Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mozilla Firefox kullanıcılarına müjde :)

McsPeyn

Öne çıkan mesajlar

Boş durmadım, bonecrusher'ın verdiği sarı patiyi vektöre çevirdim, kediye benzettim, küçülünce bozulmayacak hale getirdim, yaptım bişiler..

Hangisi olsun?
Ya da hiçbiri iyi değil mi?[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOto.com & www.FAEmlak.com ---- Hayatına çeşni kat!

Sosyal ağlarda paylaş

:horace: kalın kaçıo oraya :)
Biraz gereksiz olsa da, faydam dokunduysa ne mutlu bana :-)[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Sosyal ağlarda paylaş

ben yapamadım nası olcak bu indiriyorum ama aktif olmuyo ??[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
McsPeyn, 22 Haziran 2005 09:43 tarihinde demiş ki:
şu dosyaları çekin ve C:Program FilesMozilla Firefoxsearchplugins klasörüne koyun.
pati.src
pati.gif

buraya kadar tamam mı?

bunu yaptıktan sonra browserı açıyorsun, sağ üstte arama kısmı olacak. Butona tıklayıp pati butonunu seçiceksin. istediğin kelimeyi yazıp, entera tıklıycaksın. mecvut sayfada arama yapıcak :)[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

İkonu kullanmak isteyenler olursa diye vektörel halini de koyuyorum buraya. Uzantısı zipi açılınca .fla yani Macromedia Flash gibi bi program istiyor, ona göre..
Ha bi de yazmayı unutmuşum, şifresi mcspeyn
pativektorfla.zip[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)

[Bu mesaj McsPeyn tarafından 22 Haziran 2005 22:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...