Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metal Türleri hakkında bilgi

Xaero

Öne çıkan mesajlar

death metal
"sabah uyandım annemi doğradım, babamı doğradım, bakkala gittim bakkalı doğradım. Mutluyum huzurluyum... "

doom metal

"sabah düşümde annemi doğradım, babamı doğradım, bakkala gittim bakkalı doğradım. bu yuzden bunalımdayım"

gothic metal

"sabah uyandim ne göreyim annem dogranmış, babam dogranmış, bakkala gittim o da dogranmış bu yuzden şüpheliyim karamsarım.."

black metal
"sabah uyanamadım. hala uyuyorum umarım annem, babam, bakkal doğranmıştır. bu yuzden zevk alırım "

trip hop metal
"sabah uyan, valideyi kes, pederi kes, bakkalın suçu yok, bu yuzden trip yapiyorum hopluyorum. "

thrash metal
"sabah uyandım annemi babamı kesmişler.Cesetlerini yedim. Bakkala gittim onu da doğramışlar bağırsaklarını deşip tecavüz ettim..."

heavy metal
"sabah uyandım annemi babamı bakkalı kesmişler... Kimin umrunda ben Maiden dinleyip biramı içerim...
uyku mu? sktiret. annem mi? amaan, babam mi? hic sevmezdim. bakkal mi? dukkanini da soymuşlarmi. "

power metal
"uyanmaz olaydim, annemi dogramislar, babami dogramislar, tavernayi dagitmislar, bu yuzden kını kılıcı alıp öç almaya gideyim... "

grindcore
"beorghborghbeeeeorghorghoerherrbog boggrehoooorroooo. bu yuzden boooorghooogr "

progressive metal:
"sabah uyandım annem ağlıyo, babam aldatmış. bakkala gittim meğer gerçek babammış. akşam uyandım hepsi rüyaymış, ama artık daha olgunum "[signature][hline][/b]XÆ®ø fâ®ß®Ìght[/b]
Gym-World
Ben gülüomuyum LAN!
Her oyun bittiğinde $ah ve Piyon hep aynı kutuya koyulur...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
XaeroFarb, 22 Haziran 2005 18:28 tarihinde demiş ki:mailden aldım... mutlu oldun mu?

Evet mutlu oldum komikti yani
(Gereksiz yere lafa atlayan sazan örnek1)ben oluyorum burada[signature][hline]Yazdıklarımla ilgili bir soru(/n) olması durumunda "özel mesaj" atarsanız daha hızlı yanıt alırsınız
Sosyal ağlarda paylaş

bence çok saçma türüne göre mi dinniosunuz yani?
yok abi ben sadece death dinnicem yok yok hoşuma gitse de dinnicem gitmese de dinnicem ben poserım..
bilmiorum abi böle sınırlanmamak gerekio müzikte ne güzelse dinneyin abi..[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
ne bileym biz 4 yaşındayken pipimizi kurcalardık.

Değiştir|Gidiş|Önemli
Bip bip düüt Bivrip...
Sosyal ağlarda paylaş

sorma ya bi bakalım nası oluo kötüyse deiştirirz dedik bi kere deişiomuş da..
öle dokundurur,laf sokar gibi konuşmazsan daha mutlu ve güzel bi topic olur..[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
ne bileym biz 4 yaşındayken pipimizi kurcalardık.

Değiştir|Gidiş|Önemli
Bip bip düüt Bivrip...

[Bu mesaj b1vRiP tarafından 22 Haziran 2005 18:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ingilizcesi süperdir de türkçesi suxor....[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür.(chE)
[b]karakedi, 26 Mayıs 2005 14:37 tarihinde demiş ki:
[/b]
evet arkadaşlar, ne yazık ki sistem adminimiz mal..
Yeni Rockı | Üstüne Şehir Örten Şehir
[/b]

[Bu mesaj CthuLhu tarafından 22 Haziran 2005 21:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 22 Haziran 2005 18:15 tarihinde demiş ki:
http://forum.paticik.com/view.php?id=85079

tüh tama aramaya inanalim deme şansım vardı
*!dizlerini döver*[signature][hline]Borbag=kaleidoscopic
kaleidoscop: çiçek dürbünü. hani bööle bakarsınız rengarenktir falan. hoş alet
bedava D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın.tık, indir
Sosyal ağlarda paylaş