Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rockcuların kastı bizemi

hellspe

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar ben şunu merak ediyorum
magedth geldi bize kotu sozler saydırd
slayer geldi basın toplantısı bile yapmadan gitti
bu gruplar yurt dısındadamı bole yoksa bize kastenmi yapıalr
şimdiden teşekkurler[signature][hline]Wolf
İşlem İptal Edildi!!!!!
:rock:beynin durana kadar kafa salla:rock:

Chemical, 05 Aralık 2004 00:06 tarihinde demiş ki:
koltuktan zıplarken kolumu kırdım
Kenderleme, 10 Aralık 2003 15:31 tarihinde demiş ki:
peki biz sizi ararız
Sosyal ağlarda paylaş

mustaine hadi neysede slayer a noluo anlamadım.Mustaine hep agresif birisiymiş.[signature][hline]'Cause I fucking hate you You're such a liar And I love to hate you You're all the same to me I fucking you hate you You're such a liar.And I love to hate you You're all the same to me
Sosyal ağlarda paylaş

dave : şu an aranızda bulumak bile şu an benm miğdemi bulandırmaa yertio
edik:yalnış yazdıysam kusra bakmayn[signature][hline]Wolf
İşlem İptal Edildi!!!!!

peki biz sizi ararız

[Bu mesaj hellspe tarafından 04 Temmuz 2005 01:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya işte rock ist.'daki fest. soledi[signature][hline]Wolf
İşlem İptal Edildi!!!!!

peki biz sizi ararız
Sosyal ağlarda paylaş

you've been great, we've been megadeth demiş die biliorum sanki. öyle şeler de dediyse cık cıklıorum bizzat dave mustaine i ki eminim kahrolur bunu duysa.
get real, diolarsa diolar küçümsüo çoğu türkleri. anathema gibi diiller yani.[signature][hline]drat this creature of memories ill,
foolhardy and fey i may be, yet him i shall quell.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hellspe, 04 Temmuz 2005 01:06 tarihinde demiş ki:
dave : şu an aranızda bulumak bile şu an benm miğdemi bulandırmaa yertio
edik:yalnış yazdıysam kusra bakmayn

öyle bişey söyleyip söylemediğini bilemicem ama bunu söyleyen bir insanın yaptığı müziği dinlemeye devam etmezdim şahsen[signature][hline]"zamanı gelmiş bir düşünceyi durdurabilecek hiçbir ordu tanımıyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

dave gibi aşırı derecede narsist ve ben merkezli birinden duyabileceğiniz gayet sıradan bi söz öbeği olmuş aslında... çünkü adam fazlasıyla narsist yani nedendir bilinmez ama kendini aşırı elite ve farklı bi yerde hissedio ve her fırsatta bunu dile getirio... tabii ki muhteşem bi müzik dehası ama.. böle sölemişse eğer ki beklerim, çok yanlış ve kabaca aptalca bi laf olmuş.. ne dediğini bilmez bi tavırmış..[signature][hline]Sanırım içmek,
ertesi sabah tekrar hayata dönülebilen ve her gün tekrarlanabilen bir intihar biçimidir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 04 Temmuz 2005 02:03 tarihinde demiş ki:
adam türk milletine değil öyle artislik olsun diye basit insanlar ayağına yatmıştır bence sever öyle şeyleri :)

@helena : eh ahmet kaya falan dinleyen insanlar var daha kötüsü, müzik evrensel bi olay insanların söylediklerini boşver keyfini çıkar. Düşündüğünde çoğu çekilmez artis adamlar zaten.

her sene ülkemize gelip bize ettiği küfürleri dinlemektense,onun yaptığı müziği dinlemeyerek ve onun katıldığı festivallere gitmeyerek tepki gösterilebilir,örn:system of a down,ermeni grup türk bayrağını yakmışlardı ,türkiyeye gelebiliyorlar mı?hayır çnkü korkarlar!!

Bunlar basit şeyler gibi gelebilir ama gençlikten başlar bu bilinci kazanmak sen ülkene sahip çıkmassan başkaları çook güzel sahip çıkar merak etmeyin..O yüzden bir küfürlü ne olacak ki demeyin bnce..[signature][hline]Düşündüğünü hemen yap; yoksa karar vermek zorunda kalırsın!...
Sosyal ağlarda paylaş

Seperate adam herkeze diyor.Türklere kasıt değil... Manyak herif :>[signature][hline]'Cause I fucking hate you You're such a liar And I love to hate you You're all the same to me I fucking you hate you You're such a liar.And I love to hate you You're all the same to me
Sosyal ağlarda paylaş

Erutan farketmez yani herkese demesi beni ilgilendirmez,ona bakarsan ordaki konserlerinde sahnede esrar fln da çekiyordur,ne yaptığı beni ilgilendirmez adam gibi gelcek müziğini yapacak sapıtmanın alemi yok bence..[signature][hline]Düşündüğünü hemen yap; yoksa karar vermek zorunda kalırsın!...
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşımda basın kartı vardı sahne yanından seyretti sahneye cıkarken fak fak fak fak die baıroomus :)
(ist. trafiinden olsa gerek) :D[signature][hline]Wolf
İşlem İptal Edildi!!!!!

peki biz sizi ararız
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dela, 04 Temmuz 2005 12:18 tarihinde demiş ki:
said:
elvyn, 04 Temmuz 2005 02:00 tarihinde demiş ki:
"it gives me a migrene headache... thinking down to your level."

şöyle birşey demişti.

bu muydu? eger buysa bre cakma metalci veletler, onlar sarki sozu. SWEATING BULLETS'da geciyor.

aynisini sizin icin kullanabilirim.

"it gives me a migrene headache... thinking down to your level."

Höt höt olacak ama sen bunu quote diye forumlara yazmıştın. Benim sweating bulletsın sozleriyle de alakam olmadıgı icin, ki sen de quote dedigin icin. Ya yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...