Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tek kelime ile Ko?

SteelBB

Öne çıkan mesajlar

said:
BeIlow, 07 Temmuz 2005 20:34 tarihinde demiş ki:
evcilik

(imzama bakin anlarsiniz...)

OK, sen Çocuk ol, ben baba oliim... sonra sana, insanlara saygı duyman gerektiğini öğretiim.[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 08 Temmuz 2005 03:17 tarihinde demiş ki:
said:
BeIlow, 07 Temmuz 2005 20:34 tarihinde demiş ki:
evcilik

(imzama bakin anlarsiniz...)

OK, sen Çocuk ol, ben baba oliim... sonra sana, insanlara saygı duyman gerektiğini öğretiim.

benim o imzamda insanlara saygisizlik yaptigimi gördün mü acaba :) hangi kelimesi insanlara laf atiyor... ordaki benim resmi düsüncem siz sormussunuz ben söyledim KO hakkinda ki görüsümü sevmiyorum iste eheh :) ve imzamdakilere katiliyorum :)[signature][hline]Knight Online oyniyacagima, evcilik oynarim daha zevkli ...
[i][b]

Sosyal ağlarda paylaş

Ya orada yazarken, "insanların oynadığı oyuna saygı duy" diye yazmak istemedim, genelleştirip öyle yazdım. Mesajında "hah ben dışarıdan geldim, bi çamur atıp gidiim" tarzında bişe sezinlediğim için öyle yazdım. hayır, yok öyle bişe diyosan kusura bakma.[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time
Sosyal ağlarda paylaş

yok be :P hiç msj atmadigim için disardan duruyorum ama eskiden lvl 60 + priest buffer / healerim vardi ama gerçekten çok baydi o yüzden yani :) ilk açildiginda güzeldi ama (gerçi oyun hala zevkli olabilir) ama bir çok çoluk çocugun eline düüsmesi ile öle düsünüyorum artik. cafeye gidip orta okul dakilerin knight oynamasi, ingilizce bilmeden 5. sinifin knight oynamasi beni sodurdu :) ehehe ama ran online var knight online in yapimcilarindan ayni sistemde daha gelismis bir oyun :) o güzel ona lafim yok çünkü daha saldirmadilar...[signature][hline]Knight Online oyniyacagima, evcilik oynarim daha zevkli ...
[i][b]

Sosyal ağlarda paylaş

sıkıcı:(
HEr lvl sikil gelişsse wow daki gibi şehirler arası uçsak daha eğlenceli olurud....[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:10xxx..........................Np:15xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Bena Alan yetkilisi oylamasında vericek her oy size 1k np,maradonun ortasına havuz ve her şehre nooblar için çocuk parkı olarak geri dönecektir:D
Sosyal ağlarda paylaş

KIYASLAMADIM...sadece uaçbilsek ozmn ko nun adı wowomu olcak lol_?¿[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:10xxx..........................Np:15xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Bena Alan yetkilisi oylamasında vericek her oy size 1k np,maradonun ortasına havuz ve her şehre nooblar için çocuk parkı olarak geri dönecektir:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 07 Temmuz 2005 16:28 tarihinde demiş ki:
said:
Malibu, 07 Temmuz 2005 12:10 tarihinde demiş ki:
15-

Anlamı nedir?

Pardon.Pek fazla bakmadığım bir bölüm olduğundan ancak gördüm. Ben genelde 15 yaş altı insanların oynadığını anımsatmak için yazmıştım.[signature][hline]Charles Rhadamantis

Nobody is perfect so I'm nobody.

Sosyal ağlarda paylaş

Zamanında yeterince bakıyordun.
Demekki hala bakıyorsun.
23 yaşındayım.

15 yaşımda diablo 1 oynuyordum.
12 yaşında wow oynayanlarda var.

Kıyaslama stilin yanlış.Yaşı küçük olup 25 yaşında adamdan daha efendi olan insanlarda çok gördüm.
Sonuç olarak çıkıntılığa gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Zamanında da şu an baktığım kadar bakıyordum.
Ben kimsenin yaşını sormadım kimseyi iğnelemek içinde söylemedim.
Evet doğru 40 yaşında olup 15 yaşında ki bir çocuğun efendiliğine sahip olamayan insanlar var.
Ancak ne yazıktır ki KO da bu tür insanlar çok az. Onun yerine yaşı yüksek olan ancak daha olgunlaşamamış insanlar var. KO diyince aklıma bunlar geldiği için yazdım. "eki eki eki laf sokuyum şunlara" diye yazmadım. Bildiğiniz gibi bende eskiden oynuyordum.

Doğru bir noktaya değinmişsin WoWda da KO yu aratmayacak kadar Bu tür insan var.

Buraya post atan insanların post atma hakkı ne kadarsa benimde o kadar hakkım olduğunu düşünüyorum.
Sizin çıkıntılık dediğiniz şeye biz kinaye veya eleştri diyoruz.

Daha fazla uzatmayım anlaşılmayan bir nokta varsa PM atabilirsiniz.[signature][hline]Charles Rhadamantis

Nobody is perfect so I'm nobody.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malibu, 09 Temmuz 2005 23:52 tarihinde demiş ki:
said:
Buzkirpisi, 07 Temmuz 2005 16:28 tarihinde demiş ki:
said:
Malibu, 07 Temmuz 2005 12:10 tarihinde demiş ki:
15-

Anlamı nedir?

Pardon.Pek fazla bakmadığım bir bölüm olduğundan ancak gördüm. Ben genelde 15 yaş altı insanların oynadığını anımsatmak için yazmıştım.

Tabiki uzatmıycam,burda belirtilmek istenen şey gayet açık,eğer yanlış anladıysam,sen kinayenin ne olduğunu biliyorsun ama anlatım biçimin gelişmemiş,düşündüklerini yazıya tam aktaramıyorsun derim sadece. Wowuda savunmam Ko yu da savunmam.Ama gelip böyle bir ortamda böyle iğnelemeler yaparsan bende "senin söyleyişinle" cevap verme hakkımı kullanırım.Pm e gerek yok burası halka açık bi alan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...