Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KOTOR 2 sith lords

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

ona bakarsan jedi'ları öldürmezsen bir tane veriyor her biri rastgele dual-bladed, short veya normal.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

NAr Shadda kaçırılıyoruz arenada tekrar ve droidle kontrolü ele alıyoruz orda bir kapı kilitli açmak için saçma sapan seçenekler ve karışık sayı ve harfler var nası geççem orayı?[signature][hline]BonePART, 03 Şubat 2005 02:49 tarihinde demiş ki:
ORTADA ACMAMA ISTEGI BENCE NORMAL BENDE MASA ALTINDA CIKARIRIM
Sosyal ağlarda paylaş

konsantre olursan 5 dk'de halledersin, zor görünüyor ama zor değil.. ;)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

tmm orayıda geçtim şimdi benim gemiyi kaçırdılar asıl elemanı kurtardım ama her yeri temizledim bilgisayarlara geliyorum 2 tane yan yana bridge kontrol ve diğeri ama ne yapsam olmuyor napmam lazım?[signature][hline]BonePART, 03 Şubat 2005 02:49 tarihinde demiş ki:
ORTADA ACMAMA ISTEGI BENCE NORMAL BENDE MASA ALTINDA CIKARIRIM
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi de sen anlatsana bende olan şuydu
[spo=sıpoylır]kreia yı kestim. sonra kaçtım. full lightım ama kurtaramadım avradı belk iyeterince influence olmadıgındandır.. oysa ben üçük kreiacıklar yapıcaktım :( [/spo][signature][hline]Fire is the universal language
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grom_Hellscream, 26 Şubat 2005 01:02 tarihinde demiş ki:
tmm orayıda geçtim şimdi benim gemiyi kaçırdılar asıl elemanı kurtardım ama her yeri temizledim bilgisayarlara geliyorum 2 tane yan yana bridge kontrol ve diğeri ama ne yapsam olmuyor napmam lazım?

öldürdüğün her droidden düşenleri vs al.bi de gemiye bombaları döşemen lazım..hatta bi bomba eksik olucak onu da bir odadan bulucan.

bu arada asıl elemanı kurtardıktan sonrayı odayı araştırman gerekiyordu çünkü orda bir tane panel var onu kullanman gerek[signature][hline]Saeros, 16 Ocak 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
otobüste kıza aşık olunmaz. otobüste kıza karşı hormonlar azar.
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
karakedi, 14 Ocak 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
merak etme türkiyede sevişme teklifini reddeden erkek pek bulunmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LethE, 26 Şubat 2005 02:45 tarihinde demiş ki:
ya bi de sen anlatsana bende olan şuydu
[spo=sıpoylır]kreia yı kestim. sonra kaçtım. full lightım ama kurtaramadım avradı belk iyeterince influence olmadıgındandır.. oysa ben üçük kreiacıklar yapıcaktım :( [/spo]

Seninkiyle aynı,bende belki gizli saklı bir olay vardır diye ne kadar değişik yol aradıysam arayayım son aynı oldu uf.[signature][hline]Darkness crushes the world...
Sosyal ağlarda paylaş

ya bennde takıldım
nar shadaarda kızıl saçlı kızla arenadayım.wookie yi ödürdüm .aslan gibi olan hayvanlarıda öldürdüm kpıyı açmak için passcard buldum açtım ama arkada büssürü adam var orayı geçemiom kız ztn güçsüz bide hepsine dalmaya kalkınca ölüom 1 tanesini zor öldürüom ztn naapcam orda helpp[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Arenadan cıkıp sola gidince bi cıkıs var ordan cıkarsan ana karakterin girebiliyo iceri. Aslında mira ile ordaki herkesi oldurmek mumkun uzaktan vurmak yerine bikac mayın doseyip el bombası fln kullanırsanız gayet de kolay geciliyo =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

tek tek çekmek mümkün oradaki adamların hemen hepsini, yeter ki doğru zamanlarda geriye kaçın. birkaç tanesini bugla kapılara bile takılttırdım.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ilk oyunda vardı o.. bence kasma aç google a "kotor 2 Walkthrough" yaz çıakr bişiler (Walkthrough öyle yazılmıyo olabilir :P )
victory sonuncu power ortalarda. passion başlarda. o akdar hatırlıyorum. (doğru yeri hatırlıyosam öyle olacak gibi).[signature][hline]Fire is the universal language
Sosyal ağlarda paylaş

force:kill'le 317 damage koyunca baydım 40 wisdom ne demek ya b.ku çıkıo oynun 40 wisdom var genede gelip bana ayak işi yaptırıyorlar yok şunu öldür yok kapıları aç ulan olmuşum sith lord "sen kimsin görev verion lan bana zibidi al sana lighting" demem lzm benim ama oyun izin vermiyor.[signature][hline]MKC
İLYAS

bonus:zlorwf sen misin?
Zlorwf:senim(Soldat oynarken)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LethE, 26 Şubat 2005 19:02 tarihinde demiş ki:
ilk oyunda vardı o.. bence kasma aç google a "kotor 2 Walkthrough" yaz çıakr bişiler (Walkthrough öyle yazılmıyo olabilir :P )
victory sonuncu power ortalarda. passion başlarda. o akdar hatırlıyorum. (doğru yeri hatırlıyosam öyle olacak gibi).

with passion comes strenght
with strenght comes power
with power comes victory

ezberlenecek bişi değil aslında, mantıkla düşünüp bulmuştum ilk oyunda da.. :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

evet orda bir oda var..panelden önce deaktive edicen o core yere düşücek alıcan sonra[signature][hline]Saeros, 16 Ocak 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
otobüste kıza aşık olunmaz. otobüste kıza karşı hormonlar azar.
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
karakedi, 14 Ocak 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
merak etme türkiyede sevişme teklifini reddeden erkek pek bulunmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...