Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ronaldinho ya Chealsea den inanılmaz teklif...

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

umarım vazgeçerler de almazlar reklam fln
yani ne biliyim garipsedim birden,reklamlı düşündüm formayı
kötü geldi gözüme=)[signature][hline]Angelus/Rangermania
Bugarea[a.k.a The Bonzi Buddy] 15 Eylül 2004 20.09 tarihinde demişki:
demin çette ağlıodun *fıstık atar* *fıstık atar* diye

Sosyal ağlarda paylaş

said:
uncla, 10 Temmuz 2005 22:17 tarihinde demiş ki:
messi kimdir abi?
harbi bilmiyorum.

Arjantin 20 ya$ altı takımında oynuyor $uan 18 ya$ında ve yenı maradona dıyorlar kı cıdden cok iyi oynuyor adam.barça da ztn $uanda.20 ya$ altı turnuvasını ızledıysen bılırdın az cok.[signature][hline]Pyro
dêãth øwñz lìfê
Sosyal ağlarda paylaş

ya ronaldinho ayarinda futbolcu var tabiyiki abartmamak lazim, diego, kaka bunlarin hepsi cok kaliteli oyuncular.

hic bir oyuncu o kadar para almaz. barca o paraya satmazsa aptallik eder, 2 senelik butcesi cikar be o paraya. hatta ne iki senesi... heh.[signature][hline]Azmod3lli L33trano, Leetranos.com acildi... test surusundeyiz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pyro, 10 Temmuz 2005 20:17 tarihinde demiş ki:
ronaldinho yu satarsa yerine messi var barça da hem daha cokta genc?

La git cm den adam bulup geliyo buraya yazıo ya...[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 11 Temmuz 2005 01:26 tarihinde demiş ki:
said:
Pyro, 10 Temmuz 2005 20:17 tarihinde demiş ki:
ronaldinho yu satarsa yerine messi var barça da hem daha cokta genc?

La git cm den adam bulup geliyo buraya yazıo ya...

lol cm den bulup dedi ahah.ben nerden gördugumu söledim bir önceki sayfada =)

ha bu arada arjantin a milli takımına cagrıldı eylulde mı ne hazırlık macı ıcın adam.hanı cm den buldugum adam =P töbe töbe.[signature][hline]Pyro
dêãth øwñz lìfê
Sosyal ağlarda paylaş

Chelsea'nin dolar milyarderi Rus sahibinin yaptığı sıradışı teklifle Ronaldinho'nun aklını çelmesinden endişe duyan Barcelona Yönetimi, sambacı süperstarın maç başı ücretini 500 bin dolara çıkarıyor

Roman Abramovich korkusu, Barcelona'daki dengeleri alt üst etti. Chelsea'nin dolar milyarderi Rus patronun, Ronaldinho'ya yaptığı 'çılgın' teklif Katalan ekibini harekete geçirdi. Oyuncularının aklının çelinmesinden korkan Bordo - Mavililer, sambacı süperstarın takımda uzun süreli kalabilmesini sağlamak için maaşına zam yapma kararı aldı. Yıldız oyuncunun, maç başına ücreti 500 bin dolara yükseltilecek. Abramovich'in sahibi olduğu İngiliz ekibi, Barcelona'ya 145 milyon dolar, Ronaldinho'ya ise 9 yıllık sözleşme karşılığı toplam 155 milyon dolar teklif etmişti. Barça ile daha 3 yıllık kontratı bulunan Brezilyalı yıldız sözleşmesindeki bir maddeye göre 170 milyon dolar bonservis ücreti getirmesi durumunda istediği kulübe gidebilecek.
Bu arada Barcelona Kulübü, ezeli rakipleri Real Madrid'den ayrılmayı düşünen Michael Owen ile ilgili haberleri yalanlayıp, İngiliz yıldız ile ilgilenmediklerini açıkladı.

Bu adamLar fazLasıyLa uçmuş...[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RamsesII, 11 Temmuz 2005 00:05 tarihinde demiş ki:
Abi dünyada ronaldinho nun yerini doldurabilecek 1 futbolcu söyleyin,tamam diyeceğim.Ama yok,ondan dolayı satmamaları lazım.Ha diyonuz deco falan onun görevini devralır ama yaş o iş.

deco'dan cacık olmaz.[signature][hline]Sert Kal Taviz Verme !
Sosyal ağlarda paylaş

walla o paraya gidip gayetde ronaldinho'nun yapacağı işi yapabilecek bikaç oyuncu alabilir barça
ben satmaazlarsa aptallık etmiş olurlar...[signature][hline]Angelus/Rangermania
Bugarea[a.k.a The Bonzi Buddy] 15 Eylül 2004 20.09 tarihinde demişki:
demin çette ağlıodun *fıstık atar* *fıstık atar* diye

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...