Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ANimelerdeki bomba !! hatunlar

SenariouS

Öne çıkan mesajlar

bu yukardaki resimdeki anime (öhh zincirleme isim tamalaması yapannes) kanal d demi yoksa star da mı ne yayınlanıyo dimi...?
neyse konuya gelelim :D

ASUKAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

dial-up lara şimdiden özür diliyorum...[signature][hline]RamsesII, 12 Ağustos 2004 23:29 tarihinde demiş ki:
Abi bu yeliz yeşilmeni ne yapacaksanız biliyor musunuz?Böyle bir yeri kaşındığında diliyle kaşıyacak insan onu...Böyle hiç ellettirmeden ona,sadece dilinle kaşıyacaksın

Sosyal ağlarda paylaş

said:
DiaBoLiC, 15 Ağustos 2004 03:58 tarihinde demiş ki:
bu yukardaki resimdeki anime (öhh zincirleme isim tamalaması yapannes) kanal d demi yoksa star da mı ne yayınlanıyo dimi...?

starda yayınlanıyor haftanın hergünü. ama haftasonları sabahın bir köründe veriyor. haftaiçi 8:45 te mi ne veriyor tam saatini bilmiyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

FFX'i animeden sayar mısınız bilmiyorum (ben saymam o yüzden biraz alakasız görünebilir 3d falan. Ama çok güzel napiyim! :)) ama Yuna diyorum ben. Gözlere dikkat.

FFX'i bitirmeyenler bakmasın:
[spo=FFX'i bitirmeyenler bakmasın][/spo]

Dahası.
Yazılar spoiler içerebilir, benden söylemesi.

[Bu mesaj Eraq tarafından 21 Ağustos 2004 05:17 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Gerçekten Yuna'nın üzerine kimseyi tanımam bende.
GO YUNA GO :rock:[signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

:hrr:"Öğretmek kendinde başlar.İlk önce kendine öğret sonra başkasına" :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...