Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ve İşte En Sonunda

Xaero

Öne çıkan mesajlar

Evet yavaş yavaş heves sardığım elektronik müzik olayında en sonunda 15 gün boyunca uğraşarak yapmış olduğum parçam bitti. Tabi en büyük emek bana Traktor DJ Studio programını deliler gibi soru sormama rağmen 1 hafta gibi kısa bi sürede bana öğreten ve yardımlarını esirgemeyen kankama borçluyum.

Neyse parça biraz fazla tekrar üstüne kurulu ama 15 güne yakındır parçayı yaparken hergün defalarca dinlemekten artık benim kulağıma öyle gelmeye başladı sanırım. Yorumlarınızı bekliyorum.

Dj XæRo - The Terror Blade[signature][hline][/b]XÆ®ø fâ®ß®Ìght[/b]
Gym-World
Ben gülüomuyum LAN!

[Bu mesaj XaeroFarb tarafından 05 Temmuz 2005 17:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Valla yorumların için sağol bu benim yapmış olduğum ilk parça 15 gün falan kastım :) Tabi birazda kankam destek oldu bazı konularda. İntro olayına benimde pek için sinmedi artık 15 gündür bay geldi :) Onuda düzeltmeye çalışıcam kafamı toplayınca.Önerdiğin programıda bulup kullanmaya çalışırım. Yorumların için saol[signature][hline][/b]XÆ®ø fâ®ß®Ìght[/b]
Gym-World
Ben gülüomuyum LAN!
Dj XæRo - The Terror Blade
Sosyal ağlarda paylaş

sarkiyi simdi indiriyorum yorumu birazdan yaparimda sey diycektim rave ejay cok ii programdr ben moviemakerdan kesip kesip orada farkli yerlerde birlestirip bide onun kendi seslerinden koyup ucanadamla slipknot - heretic antheme cover yapmstm sarki %40 oldu yorumu yaparm birazdan[signature][hline]ve tanrılar bulutların arasındaki tahtlarından indiler sahneye bu gece, bize hatırlatmak için müziğin aslında ne olduğunu...
Sosyal ağlarda paylaş

oyun demosu izlermiş gibi hissettim eheh.

fena değil , geçişler sorunsuz.
söylenildiği gibi bol tekrarlar var.
ama güzel.[signature][hline]valandil ownz j0o!
and i exhale , causing the oceans` endless waves.
WoW - Kelvin , Archmage of Nerull/Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

napmışsın abi, gitarı sattırıp adamı delanın yoluna sokmaya mı çalışıyosunuz. yok kardeşim, satmıyorum gitarımı istediğin kadar über yap :p[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"

[Bu mesaj Mirage tarafından 05 Temmuz 2005 20:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yorumlarınız için sağolun. Bu arada acayip sarmaya başladı bu iş evdekileri ve işyerindekileri artık bi wav yada loop dosyasını defalarca dinlemekten isyanları oynuolar. 2 şarkıya başladım herhalde bunu daha çabuk bitiricem artık tecrübelendikmidir nedir. Bide bu olayın kötü yanı artık müzik dinlemekten nedense eski gibi zevk alamıyorum. Hangi şarkıyı dinlesem kulağım arkadaki ritim , davul , zil seslerine kayar oldu :) Neyse bu parçada 1 haftaya kalmaz biter bide bu çalışmaya güzel şöle enigma tarzı bi intro yapmaya çalışıom bakalım olcakmı?[signature][hline][/b]XÆ®ø fâ®ß®Ìght[/b]
Gym-World
Ben gülüomuyum LAN!
Dj XæRo - The Terror Blade
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...