Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GTA : SA En kolay para

Khazab

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar daha önce yazıldıysa özür dilerim ama yazılmadıysa para sıkıntınızı tamamen ortadan kaldıracak bir yöntem.
Şifre veya trainer değil tamamen in-game ;=)

Gidiyorsunuz ilk bölümlerde adamlarla soyduğunuz bir yerde at yarışı makinası var oraya ilk önce küçük küçük sonra risk alarak para yatırıyorsunuz.

Arkadaş gözümün önünde şehirdeki tüm evleri aldı ve 97m parası var.
Hemde zevkli birşey önemli olan banko atınızı iyi seçmek. ;)[signature][hline]Ardhath

"Türkler öldürülebilir, lakın mağlup edilemezler. Türk askerlerini dal kılıç olmaya mecbur edecek kadar üstlerine varmamalıdır. Bir defa dal kılıç olmayı göze almış bir kaç yüz Türk meydana çıkarsa önelerinde mağlup olmamak mümkün değildir."

Napeleon BONAPART
Sosyal ağlarda paylaş

black bi 256 ram daha alırsan oynarsın fazla zorlanmadan...[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

biz 5m yatırdık bir ata 1 e 12 veriyordu 60m kazandık. :=)[signature][hline]Ardhath

"Türkler öldürülebilir, lakın mağlup edilemezler. Türk askerlerini dal kılıç olmaya mecbur edecek kadar üstlerine varmamalıdır. Bir defa dal kılıç olmayı göze almış bir kaç yüz Türk meydana çıkarsa önelerinde mağlup olmamak mümkün değildir."

Napeleon BONAPART
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun gidişatını ve gerçekçiliğini etkiler mi derseniz bence etkiler ama çok zevkli oynaması para gelmese bile :D[signature][hline]Ardhath

Napeleon BONAPART
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dux, 21 Haziran 2005 03:07 tarihinde demiş ki:
ben pimp lik yapıodum :) oda iyi para veriyo .

pimp lik nasıl yapılıyor yahu bi beceremedim[signature][hline]Yeah yo yo yo bana bak fıçı kafalı Bellow ben kel değilim tamam mı şişko desen senden zayıfım beni tüm cemaat bilir ama seni bilmez come on yeah man dönde aynaya bak sırık al kendine bir bıyık
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShdwFx, 21 Haziran 2005 13:38 tarihinde demiş ki:
at yarısı oynan yeri ben bulamadım.Bi kere girmiştim ama şimdi bulamıyom:(

plz yerini soleyin yada mapda yerini gösterin

Haritanin sol alt kosesinde Kucuk kasaba var onun sehir merkezine bakarsan bulursun[signature][hline]----Cennet'te Cehenennemde kendi içinde-----
Wicked Nefhir Darv'el
Sosyal ağlarda paylaş

valla bende 256 kingston ram var high grafik oynuyorum
banamısın demiyor oyun

hiç kitlenmiyor sadece çok araba patlayınca bozuluyor.

Pimp lik nasıl yapılıyor ?[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...