Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rastladığım en iyi DivX player.. Bilginize

Throndor

Öne çıkan mesajlar

http://www.download.com/MV2Player/3640-2139_4-10136791.html?pn=7&sb=0&v=0

Sorunsuz, 800K, freeware... Gayet güzel...
DivX CD'lerine eklenebilecek kadar ufak ve fazlasıyla iş görüyor..

Bir ton da hoş fonksiyonu var..

Tavsiye edilir..

Eğer dosya bozuk inerse bir iki kere daha deneyin.. Bende ilkinde düzgün gelmedi..[signature][hline] Deus Ex Machina
Sosyal ağlarda paylaş

İkisine de rastladım dostlar.. ama rastlamadıklarım pek tabi olabilir.. Ben kendimce denedim bi 10-15 tane.. Bu da aralarından en iyi olandı.. Gelmiş geçmiş en iyi player da olmayabilir.. İhtiyacınız varsa indirin bakın işte belki seversiniz.. Ha yok ben 1500 tane denedim ,en iyisi bu değil xxxxx adlı player diyorsanız, boşverin indirmeyin bunu.. devam edin bildiğinizi kullanmaya..[signature][hline] Deus Ex Machina
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ghaldszar, 19 Temmuz 2005 02:39 tarihinde demiş ki:
vPlayer' a rastladın mı?
600k civarında super kullanışlı.
Kurman gerekmiyor, tek dosya
Orasından burasından ware cıkmıyor, Ad-aware koruması açıkken ad-aware' yi delirtmiyor.
Bu da freeware.

Yıllardır kullnıyorum hastasıyım. Nerdyse cebimde taşıyacam o derece yani.

Ben de senelerdir bu programı kullanıyorum; gerçekten de mükemmel bir program. Vplayer hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.[signature][hline]İnternet ve Teknoloji | ICQ | XFire
Sosyal ağlarda paylaş

hmm bsplayerdan iyi midir?
bsplayerda da adawere ile ilgili sorun yaşanmıyor zaten, altyazıda çok da büyük kolaylık sağlıyor.[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

Deniyelim bakalım
Edit:Sin city'i açmadı dandik sildim..[signature][hline]Madcat....--->Metket...*
sevmesen de beni.. özledim sesini.. git desem de yine gitmesen..
yıllardır çektiğim bu hasret mi çile mi? haram mısın bana bir bilsem..
bebeğim benim.. hayalet sevgilim..

[Bu mesaj Madcat tarafından 19 Temmuz 2005 12:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...