Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shaman gücü.

RedBaron73

Öne çıkan mesajlar

çünkü bir artist çıkıp shamanı alamayan druide gülerim gibisinden bi mesaj attı eğer okuyorsan.Ayrıca imzama bakarsan warlock karakterimin olduğunuda görürsün.O çok bilen arkadaş açıklasın bakayım nasıl alıyormuş.

Warriorlara laf atan oldumu ? konumuz shamanların aşırı güölü olmaları bazı istisna sınıflar dışında neredeyse her sınıfa karşı çok fazla avantajlarının olması ve neredeyse hiç dezavantajlarının olmaması, execute'u bizde biliyoruz ayrıca o warriorların yegane müthiş zarar verebilen vuruşu.
[signature][hline]Arloth Orc/Warlock @ Burning Legion "You shall burn in flames"...
LorathTauren/Druid @ Sylvanas
-What is done , can not be undone-

[Bu mesaj Arloth tarafından 08 Temmuz 2005 10:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lopeth, 08 Temmuz 2005 10:24 tarihinde demiş ki:
shaman da onyxia yı tek vuruşta alıyormuş.
(topiğin anakonusu)

Evet , hatta frost shock ile ragnarosu alanlar bile var.Azuregosada earthshock iyi gidiyormuş diye duydum.[signature][hline]Arloth Orc/Warlock @ Burning Legion "You shall burn in flames"...

[Bu mesaj Arloth tarafından 08 Temmuz 2005 10:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arloth, 08 Temmuz 2005 10:28 tarihinde demiş ki:
çünkü bir artist çıkıp shamanı alamayan druide gülerim gibisinden bi mesaj attı eğer okuyorsan.Ayrıca imzama bakarsan warlock karakterimin olduğunuda görürsün.O çok bilen arkadaş açıklasın bakayım nasıl alıyormuş.

Eeheh bence ciddi olarak son hali ile Shamanı alamıyorsan
gidip biraz forum falan oku talent treeni gözden geçir :=)
Hele gelecek bu yeni patchden sonra Shamana karşı ölüyorsan durum dahada vahim olucaktır :=)

Ayrıca İmzana bakıyorum sen DUelden bahsediosun :=P
Argh halamı duelle , pvpyi aynı kefeye koyan bir topluluguz.[signature][hline]2-3 Shaman geldimi ölüyorum. Büyü Yaptırmıyolar. Ama 2-3 Druid geldimi rahatım korkmuyorum.Nerf Shaman Pls B@b
İmza :Gimped Paladin Sam

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Szasstam, 08 Temmuz 2005 10:34 tarihinde demiş ki:
said:

Eeheh bence ciddi olarak son hali ile Shamanı alamıyorsan
gidip biraz forum falan oku talent treeni gözden geçir :=)
Hele gelecek bu yeni patchden sonra Shamana karşı ölüyorsan durum dahada vahim olucaktır :=)

Ayrıca İmzana bakıyorum sen DUelden bahsediosun :=P
Argh halamı duelle , pvpyi aynı kefeye koyan bir topluluguz.

Son hali ile bir shaman druidi nasıl rahat yeniyor yazdım , eğer aksini kanıtlamak istiyorsan açıklama yap yoksa sus.Böyle yazdığına görede hiç druid oynamamışsın.Druid lerin her özelliğini denedim innervate açmadan ve shamanın manası bitmeden shaman öldürmek 1000de1 şans gibi bir ihtimal.Entangle fln zaten hikaye oluyor.Evet duel den bahsediyorum , karakterim bir tauren ve horde dolayısı ile shaman lar ile fazla pvp yapabilme şansım olmadı ama fazla birşeyin değişeceğini sanmam.Olabilecek avantaj , entangle atarsın , uzaktan 1-2 starfire yanına gelir kendine hot atar ayı olur öyle devam eder de , duel de çok ama çok zor.Alliance druid ile oynadım , benim esas konum shamanların aşırı güçlü olmaları , abartı özelliklere sahip olmaları.Yoksa pvp den dert yanan bir oyuncu değilim.

[signature][hline]Arloth Orc/Warlock @ Burning Legion "You shall burn in flames"...

[Bu mesaj Arloth tarafından 08 Temmuz 2005 10:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Edit:Mesajı değiştirmişsin bende değiştireyim :P

Benim talent treemde 1) Shocklar 6 saniye cooldownlu
3.5 saniyelik o healini her koşulda rahat rahat oluyorsun :=)
Yeterli mi nasıl yendigini anlatmaya :=)

Ki 60da tercih edilen genel tree , en son ben seçerken talentlarımı benim kullandıgım enchantment treesi idi :=)

Ayrıca Flurrysi + NSsi + 5 Saniye shock cooldownu olan bir shaman olamaz. İmposibble :)

Shamanın manası bitmeden Shamanı yenemezsin dogru :=)
Ama shamanda seni senin manan bitmeden yenemez.
Ve senin manan bear formda bile doluyor :=)
Açıkcası Shamanın manasını çok rahat bitiriorsun druid olarak
7dakika falan sürüyor orası ayrı :=)

[Bu mesaj Szasstam tarafından 08 Temmuz 2005 10:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

evet shamanı ancak öyle yenebilirsin bir druid olarak , mana outlast yapmak gerekiyor.nasıl yenebileceğimi biliyorum da, biraz sinirli yazdım son mesajı kusura bakma.Duel zaten pvp ile eşit değil , belli bir yardı geçemiyorsun fln , duel başlamadan totemler dikiliyor vs..
Zaten o şekilde oynuyorum da , duelde shaman almak imkansız gibi.Onun dışında dediğim gibi pvp ile bir sorunum yok hangi sınıfa karşı nasıl oynayacağımı vs.. biliyorum , sadece shaman ların bu oyundaki bir çok sınıftan daha fazla avantajlarının olduğunu ve daha güçlü özelliklere/büyülere sahip olduğunu söylüyorum.Özelliklede frost shock un targetı 8sn yavaşlatması ve 6sn cooldownunun olması ve talent ile birlikte 30 mana ya her 5snde 1 , 2sn süren spell interrupt.Bunlar bence aşırı.[signature][hline]Arloth Orc/Warlock @ Burning Legion "You shall burn in flames"...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Özelliklede frost shock un targetı 8sn yavaşlatması ve 6sn cooldownunun olması

İşte eskiden haklıydın bu konuda :=)
Artık ikincisi 4 saniye 3.sü 2 yani shaman bundan 2 ay önceki Shaman deil. Ama insanlar hala öleymiş gibi konuşuyor bunu anlatmaya çalışıyorum ben sadece :=)

Neyse sanada derdimizi anlattık sonunda :=)
Shaman güçlü bir classtır. Dilimde tüy bitti zaten sölemekden bunu , ama Overpower deildir. Aynı güçte yeri geldiğinde daha güçlü yeri geldiginde daha güçsüz bir çok class vardır.

Dediğim gibi bu forumdaki kimse ile pvp yapmıyacağım için :=) yenilirsem diye kılıf hazırlamak falan gibi bir içgüdü ilede yazmıyorum.

Sade insanlar uyansın :=)
Gözlerinde büyüttügü için kaybetmesin combatı :=)[signature][hline]2-3 Shaman geldimi ölüyorum. Büyü Yaptırmıyolar. Ama 2-3 Druid geldimi rahatım korkmuyorum.Nerf Shaman Pls B@b
İmza :Gimped Paladin Sam

Sosyal ağlarda paylaş

Frost shockun ilk vuruşu 8saniye yavaşlatır. İkincisi 4 saniye. Üçüncüsü 2 saniye. Dördüncüsü IMMUNE(bu patchle düzeltilcek) Yani noluyormuş bir duelde anca 3 kere frost shock kullanılıyormuş. Dediğim gibi. Eğer Shockunda 5 saniye CDsi olan birinin Windfurysi güçsüz olur Flurrysi olmaz. Veya NS si olmaz. Ele shamanların işi saniyeliktir. Ayrıca duel range 60 yard gibi birşeydir. Earthbindın etkilediği alan 10yard, Searing in 20 gibi birşey. Ama totemlerin Moonfire Rank 1 gibi 30manalık bir büyüyle 300-200manaya dikilen totemleri almak zor olmasa gerek. Dediğim gibi güçlü büyülere sahip olduğumuz doğru. Ama bunlar ölümsüz olduğumuzu göstermez. Yenenler var çünkü gayret ediyorlar. 5hpli totemi wandla rank1 büyülerle öldürmezseniz yenilmenizde bir neden aramanız iyi olur.

Eğer 5saniyeye şikayetciyseniz Flurry Windfurye veya NS e şikayetci olmayın. Hepsini alamıyoruz bildiğiniz gibi. Ayrıca her respeccimiz 2h axe ve mace skillerimizi sıfırlıyor. Buda büyük bi zaman kaybı tabi.[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Magrin lvl60 Tauren Shaman(Skullcrusher)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sage, 08 Temmuz 2005 11:29 tarihinde demiş ki:
Frost shockun ilk vuruşu 8saniye yavaşlatır. İkincisi 4 saniye. Üçüncüsü 2 saniye. Dördüncüsü IMMUNE(bu patchle düzeltilcek) Yani noluyormuş bir duelde anca 3 kere frost shock kullanılıyormuş. Dediğim gibi. Eğer Shockunda 5 saniye CDsi olan birinin Windfurysi güçsüz olur Flurrysi olmaz. Veya NS si olmaz. Ele shamanların işi saniyeliktir. Ayrıca duel range 60 yard gibi birşeydir. Earthbindın etkilediği alan 10yard, Searing in 20 gibi birşey. Ama totemlerin Moonfire Rank 1 gibi 30manalık bir büyüyle 300-200manaya dikilen totemleri almak zor olmasa gerek. Dediğim gibi güçlü büyülere sahip olduğumuz doğru. Ama bunlar ölümsüz olduğumuzu göstermez. Yenenler var çünkü gayret ediyorlar. 5hpli totemi wandla rank1 büyülerle öldürmezseniz yenilmenizde bir neden aramanız iyi olur.

Eğer 5saniyeye şikayetciyseniz Flurry Windfurye veya NS e şikayetci olmayın. Hepsini alamıyoruz bildiğiniz gibi. Ayrıca her respeccimiz 2h axe ve mace skillerimizi sıfırlıyor. Buda büyük bi zaman kaybı tabi.

Szasstam beni aydınlattığın için ve anladığın için teşekkür , tekrar bir shaman ile duel yaptığımda dikkat edicem süre kısalıyor mu , kısalmıyor mu varsa da farkedememişim.

Diğer arkadaşlara gelince lütfen druid ile oynarken nasıl pvp yapılır vs. anlatmayın , hepsini gayet iyi biliyorum.bash + healing touch da atıyorum , warstomp + entangle ıda yapıyorum vs.. saymama gerek yok bilinen şeyler.

Sage shaman lar ölümsüz demedim , aşırı güçlüler dedim.Evet rank 1 moonfire bind lı bir şekilde toolbarımda duruyor ve evet totemleri yıkmak için kullanıyorum.Açıkçası savaş alanı duelde kaç yard bilmiyorum ama geniş alan kullanan sınıflara yetmiyor bazen.Bahsettiğin olayın adı diminishing returns , belli sınıfların belli büyülerinde(genelde snare ve immobalizer tarzı büyüler , yani hareket kısıtlayıcı büyüler) uygulanıyor ve dediğim gibi yeni öğrendim frost shock dada uygulandığını.Ancak ufak bir hatan var , frost shock atar 2ncisinide 15sn sonra atar isen süresi düşmez bu 1 , 2ncisi üst üste 4 tane frostshock atılırsa evet immune olunur ancak onunda bir süresi vardır o da 20sn.Anlayamadığım tek bir nokta var , bazen entangle dan direk çıkabiliyor shamanlar bu trinket mi yoksa grounding totem fln dan dolayı mıdır?[signature][hline]Arloth Orc/Warlock @ Burning Legion "You shall burn in flames"...
Sosyal ağlarda paylaş

Grounding varsa hiç girmezler :=)
o bakımdan groundingi yerde bırakmamak şarttır rank1 moonfire shamana veya groundinge atılan çözer durumu :=)
[ekleme yaptım çünkü shamana atsanda olucaktır ]

Trinket ile çıkıyoruz :)
PvP ödülü olarak gelen Horde trinketi saolsun :=)
5 dakka cooldownu var.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Warriorlara laf atan oldumu ? konumuz shamanların aşırı güölü olmaları bazı istisna sınıflar dışında neredeyse her sınıfa karşı çok fazla avantajlarının olması ve neredeyse hiç dezavantajlarının olmaması, execute'u bizde biliyoruz ayrıca o warriorların yegane müthiş zarar verebilen vuruşu.

Arada tkmışsınız execute'a.
,ole combata girdiğimiz gibi execute atamıyoruz arkadaşlar yok yanı ole beleşten 4-5k dmg cuk diye. dovuyoruz dovuyoruz sonra vuruyoruz execute'u merak etmeyin.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Rootu bende anlamış değilim. Bazen 20saniye tutuyor bazen 5 saniye tutuyor. Bazen ghost wolfa geçtiğimde etkisi kalkıyor bazen kalkmıyor. Garip bişi. Ama genelde trinket çözüyor işi.

Execute a laf yok :D. Kimse Nerf warrior demez zaten. Ama kafada 3-5k bişiler görünce moral bozucu oluyor heah.[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Magrin lvl60 Tauren Shaman(Skullcrusher)
Sosyal ağlarda paylaş

Root'un en büyük sorunu alınan her damage sonrası bozulma ihtimali olması. Başka hiç bir damage olmasa (dot'lar veya bilimum büyüler gibi) roots'un kendi dot'ı var ve kendi kendini bozuyor (en azından eskiden öyleydi şimdi değiştiyse bilmiyorum).[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce , warriorlara tek bişey bile demedim sadece warriorlar en fazla zararı execute ile verebiliyor dedim ve evet ancak %20 canı olan birine karşı uygulanabiliyor biliyorum.Ne nerf warrior dedim nede execute'a bişey dedim zaten son derece dengeli bi özellik bana kalırsa.[signature][hline]Arloth Orc/Warlock @ Burning Legion "You shall burn in flames"...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 08 Temmuz 2005 12:43 tarihinde demiş ki:
Root'un en büyük sorunu alınan her damage sonrası bozulma ihtimali olması. Başka hiç bir damage olmasa (dot'lar veya bilimum büyüler gibi) roots'un kendi dot'ı var ve kendi kendini bozuyor (en azından eskiden öyleydi şimdi değiştiyse bilmiyorum).

halen aynı , ve dediğin gibi hiç bir şey olmasa bile entangle ın kendi verdiği zarardan dolayı rakip roottan çıkabiliyor.[signature][hline]Arloth Orc/Warlock @ Burning Legion "You shall burn in flames"...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jadelith, 08 Temmuz 2005 09:58 tarihinde demiş ki:
gerisini okumaya gerek görmedim

allahaşkına git oynamaya başla şu oyunu buraya post atacağına. 60 warrior oynuyorum arkadaşımın acc ından canım sıkıldığında (3 aydır 60 adam ii itemi var, shaman da bayıyo bazen), ve emin ol ki arms fury warrior inanılmaz damage veriyor.

ya öf neyse takıl.

eh ben zaten oynuyorum oyunu fazlasıyla, merak etme jade.. :)

evet warrior da spell interrupt edip, zırhı bypass eden şok atıp, heallenebilseydi o zaman warrior daha güçlü olurdu şamandan. warrior hiçbir şekilde windfury proc'unun verdiği gibi bir dmg veremez bir anda. mortal strike yapar, overpower crit'ler talentla filan ama ancak execute ile aşabilir wf proc'unun dmg kapasitesini. "2 extra attacks with 665 attack power bonus" ne demek haberiniz var mı? ve improved wf talent'ı var yani bir de..

hammerheart arkadaşımız gene pve'ye çevrimiş lafı, bu başlıkta pve konuşulmuyor dikkat ederseniz. pve pve diyenlerin pve sunucularını tercih etmemesi pve'ye verdikleri değeri gösterdiğinden onlar için önem arzetmediğini varsayabiliyorum onlar için..

szass da en sonunda warrior'a laf atmayı başarmış, tebrik ediyorum kendisini.. :) execute gibi marjinal kullanıma sahip bir yeteneği dikkate almıyorum çünkü zaten benim hp %20'ye düşmüşse şamanın şoku da devirir, 14k dmg'ye ihtiyacım yok. szass öyle bir demiş ki warrior charge'lıyor da 14k dmg veriyor gibi.. :-p (ha bir rivayettir demiş ama orasına hiç değinmedim, hani gerçekliği belli olmayan, szass'ın bile kendisinin görmediği -görse rivayettir demez- birşey bu)

szass "rahat rahat atarsın 3.5 sn'lik healini" demiş de bakalım nasıl atılıyor:

druid begins casting hede heal
hede heal interrupted by earth shoch
2 sn geçer druid büyüleri kullanılır hale gelir, şaman shock'unun cooldown'ı 4 sn kalmıştır
şimdi burada druid'in tekrar earth shock ile interrupt edilmeden heal cast edebilmesi için 0.5sn'lik bir zaman penceresi var castinge başlamak için, bu da 500ms ediyor, benim ortalama pingim :)
diyelim ki druidimiz süper reflekslere sahip ve başladı casting'e, bu 3.5 sn içinde şamandan melee dmg almaması ve spell casting delay yememesi ihtimali nedir? şamanımız 3.5'dan yavaş silah kullanıyor olsa dahi şoklar swing timer'ı resetlemiyor, (mesela paladin consecration'ının aksine) şaman zaten heal öncesinde vurup swing timer'ının ortalarında bir yerde olacak, ya miss ya dodge olacak bu durumda ancak. şamanın bir vuruşu bile şok cooldown'ının bitmesi için yeterli gecikmeyi verecektir druid healine..

paladinin 2.5sn'lik holy light'ı bile nadiren cast edilebiliyor eğer şamanla teketek (o da duel hani ancak) değilse, (spiritual focus da var öyle düşünün) 1.5sn'lik bir zaman penceresi var tekrar şoklanana kadar ve o da azami bir adet geciktirmeye tahammül edebilir, şamanların bir parmağı şokta olduğundan 6sn cooldown biter bitmez atamamaları için tekrar hayli acemi olmaları lazım..

ha bir de rank 1 earth şokun bile aynı işi görmesi komedi gibi birşey, paladinde judgment ve bazı sealler mesela lvl'a göre costu artıyor sürekli, öyle rank 1'i filan da yok spamlenebilecek..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 08 Temmuz 2005 15:36 tarihinde demiş ki:
said:
Jadelith, 08 Temmuz 2005 09:58 tarihinde demiş ki:
gerisini okumaya gerek görmedim

allahaşkına git oynamaya başla şu oyunu buraya post atacağına. 60 warrior oynuyorum arkadaşımın acc ından canım sıkıldığında (3 aydır 60 adam ii itemi var, shaman da bayıyo bazen), ve emin ol ki arms fury warrior inanılmaz damage veriyor.

ya öf neyse takıl.

eh ben zaten oynuyorum oyunu fazlasıyla, merak etme jade.. :)

evet warrior da spell interrupt edip, zırhı bypass eden şok atıp, heallenebilseydi o zaman warrior daha güçlü olurdu şamandan. warrior hiçbir şekilde windfury proc'unun verdiği gibi bir dmg veremez bir anda. mortal strike yapar, overpower crit'ler talentla filan ama ancak execute ile aşabilir wf proc'unun dmg kapasitesini. "2 extra attacks with 665 attack power bonus" ne demek haberiniz var mı? ve improved wf talent'ı var yani bir de..

hammerheart arkadaşımız gene pve'ye çevrimiş lafı, bu başlıkta pve konuşulmuyor dikkat ederseniz. pve pve diyenlerin pve sunucularını tercih etmemesi pve'ye verdikleri değeri gösterdiğinden onlar için önem arzetmediğini varsayabiliyorum onlar için..

szass da en sonunda warrior'a laf atmayı başarmış, tebrik ediyorum kendisini.. :) execute gibi marjinal kullanıma sahip bir yeteneği dikkate almıyorum çünkü zaten benim hp %20'ye düşmüşse şamanın şoku da devirir, 14k dmg'ye ihtiyacım yok. szass öyle bir demiş ki warrior charge'lıyor da 14k dmg veriyor gibi.. :-p (ha bir rivayettir demiş ama orasına hiç değinmedim, hani gerçekliği belli olmayan, szass'ın bile kendisinin görmediği -görse rivayettir demez- birşey bu)

szass "rahat rahat atarsın 3.5 sn'lik healini" demiş de bakalım nasıl atılıyor:

druid begins casting hede heal
hede heal interrupted by earth shoch
2 sn geçer druid büyüleri kullanılır hale gelir, şaman shock'unun cooldown'ı 4 sn kalmıştır
şimdi burada druid'in tekrar earth shock ile interrupt edilmeden heal cast edebilmesi için 0.5sn'lik bir zaman penceresi var castinge başlamak için, bu da 500ms ediyor, benim ortalama pingim :)
diyelim ki druidimiz süper reflekslere sahip ve başladı casting'e, bu 3.5 sn içinde şamandan melee dmg almaması ve spell casting delay yememesi ihtimali nedir? şamanımız 3.5'dan yavaş silah kullanıyor olsa dahi şoklar swing timer'ı resetlemiyor, (mesela paladin consecration'ının aksine) şaman zaten heal öncesinde vurup swing timer'ının ortalarında bir yerde olacak, ya miss ya dodge olacak bu durumda ancak. şamanın bir vuruşu bile şok cooldown'ının bitmesi için yeterli gecikmeyi verecektir druid healine..

paladinin 2.5sn'lik holy light'ı bile nadiren cast edilebiliyor eğer şamanla teketek (o da duel hani ancak) değilse, (spiritual focus da var öyle düşünün) 1.5sn'lik bir zaman penceresi var tekrar şoklanana kadar ve o da azami bir adet geciktirmeye tahammül edebilir, şamanların bir parmağı şokta olduğundan 6sn cooldown biter bitmez atamamaları için tekrar hayli acemi olmaları lazım..

ha bir de rank 1 earth şokun bile aynı işi görmesi komedi gibi birşey, paladinde judgment ve bazı sealler mesela lvl'a göre costu artıyor sürekli, öyle rank 1'i filan da yok spamlenebilecek..

simdi de windfury mi taktin.warrior wf verdigi damagin daha fazlasini verir.wf normal proclarsa karsindaki plate giyen bir class sa bendek 54 dps mace ile 150+200+200 proclar.warrior in normal vurusu 250-350 arasinda vurur.warriro bunu her sefrinde ypar windfury % 20 sans ile.dps ye bakarsan warrior rahat gecer.ayrica warriorlarin genelde %20 gibi bir critical sanslari var.windfury ninde %20.warrior larin critic leri 700-800 arasi.windfury critleri 450-500 plate giyenlere.
senin dedgin olay yanliz bir durumda mümkün.o da 3 vurusun da critlemesi.bende %14 crit sansi var su anda.250+470+470 diyelim.bunlarin 3 de critliyor.yaklasik 950 eder.bu da warrior in critinden cok farkli degil.fakar warrior bu criti %20 sansla yaparken,shamanin %15 crit sanasi bundugunu varsayarsak.ilk olarak windfury nin criti %20*%15*%15*%15=yaklasik olarak %0.07 gibi bir sansla bu dedigim olur.cloth giyenlerede 500+1100+1100 olabilir fakat dedigim gibi olma ihtimali %0.07.bu ihtimale dayanarak class üzerinde yorum yapmak yanlis.ona bakilirsa warriorlar bundan daha büyük bir yüzdeyle 2.5-3 k arasi damage verebiliyorlar.melee de shaman ile warrior karsilastirilamaz[signature][hline]--------------------------------------
Kam-Orc Shaman BL
www.grimsoul.co.uk
--------------------------------------

[Bu mesaj xrex tarafından 08 Temmuz 2005 16:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

rakip sana vurdukça cast süresi uzuyor bak bunu atlamışım demek haklı çıkıyorum ;) , healing touch atmak neredeyse imkansız.

Warriorun 14k dmg verdiği execute vuruşu , wow-eu sitesinde link olarak verilmişti ve o resime photoshop ile oynama yapıldığı gözlemlenmişti.Ayrıca zaten kendin min. / max. ne kadar vurabileceğini hem kendin hemde mod lar yardımı öğrenebilirsin.[signature][hline]Arloth Orc/Warlock @ Burning Legion "You shall burn in flames"...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arloth, 08 Temmuz 2005 16:15 tarihinde demiş ki:
rakip sana vurdukça cast süresi uzuyor bak bunu atlamışım demek haklı çıkıyorum ;) , healing touch atmak neredeyse imkansız.

Warriorun 14k dmg verdiği execute vuruşu , wow-eu sitesinde link olarak verilmişti ve o resime photoshop ile oynama yapıldığı gözlemlenmişti.Ayrıca zaten kendin min. / max. ne kadar vurabileceğini hem kendin hemde mod lar yardımı öğrenebilirsin.

bu hesaplandi warriorlarin 11k damage verme ihtimalleri var.ispatlidir :).tabi yüzde olarak neredeyse imkansiz gerceklesmesi.gecen bir screen attim test serverinda full shaman seti giyen elinde shield olan yani yaklasik 4500 armor giyen bir shaman 3500 vurdum.karsimdaki cloth giyen bir class olsaydi bu rakam 5000-6000 arasi olurdu muhtemelen[signature][hline]--------------------------------------
Kam-Orc Shaman BL
www.grimsoul.co.uk
--------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse suyunu çıkarmanın anlamı yok , shaman abartı olduğu taraflar var ve büyük bir çoğunluk bunu kabul ediyor son nokta budur.Earthshock'a cooldown ve weapon lara yapılan rockbiter/windfury'e ufak ayarlamalar getirilirse başka bir dengesizlik kalacağını sanmıyorum.

[Bu mesaj Arloth tarafından 08 Temmuz 2005 16:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...