Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GTA: San Andreas Adult Versiyon

hulahoppadanayar

Öne çıkan mesajlar

evet böyle bi topic açıldı biliyorum
hatta burda

[spo1=başlamadan önce]
arkadaşlar bunu bi stiede gördüm ve cp yaptım biraz editleyerek buraya yazdım..
dosyaların hiçbirinin temizliğinden sorumlu DEĞILIM.
onun için deneyen arkadaşlar virüs tarama programları ile taratıp kullanırlarsa iyi olur.
hatta dosyaların güvenliği ile ilgili bilgileri de buraya aktarırsanız iyi olur.
[/spo]

Dünyanın en sevilen oyunlarından Grand Theft Auto nun kodlarına cinsel içerikli mini oyun parçalarının gizlendiği iddia ediliyor.

Güncelleme: 12:02 TSİ 12 Temmuz 2005 Salı

LONDRA - Dünyanın en sevilen video oyunlarından Grand Theft Auto: San Andreas ın, otomobil çalmaktan başka yeni yeni kriminal aktiviteleri ortaya çıkıyor. İddialara göre, oyunun yazılım kodlarına gizlenmiş mini seks oyunları bulunuyor ve internetten indirilen bir programla kodların şifresi çözülebiliyor. Oyun ABD de incelemeye alındı.

İddiaya göre, oyunun içine gömülü seks oyunları açık ve çarpıcı erotik sahneler içeriyor. Cinsel içeriğe ulaşmak için özel bir kodun internetten indirilmesi gerekiyor. Grand Theft Auto nun yapımcısı Rockstar şirketi ise, seks oyunları ile ilgili iddiaları sektörün kurallarına uyulmuştu şeklinde yanıtladı. Cinsel içeriğin sakıncalı çıkması durumunda, oyunun dükkan raflarında satışı yasaklanacak.

Sokaktan gasp yoluyla araba çalınması ve mafya ile ilişkiler kurulması gibi eylemlerin konu alındığı Grand Theft Auto oyunu, tüm dünyada gençler arasında büyük ilgi görmüştü. Oyun aynı zamanda, polisle çatışma sahneleri nedeniyle psikologların tepkisini çekmişti.

Kaynak: BBC den alınmıştır.
[hline]
bu kodlar hotcoffee adlı bi modla aktifa hale getirilebilir gerekli bilgiyi ve Bu mod ile kız arkadaşınızla buluştuktan sonra evde kahve içmeye davet ediyo sizi ve sizde tabiki Y ye basarak kabul ediyorusun.
download= http://www.gtagarage.com/files/download.php?F=82
Evet bu linkten indirdikten sonra modu.
1- data/script/main.scm dosyasını yedeğini alıyoruz.
2 - indirdiğimiz dosyadaki main.scm ve script.img i buradakilerle değiştiriyoruz.
3- oyunda yeni oyun başlatmak zorundasınız eski save dosyalarınız çalışmayacak.
4- yedeğini aldığınız main.sc yi tekrar bu modunkiyle değiştirirseniz save dosyanız çalışır.
5- Eğer kız arkadaşınızla kahve içerken kız arkadaşınızın çıplak olmasını istiyorsanız oyuna girdikten sonra ctrl-esc ile masaüstüne dönün kalsördeki sacencor.exe yi çalıştırın ve sansürsüz yapmak için oyunu onaylayın.

edit:
ahanda resim
[spo2=+16][/spo]edit:hebelek tipindeki karakterleri sildim[signature][hline]Welcome to linux land, sometimes in silent nights you can hear the windows machines are rebooting..
[/b]Msn adresim

[Bu mesaj fastreload tarafından 15 Temmuz 2005 01:15 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

ehu ben biliyodum zaten bi sapıklık oldugunu o yüzden hic oynamadım bu oyunu hehe =)[signature][hline]Sigara iç dedeni gör , sigara içme torununu gör.

BabacumMostors, 29 Haziran 2005 22:20 tarihinde demiş ki:
aserehe ha hede hedelemune esemiyayay gayibaba gudubede budibibi.. asere e aha ehe ehenume vestiyerede bune bube gudubede dubibibi...

las ketchup dök dök yi
Sosyal ağlarda paylaş

AHEUHEUAHE süpermiş la kafeye çekicem evdeki makinenin ekran kartı kasış :D naıhaha teşekkürler :D[signature][hline]''Devlet-i Osmaniali'de terfii temayuz ilim irfan ile olmaz; ya olacak kuvvetli iltimas, ya olacak madeni haz, ya da olacak ten ile temas...'' {Osmanlı Özdeyişi}
Sosyal ağlarda paylaş

Singles 2 var

hatunun yapıcağı hareketi görünce
oha dedim gerçektende yapılabilir mi bu hareket...[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

Böle bi konunun açıldıını bile bile bi daha açıosun ya bişiy demiyorum sana...[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

farkob, geçen gün demiş ki: Hava çok sıcak abi ya bu sıcakta salmazlar beni karşıyakaya...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 15 Temmuz 2005 09:50 tarihinde demiş ki:
Singles 2 var

hatunun yapıcağı hareketi görünce
oha dedim gerçektende yapılabilir mi bu hareket...

naapıo la?:D[signature][hline]Atalarımız zamanında demiş ki: Afrika'da bir sabah ceylan uyanmış. En hızlı aslandan daha hızlı koşması gerektiğini biliyormuş. Yoksa ölecekmiş. Afrika'da bir sabah aslan uyanmış. En yavaş ceylandan hızlı koşması gerektiğini biliyormuş. Yoksa aç kalacakmış. Önemli olan aslan veya ceylan olmanız değildir. Herkes her sabah iyi bir gün için koşmaya başlamalıdır. Sabah olur olmaz koşmaya başlasanız iyi olur...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...