Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archermı Olsam Assassine devam mı etsem?

Mithr

Öne çıkan mesajlar

Son zamanlardaki dark lunar warlarda sürekli yatıorum ve genelde archerlar yatırıo :( Assassin Lvl 47 charım var ve bunu archera çevirmeği düşünüyorum.Bana assassin'in archerie karşı avantajlarını ve archerların bana karşı avantajlarını söyleyebilirmisiniz?
Archer olmak istememe bi neden de assassin silah bakım masraflarının fazla olması :(
Sosyal ağlarda paylaş

en azından yaptıgının farkında arkadaş önemli deil kardeş takma olur bole dalgınlık hali..[signature][hline]
Cmabridge Üinversitesi

Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei
hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre
olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz
olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl
kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

hangi oyun bu ? konuyu taşıyacagımda :)[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Rahan, 04 Ocak 2005 19:36 tarihinde demiş ki:
ayrıca kimsenin sizi kolunuzdan tutup hristiyan yapabilme gibi bir ihtimali yok ki?? tarkan filmlerinde mi kaldınız naptınız siz anlamadım valla..
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bence archer daha ii. kimseye yaklaşmadan, tehlikeye girmeden hallediyo işini :) hem sağlam bi yay alırsan assasinden cok daha iyi vuruyo. lvl 60ta da en ii archer. çünkü lvl 60 skilli hiç affetmiyo. ıskalama olayı da yok o skillde. benim büyücüm var bitane. assasinden cok archerlar kesiyo beni savaşta. assasin yanıma gelene kadar ölüyo zaten. ama archerda öle bişey yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raistin, 16 Haziran 2005 20:48 tarihinde demiş ki:
OHA!!! yani tamam ne biliym yanlkış tıklar bir alt veya ustteki yere acarsinda topici.... konu dısı ne alaka....

said:
HasMez, 16 Haziran 2005 20:57 tarihinde demiş ki:
2 tane internet explorer açmıştır birinden konu dışına digerinden knightonline a bakıyodur. sonra yeni konu açıcagı zaman konudışından tıklamıştır.

[Bu mesaj LordGargamel tarafından 17 Haziran 2005 16:07 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj LordGargamel tarafından 17 Haziran 2005 16:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ilk sayfadaki muhabbet cok ii.
gargi helal yalniz super koparmishsin cuma gunu dalginliinda ben de buna benzer seyler yapiorm..
takma sen uzme kendini bak cevaplar da gelmish ne guzel[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...