Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KOTOR 2 sith lords

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Hah o zaman orda anlaşalım. Kotor2nin hikayesini tam anlamadığın için kotor1i daha çok seviyorsun. Buna tamam. Sana tavsiyem restoration packle beraber kotor2yi bir kez daha oynaman.

HK-47 dışında bi başarısı olmayan karakter revan. Mandalorianlarla savaşarak galaksiyi binlerce yıl toparlanamayacağı bi yıkıma sürekleyen de o.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Hah o zaman orda anlaşalım. Kotor2nin hikayesini tam anlamadığın için kotor1i daha çok seviyorsun. Buna tamam. Sana tavsiyem restoration packle beraber kotor2yi bir kez daha oynaman.

HK-47 dışında bi başarısı olmayan karakter revan. Mandalorianlarla savaşarak galaksiyi binlerce yıl toparlanamayacağı bi yıkıma sürekleyen de o.

wat
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
hahah ya unutmuşum yada sentinelde bu gemi işlerini karıştırdığım için hiç hatırlamadığım diyalog gelişti peragusta
hk droidi şey dedi

gemi buraya indiğinde beni satarlar diye düşündüm, çünkü market value oldukça yüksek ama senle daha çok ilgilendiler jedi olduğun için
clarification: benimle ilgilenmemelerinin sebebi modelimin eski olması değil senin jedi olmandan kaynaklanıyor

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
lightsaberı kendimiz yapıyormuşuz. öyle ilk oyundaki gibi sağdan soldan düşmüyormuş. ben de bir guide buldum internetten, nerelerden bulunuyormuş lightsaber ona bakıyordum. konuşmalarda geçen seçeneklerden birine göre carth veya sol kolu olmayan eleman çıkıyormuş. carthı kaçırmışım. neyse. idare edecez artık. telos yüzeyindeyim şimdilik. bakalım gelecek neler getirecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

iyi/kötü nitelendirmesini kullanmadım işte, orada anlaşamadık. revan'ın hikayesi beni daha çok etkiledi, daha çok ilgilendim ve yıllar sonra halen aklımda. champion of light'ın önde gideniyken reaper'a dönüşen, *enter plot twist* sonra ne olduğu bize kalan bir karakter. bu formül çalışmış, işlemiş. şöbyetin içindeki fıstık, ceviz, hamur, şeker gibi bir şekilde ince ayarı tutturmuş.

exile.. tamam şunu yaptı, evet. derken bu. revan'ın yancısıymış, tamam. hmm? pardon birkaç ay geçmiş ve unutmuşum karakterin bütün olayını. eksik olan birşey var, cevizi mi hamuru mu, birşey tam oturmamış. almost there but not quite.

iyi/kötü nitelendirmemesini kullanamman doğru sam (zevkler renkler meselesi) öte yandan exileı gereksiz ezmişsin sanki. adam revan'ın en iyi generallerinden biri, mandolarian warsu bitiren savaşı revanın gerek republic gerke mandolarian herkezi sacrifice edeceğini bile bile komuta etmiş, öbür jedilar sithler forcesuz yaşamak yerine ölmeyi seçerken, force a sırtını dönebilmiş biri.

Exile bence revandan daha iyi kılan karakter daha evvelden bilindik bir formülü kullanmak yerine konsept/background olarak çok daha eşsiz bir karakter olması. öte yandan exileda revandaki liderlik veya sheer power havası yok o yüzden herkezin o kadar zödeşleşip sevememesinide anlamıyor değilim.

öte yandan bir karakter olarak Kreia = HK-47 > exile + revan diyip kaçacağım.

axedicetan bende bir sonraki mesajda yazmış ama 0 dan oynayacaksanız kesinlikle restorasyon moduyla oynayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Arda_Can said:
nerelerden bulunuyormuş lightsaber ona bakıyordum. konuşmalarda geçen seçeneklerden birine göre carth veya sol kolu olmayan eleman çıkıyormuş. carthı kaçırmışım. neyse.

Oyunda lightsaber parçaları main questte ilerledikçe düşüyor, yani başlangıçta hangi gezegene gidersen git lightsaberı yapabiliyorsun. Yanlış hatırlamıyorsam kritik bi parça da quest npclerden geliyor ilk gezegende, yani telosta tamamlanmıyor ilk gezegene gitmen lazım.

Carth yalnızca hologramlarda çıkıyor 1. oyuna referans olarak, gruba aldığın npc daima bao-dur yani kaçırdığın bişey yok orda. İki tavsiyem var, ilki telostan sonra dantooine e gitmen. Orada bulduğun saber kristallerinden birini oyun boyunca kullanacaksın. Gezegenleri hangi sırayla yaptığın o kadar da önemli değil, oyun lineer olmasın diye gereksiz bi lvl-scaling koymuşlar çünkü.

İkincisi restoration mod yüklü değilse onunla birlikte oynaman. Oyundan çıkarılan ciddi miktarda içeriği geri ekliyor, bugfix vs. de var http://www.moddb.com/mods/the-sith-lords-restored-content-mod-tslrcm
Sosyal ağlarda paylaş

Soimyr said:

iyi/kötü nitelendirmemesini kullanamman doğru sam (zevkler renkler meselesi) öte yandan exileı gereksiz ezmişsin sanki. adam revan'ın en iyi generallerinden biri, mandolarian warsu bitiren savaşı revanın gerek republic gerke mandolarian herkezi sacrifice edeceğini bile bile komuta etmiş, öbür jedilar sithler forcesuz yaşamak yerine ölmeyi seçerken, force a sırtını dönebilmiş biri.

Exile bence revandan daha iyi kılan karakter daha evvelden bilindik bir formülü kullanmak yerine konsept/background olarak çok daha eşsiz bir karakter olması. öte yandan exileda revandaki liderlik veya sheer power havası yok o yüzden herkezin o kadar zödeşleşip sevememesinide anlamıyor değilim.

öte yandan bir karakter olarak Kreia = HK-47 > exile + revan diyip kaçacağım.

axedicetan bende bir sonraki mesajda yazmış ama 0 dan oynayacaksanız kesinlikle restorasyon moduyla oynayın.

exile'ı ezdiğim birşey yok, sevdiğim charlar arasındadır ama dört yıl önceki tartışma da "hayır biz senin neyi neyden daha çok seveceğine karar vereceğiz" mantığıyla sakız gibi uzamış zaten, tekrar giremeyeceğim durduk yerde 10 küsur yıl önce oynadığım oyunlar için.
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha telos'ta atris'in ve handmaidenların yaşadığı gizli üse girerken açılan dialogda seçtiğim bir seçenek yüzünden glitch oldu. üsten çıkamıyordum bir türlü. neyse sonra bölümün başına load edip başka bir seçenek seçtim dialogtan. üsten çıkabildim.

1.0b miydi neydi gog versiyonu. modu yükleyince 1.8.x oldu.

zevkli gidiyor şimdilik. meğer hiçbir zaman dark sidea geçmemişim. şerefsiz jedilar başıma ne geldiğini söylememiş bana.
Sosyal ağlarda paylaş

benzer bir yeri elimde blasterla geçtim mirayla, exile kaçırılmadan hemen önce. nasıl olsa jediım diye artislik yapıp medpacleri de satmıştım. iki üç tane medpacle mi ne geçtim orayı. sonlara doğru kendimi (jedi olan beni) içeriye aldım ama nasıl aldım ben bilirim. bu kadar ilerledikten sonra biraz zor yaparım jedi gibi geliyor mira'yı. :(

bao dur'u yapmadım jedi. discipleı yapmıştım. neyse artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Patch gelmiş oyuna :D restored content mod, resolution, mac support falan

Aspyr in partnership with Disney Interactive and LucasArts is proud to announce STAR WARS™ Knights of the Old Republic™ II - The Sith Lords™ is now available on Mac and LInux, along with a massive update to all 3 platforms.

New features include:

• 37 achievements to be earned through gameplay
• Steam Cloud saves
• Native widescreen resolution support
• Resolution support up to 4K and 5K
• Support for controllers, including Xbox 360, Xbox One, Playstation
3, and Playstation 4, along with several others (check the system requirements for details)
• Steam Workshop support! We proudly worked with the Restored Content Mod Team to have their famous TSLRCM up on launch day

Oh...and we added a "Force Speed Effects" option in the menu ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...