Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gerçek uzayda geçen bir oyun.. (frontier elite)

OogieBoogie

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bu oyunu şiddetle ve hiddetle tavsiye ederim..FRONTIER ELITE..oyun bir uzay simülasyonu 1993 yapımı bir klasik..oyunda sistemlerde görev alıp tamamlıyorsunuz.ama asıl çarpıcı kısmı şu..oyunda yerden kalkış izni isteyip havalandıktan sonra yükselmeye başlıyor, bulutların arasından geçiyor, akabinde atmosfere ulaşıyorsunuz..sonra ise sonsuz uzaydasınız..ilk gittiğim yer satürn oldu..gerçekten gördüğünüz her gezegen cidden orada yaklaştıkça büyüyor ve atmosferine girdiğinizde üstündeki üsleri görüyor, yaklaşıyor, izin isteyip iniyorsunuz..gerçek zamanlı gitmenin yanı sıra zamanı hızlandırma da var..ve oyun yalnızca 500 KB !! kesinlikle göz atın..

http://www.eliteclub.co.uk/download/frontier.zip
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malach, 15 Haziran 2005 21:51 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar bu oyunu şiddetle ve hiddetle tavsiye ederim..FRONTIER ELITE..oyun bir uzay simülasyonu 1993 yapımı bir klasik..oyunda sistemlerde görev alıp tamamlıyorsunuz.ama asıl çarpıcı kısmı şu..oyunda yerden kalkış izni isteyip havalandıktan sonra yükselmeye başlıyor, bulutların arasından geçiyor, akabinde atmosfere ulaşıyorsunuz..sonra ise sonsuz uzaydasınız..ilk gittiğim yer satürn oldu..gerçekten gördüğünüz her gezegen cidden orada yaklaştıkça büyüyor ve atmosferine girdiğinizde üstündeki üsleri görüyor, yaklaşıyor, izin isteyip iniyorsunuz..gerçek zamanlı gitmenin yanı sıra zamanı hızlandırma da var..ve oyun yalnızca 500 KB !! kesinlikle göz atın..

http://www.eliteclub.co.uk/download/frontier.zip

oyun msdos oyunumu
acamadımda bi türlüüü[signature][hline]sensei.....shirio dojo....ben bir küçük samurayım...

arkadaşlar nickim değişiti the_guerilla evrim geçirdi...

Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunu iyi bir şekilde oynayıp gezegenlerin falan yerini ezberlerseniz Olur ya bir gün uzaylılar sizi kaçırırda onları öldürüp UFO nun idaresini ele almayı başarırsanız doooru dünyaya dönüp kahraman olabilirsiniz.
Bütün gezegenlerin bütün uyduları falan mevcuttu yamulmuyosam.. Güneş etrafındaki dönüşleri falan.. Harikaydı ya.. Dur ben de indirip oynıyım iki el[signature][hline]Yazdıklarımla ilgili bir soru(/n) olması durumunda "özel mesaj" atarsanız daha hızlı yanıt alırsınız
Sosyal ağlarda paylaş

valla win98 de tıkır tıkır ama sessiz çalışıyor..XP de bilemem ama..evet bu arada freelancer bu oyunun yanında gerçekten hiçbirşey değil..oyunda acayip acayip ırklar var...yörünge gemilerine yanaşıyorsun..hangardan giriyosun..yükleme ekranı yok..mantık almıyor..bu arada ELITE 4 geliyor günümüz grafikleriyle..kazamız mübarek olsun
Sosyal ağlarda paylaş

bi dk. bi dk....

yaaa yıldızların yerini bilsen nolcak yaa atlayıp otobüse gidebiliyon mu hayır yni özel servis mi kaldırıyolar kaç kuruş ki buna gitmek alla alla bırakın bu işleri gerçek uzaymış burda yalancıktan var gezdireyim sizee[signature][hline]Düşündüğünü hemen yap; yoksa karar vermek zorunda kalırsın!...
Sosyal ağlarda paylaş

lol..uzaya çıktım ben motorları sıfırladım yerçekimi yok ya..benzin de kullanmadan mars tan kalkıp mars ın phobos uydusuna indim..zamanı en hızlıya sarmasam iddiasına varım saatler sürer..meğersem titan da deniz de varmış...bi de kalkıyorum da iniş yapamıyorum lol..göktaşı yağmuru filan var..ya bak hastalığım depreşti yine..gidip bi merkir yapyım
Sosyal ağlarda paylaş

dosboxla açtım.. sesler bilem geliyo! (win98 açamadı o da ayrı bi tartışma :P)
amma velakin.. küçük bi sorunum var!!
şimdi kalkış izni aldım. birasda su aldım ynaıma susarsam diye..
gemi havaya kalktı durdu ayvasca yere iniyo.. alala dedim :)..
sonra a ya bastım. asagi baktı. z ye bastım yukarı baktı..
h,j,k den bri sola ceviriyo (ama hep deil bazen ceviriyo)..
motorlara gemiyi ittirtemedim bi türlü.. oynayan varsa bi yardım etsin nolur :P[signature][hline]Fire is the universal language
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...