Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aşk

EnginAYAZ

Öne çıkan mesajlar

walla ben cok rahat bir insanım dır gider masasına otururum muhabbete baslarım utanmam yanı

sana tavsıye bunu yapamıyorsan samımı kız arkadaslarından bırını yolla arkadas olsunlar ama sakın su senden hoslanıo falan demesın sıcarsın sonra ondan sonra bı kac gun sonra onlar kantınde falan otururken tık damla yanlarına merhaba nasılsınız falan dıe gır muabbet bısı sorma ayagına gelmıs gıbı otur kalkma bı daha ama kıza kesınlıkle duygularını kendın soyle
Sosyal ağlarda paylaş

aşk ı gercekten boyle mi tanımlarsin?[signature][hline]Ardeth 10 Şubat 2005 00:38' da demişki:
''herşeyin ölçüsü insandır''(sofistlerden alinti)
Ve gene Ardeth Bence en tehlike olan Raistin, zeki olmak değil, zeki olduğunu düşünmektir.
Ve son olarak sevdigim laflar:Nietzsche "Hayat bir savaş okuludur. Öldürmeyen yaragüçlendirir" Nietzsche Edmund Husserl "şeylere dönelim!"
ve son olarak Stuart Mill " Kendinden hoşnut bir domuz olmaktansa, hoşnutsuz bir insan olmak yeğdir, memnun bir aptal olmaktansa hoşnutsuz bir Sokrates olmak yeğdir."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raistin, 17 Şubat 2005 22:13 tarihinde demiş ki:
aşk ı gercekten boyle mi tanımlarsin?

ne demek ıstedın ya da bana mı dedın anlayamadım sımdı nası tanımlarım ılk baslık yazısını dıyorsan evet ask aynen boyle hem guzel hem acı duygular ıceren bır olgu karsılık bulamayınca dert oluyo bır bakıma belkı de melankolının etkısınde yazılan seylerdı bıdıbıdıbıdı susamıyorum sonra actırmayın dertlı yuregımı :)
Sosyal ağlarda paylaş

Engin arkadaşım, o muazzam yazın şu anda sevdiğim kızın resmi ile beraber yanyana odamın duvarını süslüyor.Tekrar ellerine sağlık, nefis bir yazı olmuş. Sıkılmadan ve bir çırpıda okuduğum, buna ek olarak bulunduğum ruh halini bire bir yansıtan enfes bir çalışma. Tekrar teşekkürler!
Sosyal ağlarda paylaş

aşk bu denilenlerse ben olmamışım aşık falan..bunlar kişiye göre değişmez mi nasıl tanımlanır bole klişelerle açıklanır ki..belki de henüz ne olduunu bile bilmioruz..bu kadar net tanımlamaya çalişmak yanlış diil de nedir ki..[signature][hline]* veruca¹º*
..she shuts the doors and lights and lays her body on the bed...where images and words are running deep..

[Bu mesaj veruca_salt tarafından 20 Şubat 2005 00:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aşkın ne oldugunu kımse bılmıyor elbettekı kısısel ve sen kısısel olan bir seye nasıl yanlıs dıyebılıyorsun anlayamadım uzun olmus deger mı bılmemne duygular hısler kısıseldır ve yargılanamaz kımseye gıdıp de neden sewıyorsun weya bu neden uzun olmus deger mı deme hakkınız yok bence deger 1 sayfalık yazıya degıl 1000 sayfalık kıtaba deger mutlu oldunuz mu ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EnginAYAZ, 20 Şubat 2005 10:21 tarihinde demiş ki:
aşkın ne oldugunu kımse bılmıyor elbettekı kısısel ve sen kısısel olan bir seye nasıl yanlıs dıyebılıyorsun anlayamadım uzun olmus deger mı bılmemne duygular hısler kısıseldır ve yargılanamaz kımseye gıdıp de neden sewıyorsun weya bu neden uzun olmus deger mı deme hakkınız yok bence deger 1 sayfalık yazıya degıl 1000 sayfalık kıtaba deger mutlu oldunuz mu ?

arkadaşım sen beni yanlış anlamışşın sanırım ben aşka veya senin solediklerine veya ne bileyim yazının uzun olmasına yanlış demedim..orda yanlış dediim şey tamamen başka bişey...[signature][hline]* veruca¹º*
..she shuts the doors and lights and lays her body on the bed...where images and words are running deep..
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Aşk die bişey yoktur sadece biz var sanarız...Aşk birini kendinden çok sevmektir bence.YAda sevdiğini zannetmek...

said:
Grimwolf, 16 Haziran 2005 22:37 tarihinde demiş ki:
Aşk diye birşey yokki...? Hormon o, hormon.

ne kdr güzel açıklamıs deil mi :)[signature][hline]
''ağlamak ruhun fiziksel dünyaya bir yansıması, bir boyut değiştirme çabasıdır...''

Sosyal ağlarda paylaş

siz ilk görüşte aşka inanır mısınız? sizce var mı böyle birşey yoksa sadece yanılsama mı ?[signature][hline]The bittersweet taste of fate
We can't outrun the past
Destined to find an answer
A strength I never lost
I know there is a way
My future is not set
For the tide has turned
But still I never learned to live
without regret.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 yıl sonra ...
evet ben de teşekkür ederim ya 2005'te yazılmış bu yazıyı hayatta göremezdim...çok güzel yazmış...pekarizin eklemeleri de güzel!
şuna bittim özellikle
"Aşk kaçmaktan çok kovalamayı sever. Görmekten çok özlemeyi, gitmekten çok beklemeyi, Dokunmaktan çok düşlemeyi sever. BU AŞK ÖYLE HAİN Kİ, NERDE İMKANSIZ VAR ONU SEVER !!!" said:

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...