15:02 tarihinde demiş ki:
monitörün kulağı vardır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
WinterWolf, 14 Temmuz 2005 00:39 tarihinde demiş ki:
haberi dikkatlı okursan BBC kimin ağzından alıyor haberi?(Cevap: Özhan Canaydın:D)

TeLefon et BBC 'ye ve Pires'i ben aLacağım de. Bak bakaLım haber yapıyorLar mı ? Peki neden yapmıyorLar ?[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

Arsenal'in Fransız yıldızı, Valencia ile sözleşme şartlarında anlaşamadı. Juventus'un İngilizler ile yaptığı görüşmelerinin tıkanması, ibreyi Cim-Bom'a çevirdi. Canaydın da bu transfere çok yakın olduklarını açıkladı

Robert Pires'in Galatasaray yolundaki engeller birer birer ortadan kalkıyor. İngiliz basınının önde gelen ve saygın iki gazetesi Guardian ve Times, Galatasaray'ın Robert Pires'in transferinde mutlu sona çok yakın olduğunu iddia etti.
Haberde, Sarı - Kırmızılı ekibin Başkanı Özhan Canaydın'ın, "Henüz resmi olarak imzalanmış bir anlaşma yok. Ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, bu transferi bitirme yolunda emin adımlarla ilerliyoruz" şeklindeki sözlerine yer verildi.
Arsenal'in sadece 1 yıllık sözleşme uzatma teklifi nedeniyle İngiliz ekibinden ayrılmayı kafasına koyan Fransız yıldızın Türkiye'ye sıcak baktığı bildirildi. Valencia'dan teklif alan 31 yaşındaki başarılı oyuncunun, İspanya'ya gitmek istediği ancak bu kulüple sözleşme şartları üzerinde anlaşılamaması nedeniyle transferin gerçekleşmediği ifade edildi. Ayrıca Lyon'un da Pires ile ilgilendiği ancak Fransız süperstarın kariyerinin bu safhasında ülkesine dönmek istemediği kaydedildi.
Juventus kanadında ise öncelikli hedef olan Patrick Vieira transferinde görüşmeler tıkanınca, Pires'in işi de yattı. Çünkü Galatasaray'ın istediği Fransız oyuncu, yakın arkadaşı Viera'nın adeta bonusu olarak İtalyan kulübüne transfer olacaktı.[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

İngiliz basınının önde gelen ve saygın iki gazetesi Guardian ve Times, Galatasaray'ın Robert Pires'in transferinde mutlu sona çok yakın olduğunu iddia etti.

Bu gazeteLer Canaydının mı ?[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lancelion, 14 Temmuz 2005 03:43 tarihinde demiş ki:
Bugun Arsenal kulübü ve Robert Pires'in menajerinin yaptığı açıklamalar ile bir transfer söylentiside sona ermiş oldu.

Galatasaray tarafından önemli bir transfer olması beklenen fakat Türk basını dışında hiç bir yerde haberi yer almayan Robert Pires transferinde son noktayı oyuncunun menajeri koydu. "Robert Pires'in Türkiye'ye gelmesi imkansız."

Aynı şekilde Arsenal Teknik patronu Arsene Wenger'de "Ben ilk defa Galatasaray'ın Pires'i istediğini duyuyorum." diyerek transferin bir söylentiden başka bir şey olmadığını ispatlamış oldu.

Juventus'un Pires için girişimlerde olduğu fakat Arsenal'in oyuncuyu Juventus'a vermekte kararsız olduğu belirtiliyor. Pires'in menajerinin de bu transferi doğruladığı fakat oyuncunun ücretinde pürüzlerin olduğu belirtildi.

http://www.turksportal.net/futbolhaber/5707/pires-turkiye-mi-imkansiz.htm

Bitti rüya...

Yazdığın haberin kaynağı yok.[signature][hline]Mike Portnoy | Vic Firth | Mapex
murderer dark forter // retired uo player
Sosyal ağlarda paylaş

İşin içinde yine vatan gazetesi var, kesin yaLan doLanda vardır.

Ek oLarak ; GALATASARAYLı yönetciLerde bu transferin başından beri probLem çıkaran tek adamın Piresın menajeri oLduğunu söyLüyor. Çünkü dedikLerine göre menajer gayet yüksek bir komisyon istiyor kendisine ve GALATASARAYda bu parayı vermiyor.[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

Azmo o Lafı söyLeyen Piresın menajeri , tabi söyLediğini idda eden de vatan gazetesi.

Yani aL birini vur öbürüne[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...