Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Happy Tree Friends

Gaming

Öne çıkan mesajlar

deli bişi ya tam bana göre..

flaky'nin sakız numarasına bayıldım..
bir arkadaş üzerinde deniyim ben en iyisi..[hline]Arkadaşlar lütfen topic açarken başlığa dikkat edelim. İçeriği ve başlığı daha açıklayıcı yazalım. Ayrıca: İmza ve Quote hakkında Emaleth'in yazdıklarını iyi okuyun. Daha düzenli forumlar dileğiyle...
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
WOHAHAHAHA!
*!Sandalyeden düşer*
*!Sabahladığı halde bir anda gözleri faltaşı olur*
*!Sandalyeye yeniden çıkamıyacak kadar gülmektedir*

süpermiş :lol:
ahah iyi geçirmişler 14 şubat gününün anlam ve özetini :D[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Shimano XTR...Key to burn,let's ride together...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
uplayayım şunu
ilk mr.bombun evinde maruz kalmıştım kendilerine, 2 tanesine zor dayanmıştım:) az önce yine aklıma geldi uplayayım da millet izlesin gülsün dedim.
tarzda değişiklik yok, vahşet had safhada yine:)
fon müziğini telefonda zil sesi olarak kullanıyordum bir ara:-)l[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

Yapan eleman MTV ile sözleşme yapmıştı, bi ara çıkıyodu tvde. Sonra ne oldu bilmiyorun gece geç saate almış labilirler.[signature][hline]Ignorance is the man's worst handicap, get rid of it before it comsumes you. Don't tell me "Ignorance is bliss" that's what they want you to think
All hail the lord and master Foamy the Squirrel
Sosyal ağlarda paylaş

güzele benziyor :D[signature][hline]Ardhath

"Türkler öldürülebilir, lakın mağlup edilemezler. Türk askerlerini dal kılıç olmaya mecbur edecek kadar üstlerine varmamalıdır. Bir defa dal kılıç olmayı göze almış bir kaç yüz Türk meydana çıkarsa önelerinde mağlup olmamak mümkün değildir."

Napeleon BONAPART
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...