Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vieri İnterden Ayrıldı.

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Lacivert-Siyahlı ekibin teknik direktörü Roberto Mancini'yle sorunlar yaşayan tecrübeli futbolcunun, sponsorluk gelirleri de dahil olmak üzere yılda 12 milyon Euro kazandığı ve Inter'in bu maliyetten de kurtulduğu belirtildi. Golcü oyuncuya, Tottenham başta olmak üzere İngiltere'den Chelsea ve Manchester United'ın da talip olduğu ifade edildi. Bu arada geçen sezon Gençlerbirliği'nin prensip anlaşmasına varıp, Türkiye'ye getirdiği ancak son anda vazgeçtiği Pierre Wome, Inter'le 1 yıllık sözleşmeye imza attı.
Ahada kaynak
edik : C/P hataları =)
[signature][hline]"..Ben her sabah gözlerim yaşlı yaşlı uyanıyorum. Çaresiz savaşıyorum anılarımla sorularla, Dostlarım içimde sanki kurt misali beni yiyorlar ; Yavaş-yavaş,parça-parça görüyorum ki ölüyorum.."
"..Benim şu kalbim benim şu gönlüm senimi sevdi? Sana mı güvendi? Benim şu aklım şaştı kaldı sana mı kandı? Sana mı inandı? Çok düşündüm çok üzüldüm pişman oldum kader dedim ; Dün sabah seni affettim insanoğlu kader dedim.."

[Bu mesaj insight tarafından 03 Temmuz 2005 13:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Liver için iyi olur.
Zenden iyi topçu[signature][hline]"..Ben her sabah gözlerim yaşlı yaşlı uyanıyorum. Çaresiz savaşıyorum anılarımla sorularla, Dostlarım içimde sanki kurt misali beni yiyorlar ; Yavaş-yavaş,parça-parça görüyorum ki ölüyorum.."
"..Benim şu kalbim benim şu gönlüm senimi sevdi? Sana mı güvendi? Benim şu aklım şaştı kaldı sana mı kandı? Sana mı inandı? Çok düşündüm çok üzüldüm pişman oldum kader dedim ; Dün sabah seni affettim insanoğlu kader dedim.."
Sosyal ağlarda paylaş

fener alır şimdi vieriyi :lol:[signature][hline]İşlem İptal Edildi!!!!!
:rock:beynin durana kadar kafa salla:rock:

Chemical, 05 Aralık 2004 00:06 tarihinde demiş ki:
koltuktan zıplarken kolumu kırdım
Kenderleme, 10 Aralık 2003 15:31 tarihinde demiş ki:
peki biz sizi ararız
Sosyal ağlarda paylaş

gs'nin almadıgı oyuncu yokki :D
insua
rui costa
figo
:lol:[signature][hline]İşlem İptal Edildi!!!!!

peki biz sizi ararız
Sosyal ağlarda paylaş

yok artık
anca oha derim :-o[signature][hline]Wolf
İşlem İptal Edildi!!!!!

peki biz sizi ararız
Sosyal ağlarda paylaş

Walla bi sürü yazı yazılmış ama bomba benden gelecek kimse heveslenmesin.

Vieri'yi kayseri alırmış :lol:[signature][hline]"..Ben her sabah gözlerim yaşlı yaşlı uyanıyorum. Çaresiz savaşıyorum anılarımla sorularla, Dostlarım içimde sanki kurt misali beni yiyorlar ; Yavaş-yavaş,parça-parça görüyorum ki ölüyorum.."
Sosyal ağlarda paylaş

Can'lar G.S'yi oluşturuyo zaten
özhan CANaydın
CaferCAN
özgürCAN

Caaan cannn[signature][hline]"..Ben her sabah gözlerim yaşlı yaşlı uyanıyorum. Çaresiz savaşıyorum anılarımla sorularla, Dostlarım içimde sanki kurt misali beni yiyorlar ; Yavaş-yavaş,parça-parça görüyorum ki ölüyorum.."
Sosyal ağlarda paylaş

ParayLa istediğiniz futboLcuyu aLabiLirsiniz ama ne bir UEFA ne de bir SUPERCUP aLamazsınız...

Hadi siz kumdan kupa yapın...[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mave, 03 Temmuz 2005 20:59 tarihinde demiş ki:
ParayLa istediğiniz futboLcuyu aLabiLirsiniz ama ne bir UEFA ne de bir SUPERCUP aLamazsınız...

Hadi siz kumdan kupa yapın...
onlar gitsinler gs storedan kupaların maketlerini alsınlar :lol:[signature][hline]Wolf
İşlem İptal Edildi!!!!!

peki biz sizi ararız
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ne adamlarsınız hemen muabbeti çevirdiniz yok UEFA yok SUPERCUP.
Nereden nereye walla[signature][hline]"..Ben her sabah gözlerim yaşlı yaşlı uyanıyorum. Çaresiz savaşıyorum anılarımla sorularla, Dostlarım içimde sanki kurt misali beni yiyorlar ; Yavaş-yavaş,parça-parça görüyorum ki ölüyorum.."
Sosyal ağlarda paylaş

Vieri Cimbom yolunda
Galatasaray, İnter'den ayrılan İtalyan golcü Vieri'yi transfer etmek için düğmeye bastı. Aslan, Christian Vieri'nin peşinde... Dış transferde dünya yıldızlarına talip olan Sarı-Kırmızılılar'ın yeni bombaları Vieri.

Federico İnsua'yı Boca Juniors'a kaptıran Galatasaray, gözünü İnter'den ayrılan tecrübeli golcü Christian Vieri'ye dikti. İtalyan forvetin menajeri Sergio Berti dün yaptığı açıklamada 32 yaşındaki futbolcuya Galatasaray ile birlikte Olympiakos ve CSKA Moskova'nın da teklifte bulunduğunu söyledi.

Vieri kimdir?

12 Temmuz 1973'te doğdu. 45 kez İtalya Milli Takımı'nın formasını giyip 22 gol kaydetti.

04.07.2005

Kaynak : Fotomaç[signature][hline]Gece Kurda Aittir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...