Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Druid Rehberi

Arloth

Öne çıkan mesajlar

Druid , warrioru rootsuz da alır illa roota gerek yok.Ayrıca hamstringlersen bekler , 15sn sonra root atarım o zaman kendimi healler ve nukelerim =).[signature][hline]Arloth Orc/Warlock @ Burning Legion "You shall burn in flames"...
LorathTauren/Druid @ Sylvanas
-What is done , can not be undone-

[Bu mesaj Arloth tarafından 12 Temmuz 2005 16:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Root'da warrior her rootdan cıkıp kafana koyduğunda yamuluyosun zaten, warrior dediğin combat boyunca 4-5 saniyede bi yanına gelsin yeter.

bunun pummel'ı var intercept'i var mortal strike'ı var.

Zor değil o kadar yanı, benım sınır olduğum natures grasptır, adam vuruyosun rootlandığın ıcın 5 yard dışıdna kalıyosun lag yuzunden skill kullanamıyosun (warrior'ın butun skillerinin 5 yard menzili var)[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Savaşırken tek bir defa root yese warrior , zaten büyük bir ihtimal savaşı kaybedecek çünkü druid kendini heallayacak ve uzaktan 1-2 starfire atabilecek.Warriorların verdikleri zararlara , özelliklere birşey demiyorum.[signature][hline]Arloth Orc/Warlock @ Burning Legion "You shall burn in flames"...
Sosyal ağlarda paylaş

Bir defa ben warriorlar basit diye genel bir tabir kullanmadım , sadece druidler için diğerlerine nazaran daha kolay bir savaş dedim.2ncisi anlattığım pvp lerde pot. kullanılmadan yapılan savaşlar yer alıyor.3ncüsü iyi oynayan birisi , her sınıfı alabilir.Bu tamamen oynayan oyuncunun kalitesine bakar.[signature][hline]Arloth Orc/Warlock @ Burning Legion "You shall burn in flames"...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Delidumrul, 12 Temmuz 2005 16:29 tarihinde demiş ki:
bende root yemicek yememeli yerse fap icicek ustune intercept atip hamstinglicek diyorum. neyse bu uzar gider boshverin. isini bilen her classla karsisindakini alir. ama her forumda warriorlar cok guzsiz en kolay rakip tanimlamasindan biktim.

fap içen warriorın ilacı limited invuln potion içip cheetahyla topuklayıp 30 saniyeye geri dönen druiddir demiş eskiler :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 12 Temmuz 2005 15:14 tarihinde demiş ki:
aslında I win deil dugmenin adi
you lose nanananana naaa naaa
no hk for you naanaaanaa naaa naaa
asıl adı dugmenin
shield + hs diyolar bazıları

ama dedigim gibi sevmiyorum ben druidleri
cok hp var coook
yane heal atmasa bile cok war

abi 75 manaya instant druidin 2 tane HOT unu dispelleyebiliyorsunuz cooldownsız
nasıl zorlanıyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
neverhood, 12 Temmuz 2005 16:44 tarihinde demiş ki:
said:
bende root yemicek yememeli yerse fap icicek ustune intercept atip hamstinglicek diyorum. neyse bu uzar gider boshverin. isini bilen her classla karsisindakini alir. ama her forumda warriorlar cok guzsiz en kolay rakip tanimlamasindan biktim.

fap içen warriorın ilacı limited invuln potion içip cheetahyla topuklayıp 30 saniyeye geri dönen druiddir demiş eskiler :)

eheh kasmadım artık o kadar , uzayıp gidecek diye.O eski , Arch Druid Runetotem mi? :)[signature][hline]Arloth Orc/Warlock @ Burning Legion "You shall burn in flames"...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
said:

heh kim da uzaga isigece gelirsek, sen kedi olup tuyersen warriorda essek diil atlar atina uzar mekandan. olmadi stopwatch acar ne bilim[signature][hline]:NSRq:üXrüt:irht:kök
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Delidumrul, 12 Temmuz 2005 15:33 tarihinde demiş ki:
Warrior Vs Durid
Once kacmamasi icin hamstignlenir sonra 1 adet FAP icilir. Aha ben seni yere civilicem root edcem dien druid yere civilenir.

Nature's Grasp var druidde,onu açar o yüzden o hamstring bir işe yaramaz. Nature's grasp instant cast bir büyü,rakip druide vurduğu anda rootlanıyor[signature][hline]"I studied silence to learn the music. I joined the sinful to regain innocence"

Kerforn/Night Elf Druid
Burning Legion

[Bu mesaj Sensible tarafından 12 Temmuz 2005 21:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Çok güzel bi guide olmuş Arloth ellerine sağlık. Yanlız bişey eklemek istiyorum. Herhangi bir shapeshift polymorph'u kaldırıyor. Sanırım direbear'da bi bug varmış şu anda ama lvl 40 öncesi bear ve diğer shapeshiftler poly yi kaldırıyor. Geçen gün bunu bilmeyen bi gnome mage in canını fena yaktım :)[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

silence atılınca shapeshift olabiliyor.Sanırım ordakı tum yeteneklerde kullanılabılıyor,eğer oyleyse %5 çok az.daha levelım az 26 yım priestlar mind flay+fear sılence hede hodoyle zorluolar.Ama absorbu gectıgınde feral charge+stun[stun bende daha 3 sanıye] 6 sanıyelık bır stun olayı oluyor.[toplamda 7 ama lag olur dıye bır sanıye once atıyorum bash ı]Eh gerısı crıtlere kalmıs =).[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
Kemalizm bir din ,Ataturk bir peygamber ,Anitkabir ise kabe degildir.
Delanoresse, 31 Mayıs 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
ex, o yuzden Ataturk'u ve dusuncelerini seviyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arloth, 12 Temmuz 2005 14:28 tarihinde demiş ki:
Druid vs Paladin

Key Spells; Entangling Roots ve Starfire

Warrior ile aynı taktik.Paladin ile yapılan savaşlar uzun sürüyor ama druidler avantajlı çıkıyor.Hatırlamanız gereken paladinlerin uzun süren bir stunlarının olduğu ve bunu en kritik yerde uygulayacaklarıdır.Root ve starfire işinizi kolaylaştıracaktır.

her sey iyi guzel de burasi biraz yas... entangling roots/faerie fire falan cleanse ile gecirilen seyler, hadi diyelimki warrior yedi ama paladin bu taktigi yemez[signature][hline]RKÜTMEYIN ULAN VAKVAKLARI!"
Sosyal ağlarda paylaş

moonfire ve entangling roots yiyen de cleanse ile kaldırmayan paladin bulursanız kesin satın almıştır hesabı 1-2 gün önce.. :)

paladine karşı heal zamanınızı iyi hesaplamanız önemli, hp'nizin çok düşmesini beklemeyin heallenmek için. nature's swiftness varsa paladinin işi cidden çok zor. insta-cast yapamadığınız heali stunla kesip druid formunda sizi öldürmeye çalışacaktır, retri paladin ise 2h düz crit, soc crit filan gelirse kaybedersiniz hp'niz çok düşmüşse. bash ile stunlayıp öyle heal atmaya çalışın..

ben druid formda öldüremezsem kesinlikle manam druidden önce bitiyor, çok zorlular hoj cooldown 1dk olduğu için, tek heal interrupt şansı var..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet , şimdi bakınca bazı şeyleri unuttuğumu farkettim :).Evet , shapeshift olmakda polymorphu kaldırıyor.Çok fazla cleanse kullanan paladinle kapışmadım , şimdi thottbottan baktım.Instant , cooldownu yok ve 60 manaya yapılabiliyor , o zaman root ve faerie fire biraz yalan oluyo :).Paladin ile kapışırken , druidlerin dikkat etmesi gereken konu hp lerinin çok fazla azalmaması yoksa paladin o kritik anda bir stun ile veya soc kullanarak sizi indirebilir bunun dışında zaten druidin manası daha hızlı doluyor , eninde sonunda druid manası ile kazanıyorda savaş çok uzun sürebiliyor.

Priestlere gelince yazan arkadaşa katılıyorum , druidin priesti alması çok düşük bir ihtimal.Neden olduğunuda zaten anlattım pvp guide kısmında.Silence + Dispel + Fear olayı bitiriyor druidler için.

Diğer okuyup beğenen ve yorumda bulunan arkadaşlarada ayrıyetten teşekkürler.[signature][hline]Arloth Orc/Warlock @ Burning Legion "You shall burn in flames"...

[Bu mesaj Arloth tarafından 13 Temmuz 2005 09:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Delidumrul, 12 Temmuz 2005 19:49 tarihinde demiş ki:
said:
said:

heh kim da uzaga isigece gelirsek, sen kedi olup tuyersen warriorda essek diil atlar atina uzar mekandan. olmadi stopwatch acar ne bilim

invisibility potion açıp hamdi isimli level 65 paladin kankamı çağırırım
yok o yöne çekmek istersen senin bileceğin iş ama tutup da free action potion içersen druidde harbi limited invi basar cheetah olur uzar geri döner sen tam atını açacakken moonfire basar açıp charge rangeden çıkar sonra fap (30 saniye) bitince gelir
fap içtim root gitti druid bitti kanka kadar kolay değil yani olay :)

[Bu mesaj neverhood tarafından 13 Temmuz 2005 10:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

oyuna us'daki 55 lvllik priest'i bırakıp

eu'da druid ile başladığımdan dolayı büyük bir hevele druid rehberini sonuna kadar okudum =)

şimdi söylemek istediğim

Restoration / Balance bana daha mantıklı gibi geliyor fakat sen genellikle Feral Combat'tan bahsetmissin

Balance'nin avantajları veya dezavantaj'ları nelerdir ondanda bahsete bilirmisin =) yada bu konuda deneyimli biri varsa açıklama yapabilir mi?[signature][hline]Dostlarinla öyle yasa ki düsman oldugunda hakkinda söyleyecek sözleri olmasin...
Düsmanlarinla öyle yasa ki dost oldugunda yüzün kizarmasin...

WOW = Pakize NE Druid ( BL )

[Bu mesaj Pakize tarafından 13 Temmuz 2005 14:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HellHound, 13 Temmuz 2005 04:33 tarihinde demiş ki:
her sey iyi guzel de burasi biraz yas... entangling roots/faerie fire falan cleanse ile gecirilen seyler, hadi diyelimki warrior yedi ama paladin bu taktigi yemez

Evet doğru dediğin,paladine işlemiyor root.[signature][hline]"I studied silence to learn the music. I joined the sinful to regain innocence"

Kerforn/Night Elf Druid
Burning Legion

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pakize, 13 Temmuz 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
oyuna us'daki 55 lvllik priest'i bırakıp

eu'da druid ile başladığımdan dolayı büyük bir hevele druid rehberini sonuna kadar okudum =)

şimdi söylemek istediğim

Restoration / Balance bana daha mantıklı gibi geliyor fakat sen genellikle Feral Combat'tan bahsetmissin

Balance'nin avantajları veya dezavantaj'ları nelerdir ondanda bahsete bilirmisin =) yada bu konuda deneyimli biri varsa açıklama yapabilir mi?

feralden bahsetmesi feral treeye yüklenmeni gerektirmez.
feral tree ye 11 puan vermen yeterli feral charge için ve buda çok gerekli bi skill.
en güzel druid talent tree 31 resto-11 feral-9 balance[signature][hline]Our time has come...

vayhan, 20 Haziran 2005 15:20 tarihinde demiş ki:
Selamlar
İki aydır WOW oynamaktayım. Çok başarılı oyun.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...